Jump to content
danielpes5

Kanały CANAL+ Sport i nSport+

Recommended Posts

Wspaniała wiadomość.  Były to ostatnie prawa dla których dobierałem Polsat Sport na ipli i Eleveny.  Teraz już nie będzie mi to potrzebne. :)

• Confused 1

42 minuty temu, andrzejgratis napisał:

1 liga żużla w Canal+. ;)

Dałbyś może źródło tej wiadomości? Bo mnie jako kibica Apatora, który korzysta z Platformy Canal+, ta informacja bardzo cieszy :)

Jak mnie pamięć nie myli, @lucius już dość dawno o tym wspominał. Mnie te prawa średnio cieszą. Wolę Ekstraligę.

To nie jest produkt premium, a co najwyżej poziom nSport i tam powinnien wylądować.

Akurat żużel jest bardzo popularny  u nas. Ale powinni pokazywać całą Ekstraligę zamiast się nią dzielić, a kupować jej zaplecze. Ciekawe, jaka teraz będzie jakość transmisji? Bo do tej pory to chyba nie było za wesoło.

Plan pierwszej i drugiej kolejki 1. Ligi Żużlowej 2020:

4.04 Gniezno - Toruń

5.04 Bydgoszcz - Ostrovia

18.04 Toruń - Łódź

19.04 Ostrovia - Gdańsk

• Confused 1

Ciekawe o której godzinie zaczną z niedzielnymi transmisjami przy dwóch już meczach PGE Ekstraligi.?

dodatkowe prawa które moze zgarnąć to 

finał Złotego Kasku, Mistrzostwa Polski Park Klubowych, mecz Północ - Południe i Puchar Nice 1.LŻ. C

https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/nice-1-lz/zuzel-polasta-stracil-prawa-telewizyjne-do-nice-1lz-prawdopodobnie-straci-tez-zloty/cf71r0h?utm_source=www.przegladsportowy.pl_viasg_przegladsportowy&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2

Edited by siarapoko12
nowe info

Canal+ pozyska kolejne prawa żużlowe? Według "Przeglądu Sportowego" trwają jeszcze negocjacje w sprawie praw do pokazywania w tv:

- finału Złotego Kasku,

- Mistrzostw Polski Par Klubowych,

- mecz Północ-Południe,

- Puchar 1. LŻ,

- mecze towarzyskie reprezentacji Polski.

O ile ostatnie z wymienionych raczej powędrują do TVP, tak pozostałe mają dużą szanse pojawić się w Canal+. Jeżeli tak się stanie to żużel całkowicie zniknie z Polsatu. 

Więcej Info tutaj:

https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/nice-1-lz/zuzel-polasta-stracil-prawa-telewizyjne-do-nice-1lz-prawdopodobnie-straci-tez-zloty/cf71r0h

Można powiedzieć,  że przynajmniej przez najbliższe dwa lata szykuje się niemal monopol na żużel w Canal+. Jeżeli doniesienia staną się prawdą.

• Confused 1

Niech lepiej postarają sie utrzymać obecne prawa żużlowe zamiast kupywać następne.

Adam Skórnicki ekspertem platforma canal+ podał  info Majewski w programie Pod taśma radio canal+

Edited by siarapoko12
info

Ja mam tylko nadzieję, że markentingowo zrobią z tego dobry rozgłos. Cały żużel w jednym "pudełku".

Dzisiaj w C+ Sport o 22:00 program "Kobe Bryant - Jedyny taki", a potem mecz LA Lakers - Utah Jazz z 13.04.2016.

Ten mecz był pokazywany wczoraj. Dzisiejsze derby Los Angeles zostały przełożone. Dzisiaj mecz Miami Heat - Boston Celtics.

Wg ramówki jest też dzisiaj ;). Bardziej chodziło mi o program, który ma być niby na żywo.

Ciekawe czy meczem drugiego wyboru, w przypadku gry Piątka będzie dla Canal+ Dortmund czy jednak Hertha?

W sumie to nawet nie musi grać, by robić większą widownię.

• Confused 2

Brexit zbiera żniwo. Na meczu LEI-CHE obraz z tylko jednej kamery i brak powtórek bramek. Chyba operatorzy wyjechali.