Jump to content
danielpes5

Kanały CANAL+ Sport i nSport+

Recommended Posts

Oby nie bo pewnie i tak mało kto to ogląda.Były jakieś wyniki oglądalności?

Edited by czerstwy

4 godziny temu, czerstwy napisał:

Oby nie bo pewnie i tak mało kto to ogląda.Były jakieś wyniki oglądalności?

Ja oglądam żeńską - polskie i włoskie drużyny. No i magazyn, bo mają ekspertów fachowców. Zresztą prostym ruchem - oddania eksperckiego mikrofonu do żeńskiej siatkówki kobietom - w pewnym sensie zrewolucjonizowali przekaz telewizyjny w Polsce. Tylko Polsat się jakoś do tego nie może przekonać (dzięki czemu ja się przekonałem, że nie warto ich oglądać, jak nie trzeba).

Ja chciałem tak do tego NBA tylko dodać, że ok - na żywo oglądalność może nie jest szałowa, ale powtórki nadawane o 9 i 11 następnego dnia cieszą się znakomitą popularnością - potrafią mieć po 20, 30 tysięcy widzów :)

Edited by Artek1008
  • Like 1

1 godzinę temu, Vojthas napisał:

Ja oglądam żeńską - polskie i włoskie drużyny. No i magazyn, bo mają ekspertów fachowców. Zresztą prostym ruchem - oddania eksperckiego mikrofonu do żeńskiej siatkówki kobietom - w pewnym sensie zrewolucjonizowali przekaz telewizyjny w Polsce. Tylko Polsat się jakoś do tego nie może przekonać (dzięki czemu ja się przekonałem, że nie warto ich oglądać, jak nie trzeba).

To chyba dawno Polsatu i np. 7 strefy nie oglądałeś ;).

13 minut temu, bugmenot napisał:

To chyba dawno Polsatu i np. 7 strefy nie oglądałeś ;).

7. strefę z Kaczor się zdarzyło. Ale już przy meczu nie usłyszę ani Sadurek, ani Gajgał-Anioł, ani Świeniewicz, nie obejrzę Novary, Scandicci, Conegliano... A reprezentacji siatkarek zdaje się też nie komentowała żadna pani, a w TVP Sport i owszem (swoją drogą Bamber-Laskowska również "wypożyczona" z C+).

@Vojthas Joanna Kaczor od dłuższego czasu komentuje też mecze ligi włoskiej (być może też inne, ale akurat przy okazji SuperLega na nią trafiałem) w Polsacie Sport.

Edited by bugmenot

Teraz, bugmenot napisał:

Joanna Kaczor od dłuższego czasu komentuje mecze ligi włoskiej w Polsacie Sport :).

...męskiej. Nie chodzi o to, żeby kobiety skomentowały męską siatkówkę, tylko żeńską, bo żaden z komentujących panów-ekspertów - Wójtowicz, Dacewicz, Drzyzga - nie zna klimatu żeńskiej szatni, tak jak byłe siatkarki nie znają klimatów męskiej szatni. Byłe siatkarki komentujące żeńską siatkówkę są naturalne, nie mówię, że w męskiej byłyby/są złe, ale szkoda marnować ich potencjał na męską siatkówkę, zwłaszcza mając mężczyzn pod ręką, skoro nie wykorzystuje się ich do żeńskiej.

Akurat jak dla mnie znacznie bardziej "rewolucyjnym" (skoro używamy takich wielkich słów) ruchem jest oddanie komentarza męskiej siatkówki kobiecie. No ale może niekoniecznie włoskiej, bo ona ma tak śladową ogłądalność jak mecze kobiecej w LM w C+...

Mieliśmy rewolucję przemysłową, która dała ludzkości maszyny parowe, ale też rewolucję październikową, która dała ludzkości komunizm...

Dzisiaj o 21:00 (mecz: Manchester City FC - Sheffield United) w roli komentatora Premier League zadebiutuje Adrian Olek. 

• Confused 1

Gratulacje dla C+ Sport wprowadzenia krótkich bannerów z reklamami buków podczas meczu Premier League.

Edited by Kirk
Wycięte zdanie z wulgaryzmem.
  • Upvote 1

W dniu 28.12.2019 o 15:59, jombl napisał:

Pewnie tańsze niż liga francuska która oglądało po 20 tys. Nba pewnie sporo osób na powtórkach ogląda

• Like 1

Wychodzi, że na cel obrał sobie prześladowanie Przemysława Rudzkiego w każdej redakcji 🤣

• Haha 1
  • Upvote 1

Kołodziejczyk szefem?

Co to się wyprawia tam ja pitolę?

Najpierw banery reklamowe w trakcie meczöw, a teraz to☹️

Słuchajcie, czy znajdę jakieś magazyn ze wszystkimi golami z trwającej kolejki PL w piątek ? 

Ciężko się połapać.

W dniu 31.12.2019 o 16:50, kamil2505 napisał:

Ciekawe co to zmieni, pewnie niewiele. Chociaż nie jest tajemnicą, że z kilkoma dziennikarzami Pan Kołodziejczyk się bardzo nie lubi... Po takim Rudzkim bym akurat nie płakał. :) Najwyższy czas pozamiatać coś w Lidze Plus Extra, bo to jest dramat ten program od kilku sezonów... Powrót Twarowskiego niewiele zdziałał.

Według nowej ramówki na luty Liga+Extra ma być skrócona do 90 minut,  a zaraz po niej o 21:00 ma pojawić się 30-minutowy odcinek "Turbokozaka", który zostanie przeniesiony z Canal+Sport do Canal+. 

• Confused 1