Jump to content
danielpes5

Kanały CANAL+ Sport i nSport+

Recommended Posts

7 minut temu, _Artek_ napisał:

Coś mi się zdaje że Ekstraklasa będzie w ten weekend najpopularniejszą ligą piłkarską świata choć nie wiem czy to powód do dumy.......

Jak zawsze źle ci się wydaje 😂

Ekstraklasa też zostanie odwołana, niedługo oficjalna informacja.

• Upvote 2

1 minutę temu, mrozio11 napisał:

Jak zawsze źle ci się wydaje 😂

Ekstraklasa też zostanie odwołana, niedługo oficjalna informacja.

• Like 1

I tak czekali o wiele za długo z ogłoszeniem oficjalnej informacji. U nas i tak jest o tyle dobrze, że w zasadzie można zakończyć rozgrywki po 30. kolejce a więc zostały cztery kolejki. Każdy z każdym zagra po dwa spotkania. Gorzej mają inne ligi, gdzie tych spotkań zostało więcej.

Tylko, że drużyny w innych ligach nie żyją "od pierwszego do pierwszego" i mają trochę poważniejszych i stabilniejszych sponsorów. Dla wielu klubów to będzie bardzo duży problem.

No ale w tej sytuacji i tak nie dało się zrobić nic innego.

Jeśli to nie będzie miesiąc,a pół roku- rok to mogą ludzie nie być zainteresowani płaceniem za najwyższy pakiet i powtórki. 

To co pozostaje ze sportu na żywo w TV w ten weekend? Bundesliga na Eleven i Canal+ ? ;)

Posted (edited)

W ten weekend Bundes jeszcze będzie rozgrywana, ale od wtorku OUT. :D Aż mi się ciśnie na usta: "Panie Premierze, jak żyć?" :rofl:

Edited by SatExpert

Z ciekawości wszedłem na buka....... armagedon. 

3 godziny temu, kingofsouth napisał:

To co pozostaje ze sportu na żywo w TV w ten weekend? Bundesliga na Eleven i Canal+ ? ;)

Też bundesliga nie będzie grać przed chwilą podali informacje.

4 godziny temu, kingofsouth napisał:

W TV chyba już tylko biathlon. Na streamie Olympic Channel będą europejskie kwalifikacje olimpijskie w boksie z udziałem Polaków (choć na emocje liczę głównie wśród Polek).

Koronawirus mocno tutaj pokrzyżował plany plarformy Canal+. Było głośno o otwartym oknie, miały pojawić się specjalne promocje dla kibiców piłkarskich, a po dwóch dnia promocji otwartego okna, musieli obejść się smakiem. 😜

• Haha 1

Eeee tam. "Okna otwarte" ruszyły, zawsze mogą wykorzystać na promocję. Tym bardziej, że ludzie w domach siedzą :D

• Haha 1

Posted (edited)

Ja się dziwię, że w obecnej sytuacji gdy nie grają najważniejsze ligi w Europie, żadna stacja nie pokazuje w weekend meczów ligi tureckiej i rosyjskiej. To są dwie ostatnie ligi w Europie, które rozgrywają swoje mecze. Myślę, że teraz wiele osób z braku laku zainteresowałoby się tymi ligami. Przynajmniej jakieś mecze z publicznością. A rosyjska liga nie jest zła. Czekam aż ktoś na to wpadnie. 

Edited by gregor111

Przede wszystkim nikt Ci w tej chwili nie sprzeda praw, kiedy sezon po pierwsze jest niepewny, a po drugie jest już w grze po rozegraniu wielu spotkań. Zresztą z tego co wiadomo liga turecka jest bardo droga i szalenie ciężko o pozyskanie praw transmisyjnych do tejże.

Z tego co mowił Borek, to liga turecka nie jest do końca zainteresowana sprzedażą praw na niektóre rynki.

• Confused 1
  • Upvote 1

Jutro o 19:30 wydanie specjalne "Ligi+ Extra" poświęcone koronawirusowi. Gośćmi będą dziennikarze sportowi Canal+: Filip Surma, Przemysław Rudzki, Tomasz Ćwiąkała i Grzegorz Mielcarski.

Jutro będzie Prezes Ekstraklasy Marcin Animucki.

Obejrzę być może z ciekawości Ligę + Extra mimo, że mam już przesyt informacji o koronawirusie. :)

Muszę sobie przypomnieć jak to jest z magazynem na CANAL+ bo ostatnio tylko śledzę Kanał Sportowy. :D

• Upvote 1

Animucki był właśnie w Kanale Sportowym. Widziałem program z nim. Oglądałem też "Stan futbolu", którego tematem była też była epidemia koranowirusa i jej skurek na futbol.  W "L+E" pewnie usłyszymy w większości to co już slyszeliśmy w poprzednich audycjach. 

Bartek Ignacik zapowiedział, że od poniedziałku do soboty wieczorem w CANAL+ Sport pojawi się program "Dobry wieczór sport". Dokładnej godziny nie podano. 

• Confused 1

Przed chwilą przyszedł od C+ newsletter z reklamami takich meczów jak Lech - Legia i Tottenham - MU... ;)

Pozostaje jedynie zagrać na dużym ekranie we FIFA20 😃

22 godziny temu, bugmenot napisał:

Przed chwilą przyszedł od C+ newsletter z reklamami takich meczów jak Lech - Legia i Tottenham - MU... ;)

Do mnie ten newsletter przyszedł 12 razy 🙄 było co kasować 😁

Pięknie można było wczoraj powspominać. Canal+Sport pokazał magazyn Liga+ z marca 2000 roku. W studio Paweł Zarzeczny i Andrzej Twarowski. Do tego stare jingle 🤩 Dzisiaj z kolei mają pokazać mecze Liverpool - Man United i Chelsea - Tottenham z sezonu 1993/1994. Oraz ponownie magazyn Liga+.