Jump to content

Recommended Posts

Czytałem że mecze ewinner 1 ligi w canal plus przez internet, czy jakoś tak

.. 

Ja niewiem jak ktoś płaci za extra plus canal plus, nc plus go to nie będzie tych meczów??? Nie chce mi się wierzyć 

Zawsze możesz przetestować tę aplikację miesiąc za darmo.

Może i tak. Ale nie po to płacę duże pieniądze żeby potem mieć ofertę wybrakowana. Płacędla bajek dla mojej córki i dla żużla dla mnie. Rozumiem że mógł np. wykupić Polsat. Ale ma Platforma Canal+ i udostępnia mecze nowym a lojalnym nie. Akurat interesuje mnie żużel z Tarnowa i z Rzeszowa. I w zasadzie płacę za komfort obejrzenia meczu drużyny której kibicuje/która mnie interesuje. A z tego co mówią będę tego pozbawiony... Tu jest pies pogrzebany.

Może będziesz mógł oglądać na nc+go. Poczekajmy do soboty.

Posted (edited)
W dniu 7.07.2020 o 08:05, kentron napisał:

Czytałem że mecze ewinner 1 ligi w canal plus przez internet, czy jakoś tak

.. 

Ja niewiem jak ktoś płaci za extra plus canal plus, nc plus go to nie będzie tych meczów??? Nie chce mi się wierzyć 

Sobotnie - 14:00 internetowy CANAL+, 16:30 oraz 19:15 - nSport+. Niedzielne o 14:00 - internetowy CANAL+.

Edited by andrzejgratis
  • 2 weeks later...

Z czystej ciekawości, bo sezon ''PKO Ekstraklasy'' był słaby i szybko rozstrzygnięty. Czy jest jakiś regulaminowy wymóg, że wszystkie mecze dwóch ostatnich kolejek muszą być o tej samej godzinie?  Bo ani emocji w tabeli, ani w multiligach. W Hiszpanii czy we Włoszech jak są mecze o nic, to dają na inne godziny. Czy jednak Canal+ nie chciał tego ''rozbić''?

Wydaje mi się, że Canal+ tak lubi Multiligę (swoją drogą, ja również ją lubiłem gdy była Liga Mistrzów czy Liga Europy w tej formule) więc sobie tak dogadali.

Według regulaminu Ekstraklasy, w rozdziale 2, artykuł 10, mamy m. in.
10.1. Mecze muszą być rozegrane w terminie i godzinach wyznaczonych przez Departament Logistyki Rozgrywek Ekstraklasy S.A. z zastrzeżeniem terminów obligatoryjnych, terminów wynikających z przepisów FIFA, terminów wynikających z przepisów UEFA oraz terminów ustalonych z podmiotem posiadającym licencję nadawcy.

10.2. Departament Logistyki Rozgrywek Ekstraklasy S.A. w porozumieniu z podmiotem posiadającym licencję nadawcy może wyznaczyć rozegranie meczu na inny dzień lub godzinę

(...)

10.6. Departament Logistyki Rozgrywek Ekstraklasy S.A. może wyznaczyć rozegranie meczów o Mistrzostwo Ekstraklasy na jeden termin i o jednej godzinie.

Więc teoretycznie decyzje podejmuje Departament Logistyki, ale z zastrzeżeniem terminów ustalonych z nadawcą.

Wraz z przerwaniem przez koronawirusa ostatniego sezonu siatkarskiej ligi mistrzów i mistrzyń Canal+ skończyły się 2 letnie prawa do pokazywania tych rozgrywek. Na razie nie wiadomo kto będzie miał prawa na kolejny sezon.

Plan transmisji 38. kolejki Premier League:
niedziela, 26 czerwca
16:55 Multi Premier League, CANAL+ SPORT
prowadzący: Filip Surma
16:55 Leicester - Manchester United, CANAL+ PREMIUM, CANAL+ 4K
komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny
16:55 Chelsea - Wolverhampton, CANAL+ SPORT2
komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki
16:55 Crystal Palace - Tottenham, CANAL+ NOW
komentarz: Piotr Glamowski, Grzegorz Kaczmarczyk
16:55 Newcastle - Liverpool, CANAL+ Telewizja Przez Internet i nc+ GO
16:55 Manchester City - Norwich City, CANAL+ Telewizja Przez Internet i nc+ GO
16:55 West Ham - Aston Villa, CANAL+ Telewizja Przez Internet i nc+ GO
16:55 Arsenal - Watford, CANAL+ Telewizja Przez Internet i nc+ GO
19:15 Jej Wysokość Premier League - podsumowanie sezonu, CANAL+ SPORT
prowadzący: Andrzej Twarowski; goście: Przemysław Rudzki, Przemysław Pełka, Rafał Nahorny

• Like 1