Jump to content
danielpes5

Kanały CANAL+ Sport i nSport+

Recommended Posts

Był kiedyś mecz Bundesligi w 4K, tylko nie pamiętam który

Mogliby dać w takim razie Union Berlin z Bayernem w 4k skoro mają taką możliwość.

• Upvote 1

W dniu 6.05.2020 o 15:40, kingofsouth napisał:

Bardzo dobra wiadomość. Produkcja 4K HDR to mocna strona oferty PC+  :mrgreen:

To nie Canal+ produkuje 

Wiem,  ze nie Canal+ , tylko dla Canal+ jest produkcja Live Park. 

Posted (edited)

Przydałaby się Ligue 1. Szkolnikowski mówił w Kanale Sportowym, że cena za nią teraz już jest przyzwoita.

Edited by kkzk81
  • Upvote 1

Posted (edited)
2 godziny temu, tyrla napisał:

Był kiedyś mecz Bundesligi w 4K, tylko nie pamiętam który emoji4.png

Czyli zgodnue z zawartymi umowami można się raczej spodziewać takich atrakcji w ramach zagranicznych  lig: angielskiej i hiszpańskiej?

Bundesliga w 4K jest zarezerwowana dla Eleven..

Edited by lukimann

Live w 4K można się na pewno spodziewać ekstraklasy. Reszta to loteria. Były już takie miesiące,  że hiszpańska i angielska to były tylko z odtworzenia, mimo, że bylo wolne miejsce.

28 minut temu, lukimann napisał:

Bundesliga w 4K jest zarezerwowana dla Eleven..

Przeciez na kolejke jest tylko jeden mecz w 4K,pisalem juz o tym 😉

3 godziny temu, kkzk81 napisał:

Mogliby dać w takim razie Union Berlin z Bayernem w 4k skoro mają taką możliwość.

I ten mecz wlasnie bedzie w 4k

7 godzin temu, lukimann napisał:

Bez przesady nawet bez sportu C+4K jest dość  atrakcyjny ( nadrobiłem kilka zaleglości filmowych) , chociaż tutaj jakość bitrate nie została obniżona.

Nie ważne co, ważne żeby było w 4K. Akurat fanatycy C+ wolą powtórki w 4K niż na żywo w HD.

• Upvote 1

Byle co ..masz rację filmy, które wybrałem do obejrzenia to potwierdzają.

🤣🤣

W dniu 8.05.2020 o 16:26, andi64 napisał:

Przeciez na kolejke jest tylko jeden mecz w 4K,pisalem juz o tym 😉

Od tej kolejki przynajmniej dwa mecze mają być produkowane w 4k. W tej kolejce będą to mecze

sobota - Eintracht Frankfurt - Borussia Moenchengladbach  godz. 18.30

niedziela - 1. FC Union Berlin - Bayern Monachium  godz. 18.00.

Obydwa mecze transmituje C+ sport i tak szukając po epg i różnych programach tv. nigdzie nie znalazłem informacji żeby jakiś z tych meczów miał być pokazywany w C+ 4k....

Oczywiscie masz racje @mara68 ale gdy to pisalem nie bylo jeszcze mowy o dwoch meczach w 4K 😉

Bo oni zostawiają miejsce na Ekstraklasę Chociaż i tak powinni pokazać jeden z dwóch meczów Bundesligi w 4K.

Dzisiejszy, chyba najciekawszy dla polskich kibiców mecz 26. kolejki Bundesligi, czyli Union Berlin - Bayern Monachium. Mecz skomentuje Bartosz Gleń wraz z Tomaszem Ćwiąkałą, a studio poprowadzi Żelisław Żyżyński, którego gośćmi będą Maciej Murawski i Andrzej Juskowiak. Emisja od 17:00 w CANAL+Sport. 

https://tv.pl.canalplus.com/sport/aktualnosc-16-maja-wraca-bundesliga-hit-weekendu-na-zywo-w-canalplus-sport_15889341507553

Poza tym wiadomo, że 1. liga żużlowa ma wystartować 11 lipca. Prawdopodobnie widzowie będą mogli zobaczyć wszystkie mecze na żywo. Mecz sobotni o 14:00 ma być pokazywany w platformie internetowej CANAL+, natomiast pozostałe mecze (sobota 16:30, 19:00, niedziela 14:00) w nSport+.

https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/nice-1-lz/i-liga-zuzlowa-wystartuje-w-lipcu-w-canal-zdradzono-szczegoly/0fbey4m

• Confused 1

Posted (edited)

Wraz z powrotem Ekstraklasy powrócą do Canal+ Sport takie magazyny jak "Ekstraklasa po godzinach", "Ekstrapaka", "Kącik klubowy", "Liga+", "Liga+Extra", "Liga gra", "O co biega?", "Super piątek" oraz informacyjny "Sport News+", zaś "R1. Rezerwowy Program Żużlowy" będzie przeniesiony na środowe wieczory o 20:00. Znikną natomiast "Dobry wieczór sport" i archiwalne wydania "Ligi+"/"Ligi+Extra" z 2002.

Ja jestem ciekaw jak będzie wyglądać "Liga+Extra" po przerwie, no chyba że w studiu będą tylko i wyłącznie prowadzący + pan Sławek.

Edited by Frontowiec

W tym tygodniu w ramach cyklu "Dawno temu w CANAL+" ma być pokazana "Multiliga+", jednak, póki co, nie wiadomo z jakiego sezonu. 

• Confused 1

Godzinę temu, Frontowiec napisał:

Ja jestem ciekaw jak będzie wyglądać "Liga+Extra" po przerwie, no chyba że w studiu będą tylko i wyłącznie prowadzący + pan Sławek.

Zapewne będzie po prostu transmitowana ze studia Canal+, a nie z pomieszczeń TVNu.

5 godzin temu, Frontowiec napisał:

Znikną natomiast "Dobry wieczór sport" i archiwalne wydania "Ligi+"/"Ligi+Extra"

To już pewne? Szkoda, bo liczyłem, że seria "Dawno temu w CANAL+" będzie kontynuowana.

Tym bardziej dziwne, że raz, nic ich to nie kosztuje, po drugie byłoby fajnym urozmaiceniem całej ramówki. 

Ciekawą opcję przy meczach bundesligi zaoferował swoim abonentom niemiecki sky sport dokładając ścieżkę dźwiękową z efektem pełnych trybun. Ostatnio korzysta z tej opcji również eleven sport.

Mógłby i canal+ pomyśleć o takiej opcji przy meczach ekstraklasy. Sky również przy niektórych wybranych meczach dokłada dwie ścieżki dźwiękowe z komentatorami ze strony gospodarzy a na drugiej gości. To też moim zdaniem ciekawa opcja która może trochę uatrakcyjnić oglądanie meczów bez kibiców.