Jump to content
danielpes5

Kanały CANAL+ Sport i nSport+

Recommended Posts

Michał Probierz nawrzucał dzisiaj Marciniakowi na antenie, że pokazują kiksy naszych ligowych piłkarzy... :D

Tak z ciekawości, to dlaczego dzisiaj nie ma Twarowskiego w L+Extra?

Szkoda że Twara nie ma . Jakoś źle sie dzis oglada mi ten program .

Mnie trochę denerwuje Nahorny . Co oglądam mecz ligi angielskiej to on robi mecz . A w ten weekend to chyba obsłużył 4 mecze. Normalnie rekord . A przecież jest tylu komentatorów w Canal plus ....

Świetne badanie, zrobione na 500 osobach, z których 52% ogląda piłkę na Eurosportach (...). Pewnie jakieś inne, premium mają bo na moich piłki od dawna nie ma...

Edited by bugmenot
  • Haha 1

Ogólnie dzisiejsza L+E była bardzo słabiutka, ten beznadziejny Majdan psuje cały ten program, nie mogę go słuchać.

Rozumiem, że program od tego roku skrócili o brak gościa w studio? Już nie będą nikogo zapraszać oprócz Majdana?;-)

• Like 1

Ostatnio to co chwilę jakaś zmiana z "Ligą+Extra".  Jeszcze w zeszłym sezonie była część w Canal+ trwająca 1,5h i część zwana "Dogrywką" w Canal+Sport (ok. 45-50 minut). Od nowego sezonu po zmianie godziny meczów program trwał 2h i całość była w Canal+, ale z programu wydzielono "Turbokozaka" i ta część była już jako osobny program w C+Sport.  Od rundy wiosennej tego sezonu, czyli w sumie od zeszłego tygodnia, program tylko w C+ 1,5h, a następnie "Turbokozak" przeniesiony z C+Sport do C+. 

Moim zdaniem brak gościa to jednak minus.  Jeżeli spojrzeć na kanał youtube to "Pomidor" z gościem "L+Extra" miał zawsze sporo wyświetleń. W ostatnich dwóch programach ograniczono się w sumie tylko do łączeń z trenerami.  Co do Majdana, to już na początku sezonu pisałem, że to też minus. Jest sporo innych ekspertów, którzy mogliby się pojawiać w studiu zamiast tego Pana. 

• Confused 1

Co prawda już wcześniej o tym wspominałem, ale dla mnie "Liga+Extra" popsuła się od czasów wprowadzenia widowni do studia i odejścia Smokowskiego. Natomiast co do Majdana to chyba ma w redakcji sportowej Canal+ bardzo mocne znajomości, skoro jest tam stałym gościem jak niczym Hajto w "Cafe Futbol".

ależ wczoraj wyjechali z tymi statystykami.....:D jeśli ktoś chce oglądać piłkę kopaną to C++Eleven to najlepsze połączenie co do poziomu L+ exstra faktycznie spada ale nadal jest dużo wyższy niż w studio LM czy cafe futbol. 
Pan Radosław miał umowę z Eurosportem jak jeszcze była tam jedna kolejka ekstraklasy stąd transfer do C+ był niestety naturalny. 

17 godzin temu, Frontowiec napisał:

Co prawda już wcześniej o tym wspominałem, ale dla mnie "Liga+Extra" popsuła się od czasów wprowadzenia widowni do studia i odejścia Smokowskiego. Natomiast co do Majdana to chyba ma w redakcji sportowej Canal+ bardzo mocne znajomości, skoro jest tam stałym gościem jak niczym Hajto w "Cafe Futbol".

Majdan strasznie przynudza - nie idzie go słuchać. Już dużo lepszym ekspertem jest Wichniarek na Polsacie... :)

Fajną nowością L+Extra jest pokazywanie sędziego na podsłuchu... :) I kolejnym plusem jest rzeczywiście skrócenie programu. :D

• Confused 1

Ehh, szkoda słów duet Twaro i Smoku to było coś na co się czekało. Brak takich osobowości choć oczywiście pozostali to dobrzy komentatorzy to jednak dwaj wymienieni to ekstraklasa komentatorki zwłaszcza w studio.

Liga+ Extra skończyła się już wtedy, kiedy wprowadzili publiczność. Stare studio miało klimat, to nowe... Szkoda gadać. A już kompletnie straciłem zainteresowanie, gdy odszedł Smokowski. Sorry, ale ten duet był na tyle legendarny i dobrze rozumiejący się, że głównie dla nich oglądało się ten program. Choć Marciniak stara się jak może to już niestety nie jest to. Poza tym ciągłe mieszanie formuły też nie pomaga. 

• Upvote 2

Na plus chyba można zaliczyć dodanie do ekipy Domagały. Wg. mnie jego komentarz bije na głowę wszystkich dotychczasowych ze starej C+.

Jednak ogólnie Canal+ od dłuższego czasu zalicza zjazd w dół, brak aspiracji do bycia tv premium jak to było kilka lat temu.

U Starsa na twitterze ciekawe zestawienie wyników oglądalności.

Największy hit weekendu to mecz Cracovia - Lechia, który i tak oglądał się gorzej niż siatkówka PGE - Zaksa w Polsacie Sport czy Biathlon w Eurosporcie (ale oczywiście należy brać pod uwagę zasięg - choć jak widać, TVP Sport mimo zasięgu "totalnego" też ma kiepściutkie wyniki ekstraklasy).

Liga angielska i hiszpańska to wyniki poniżej 50 tys. widzów (Arsenal - Newcastle 26 tys.). Te ligi w C+ mają już chyba wymiar tylko prestiżowy, bo ogladalność leży...

Akurat ten weekend był dość słaby jeśli chodzi o pary w Premier League. Nic dziwnego.

• Upvote 1

Wyniki "lepszych par" są nic nie lepsze ;), odszukasz w twittach na tym samym koncie.

Edited by bugmenot

Oczywiście, że się orientujemy i dlatego z cała odpowiedzialnością muszę napisać, że nie wiadomo jakie prawa przedłużą. Jak ktoś Ci napisze inaczej, ten kłamie.

W dniu 18.02.2020 o 11:40, bugmenot napisał:

Liga angielska i hiszpańska to wyniki poniżej 50 tys. widzów (Arsenal - Newcastle 26 tys.). Te ligi w C+ mają już chyba wymiar tylko prestiżowy, bo ogladalność leży...

Podobnie jak z NBA. 

W dniu 19.02.2020 o 11:27, sportowy specjalista napisał:

Czy ktoś z Was orientuje się prawa do jakich rozgrywek z dużym prawdopodobieństwem zostaną przedłużone na kolejny bądź kolejne sezony przez Canal +?

Na pewno Premier League jest nie do ruszenia, reszta to jak zawieje.

Premier League to tylko ktoś nowy na rynku mögłby zabrać C+ czyli jakiś DAZN czy inny Fox.

Aczkolwiek ten wspaniały DAZN dopiero co stracił PL na Niemcy.

Edited by tracer10

@tracer10 Ale za to DAZN kupił prawie całą LM na wyłączność (Poza wtorkowymi meczami 1 wyboru które ma Amazon)

No kupił i zaraz je straci bo tak to zaczyna wyglądać.

Najpierw bulą dużo za dużo, a następne rozdanie odpuszczają bo jednak się nie kalkuluje.

Edited by tracer10

No i Bundeslige musi SKY dzielic z DAZN (mecz piatkowy i poniedzialkowy live)inne mecze mozna rowniez obejrzec ale nie live. 

Edited by andi64

1 godzinę temu, tracer10 napisał:

Na pewno Premier League jest nie do ruszenia, reszta to jak zawieje.

Premier League to tylko ktoś nowy na rynku mögłby zabrać C+ czyli jakiś DAZN czy inny Fox.

Aczkolwiek ten wspaniały DAZN dopiero co stracił PL na Niemcy.

Stracili, bo nie znali rynku, bo Niemcy nie oglądają PL. Po pierwsze, ich rodzima liga trzyma bardzo wysoki poziom,, stadiony pękają w szwach, czasowo mecze pokrywają się z PL, więc kiedy oglądać? Z odtworzenia? Po drugie, w PL gra tylu klasowych niemieckich zawodników co kot napłakał.

Edited by śmiechu warte

A gdzie znają rynek? Idę o zakład że LM o której powyżej też stracą.

Też powiesz, że z tego samego powodu?

Mnie DAZN ani ziębi ani grzeje do czasu aż wejdą do Polski ( o ile ) i np. odbiorą PL C+ i zrobią z tego syf.

A jak bēdzie lepiej to moja kasa idzie do DAZN zamiast C+.

Edited by tracer10
  • Like 1