Jump to content
danielpes5

Kanały CANAL+ Sport i nSport+

Recommended Posts

Cześć. 

Następne prawa stracili Canal+. Nie widzie w ramówce zawodów łyżwiarstwo figurowe mistrzostwo Rosji. Zawsze były na Nsport+. 

Może te zawody sa zaplanowane na świata i od tego nie ma telewizji. A ktoś wie kiedy oni mają te prawa i czym kupili. Możecie powiedzieć jakie agencja to sprzedaje?

Czy załoga Canal+ od zawsze związana z polską piłką nożną "pochwaliła się" że jej były "ekspert"  sędziowski niejaki Wit Ż.  został skazany za proceder "ustwawianie meczów"?  Szkoda.

Bo obraz tego pana kojarzy mi się z publicystyką C+Sport.

2 godziny temu, zuzik1111 napisał:

Czy załoga Canal+ od zawsze związana z polską piłką nożną "pochwaliła się" że jej były "ekspert"  sędziowski niejaki Wit Ż.  został skazany za proceder "ustwawianie meczów"?  Szkoda.

A jak to sobie wyobrażasz? Że co powinni zrobić? W wielu wywiadach ludzie związani z Canal+ (np. Smokowski) mówili, że jest to dla nich coś potwornego. Co wg ciebie powinni jeszcze zrobić?

Oto mamy za sobą nudnawe (szczególnie w 2. połowie)  El Clasico. Podejrzewam, ze liczni tu kibice nauczeni doświadczeniem lat poprzednich nie liczyli na porywający mecz. Raczej tylko prestiżowy.

I się nie "zawiedli".  Nerwowy, z masą błędów i bezładnej kopaniny mecz okraszono może 3-4 gorącymi sytuacjami.  To wszyscy widzieli ... i to po PROSTU stwierdzili komentatorzy stacji na koniec.

Ponoć to ludzie najlepsi w temacie....mnie jednak od ich bredzenia i przepowiedni "co się stanie"  permanentnie bolał bałuch. I przed meczem i w trakcie.

Zwykła klika zaklinaczy rzeczywistości jak akwizytorzy chińskich odkurzaczy. A mogli mówić o połowę mniej i byłoby to korzystniejsze i dla ich reputacji i oglądających.

W dniu 17.12.2019 o 12:48, TimesSquare napisał:

A jak to sobie wyobrażasz? Że co powinni zrobić? W wielu wywiadach ludzie związani z Canal+ (np. Smokowski) mówili, że jest to dla nich coś potwornego. Co wg ciebie powinni jeszcze zrobić?

Mają program informacyjny  sport+ , studia - poinformować o wyroku sądowym w aferze piłkarskiej . 

Co tym roku nie będzie w Canal+ mistrzostwa Rosji w łyżwiarstwo figurowe? 

Jakie prawa są sprzedawane w jednym pakiecie z mistrzostwa Rosji w łyżwiarstwo figorowe? 

Na jutro zapowiedziany jest mecz Serie A1 Bergamo-Novara... tylko że w ramówce jest o 15:55, a według źródeł ligowych zaczyna się o 17:00. Przegapiłem jakieś info o zmianie czasu?

7 godzin temu, Piotr94 napisał:

@Vojthas

Myślę w ramówce jest pomyłka. Mecz zacznie się o 17, jak inne mecze tej kolejce. 

Nie pierwsza już - ostatnio promowali w ramówce mecz Monzy, który był w niedzielę, a w sobotę grała Novara z Pomi (i faktycznie ten mecz pokazali). Jednak co innego podać zły mecz o dobrej godzinie, a co innego stworzyć ramówkę z błędną godziną - posypie im się trochę.

Strasznie się wydziera Marcin Rosłoń, bardziej podekscytowany niż Piotr Czachowski.

Jednak bardziej śmieszy kiedy jeden mówi Bornemuf a inny z tej samej redakcji Bormuf. Taki ich profesjonalizm.

Pewnie tańsze niż liga francuska która oglądało po 20 tys. Nba pewnie sporo osób na powtórkach ogląda

Widziałeś oglądalność z  20.30?To też pora że większość ogląda z powtórek?W sumie 25 to święta więc i 23 to też nie była jakaś zła godzina.

Edited by czerstwy

Myślę, że w święta oglądalność mogła być niższa niż normalnie np w niedzielę po 21. Ja obejrzałem pierwsze dwa mecze. Trzeba pamiętać, że to nie były drużyny z topu w tym sezonie.

Ja słyszałem ogólnie że te prawa mają bardzo niską oglądalność.Jak widać nie tylko nocne godziny mają małą oglądalność.Ciekawe ile kosztują te prawa i co idzie kupić innego za tą kasę.