Jump to content
danielpes5

Kanały CANAL+ Sport i nSport+

Recommended Posts

W dniu 12.11.2019 o 00:26, Globus903 napisał:

Samo wydawania kasy na ekstraklase to już masochizm. 

Wiem, gów***na liga, ale lata przyzwyczajeń robią swoje. 😂

Chyba coś źle zrozumiałeś, bo mi chodziło o to, że ja płacę za klapę, bo lata przyzwyczajeń do jej oglądania zrobiły swoje. :P

Sami pośrednio przyznali, że im się jednak tak bardzo nie opłaca i podzielili prawami z Polsatem ;).

" Dla nas to jednocześnie możliwość monetyzacji kosztownych praw sportowych na całym rynku, a nie tylko na własnej platformie. – powiedziała Edyta Sadowska, prezes zarządu platformy nc+. "

Dla mnie najważniejsze prawa i tyle. Nie ma nic bardziej emocjonującego niż oglądanie swojego klubu.

2 godziny temu, bugmenot napisał:

Sami pośrednio przyznali, że im się jednak tak bardzo nie opłaca i podzielili prawami z Polsatem ;).

" Dla nas to jednocześnie możliwość monetyzacji kosztownych praw sportowych na całym rynku, a nie tylko na własnej platformie. – powiedziała Edyta Sadowska, prezes zarządu platformy nc+. "

To samo jest z CP i prawami do LM i LE i kanałami Polsat Premium Super HD :)

@Bloo411

Nie przypominam sobie, żeby Polsat chwalił się w komunikacie, że dzięki NC+ uda im się zmonetyzować kosztowne prawa do LM :).

4 godziny temu, Arkon napisał:

Dla mnie najważniejsze prawa i tyle. Nie ma nic bardziej emocjonującego niż oglądanie swojego klubu.

Dokładnie, gdyby Widzew nie upadł i ciągle grał w ESA to cały ten czas płacił bym ten characz za filmy. Za 33 miesiące wracam do c+. Teraz już nie ma takiej różnicy cenowej jak była po fuzji. Jestem tylko ciekawy czy w c+ będzie stabilizacja cen. 

Edited by kocik89

50 minut temu, bugmenot napisał:

No C+ też nie musiał, a wspomniał.

C+ musiał jakoś wytłumaczyć swoim abonentom że ten ich "kątęt" premium udostępniają konkurencji ;) .

2 godziny temu, kocik89 napisał:

Dokładnie, gdyby Widzew nie upadł i ciągle grał w ESA to cały ten czas płacił bym ten characz za filmy. Za 33 miesiące wracam do c+. Teraz już nie ma takiej różnicy cenowej jak była po fuzji. Jestem tylko ciekawy czy w c+ będzie stabilizacja cen. 

Kurcze 33 miesiące? Masakra z takimi umowami. Myślalem że CP nie praktykuje umów dłuższych niż 2 lata a tu wygląda na 3 lata albo i dłużej. 

Mają 29 miesiecy i 36 miesiecy jak się nic nie zmieniło.Np jak chcesz C+ z ekstraklasą to juz trzeba długą umowę podpisać.😃

Na stronie cyfrowypolsat.pl umowy są na 2 lata z 3 mies. za darmo, dłuższe to ew. przy przedłużeniach.

C+ ma prawa do ekstraklasy jeszcze tylko na sezon 2020/2021 i na tyle jest gwarantowany w CP, więc jak komuś na tym zależy to podpisywanie dłuższej umowy nie ma sensu.

A na stronie są wszystkie dostępne oferty?Szkoda że już swojadroga nie wstawia wszystkich ofert z APS to byś zobaczył czy przedłużenia czy nie.

Nie wiem co tam dają w APSach. Ale jak chcesz mieć ekstraklasę jako nowy abo to na stronie jest umowa 24 miesiące (3 gratis) na Familijny + Film + Sport + Cinemax za 60 zł i dopłata 20 zł za C+. Czyli ogólnie nie aż tak źle.

• Like 1

Całkiem dobrze.😅Za 55zł to mam Extra+całą paczkę C+😉A za 20zł to Rodzinny z cinemaxami😃

W dniu 18.11.2019 o 21:41, roberttosat napisał:

Kurcze 33 miesiące? Masakra z takimi umowami. Myślalem że CP nie praktykuje umów dłuższych niż 2 lata a tu wygląda na 3 lata albo i dłużej. 

Bardziej chodzi o to, że Widzew wtedy wróci do Ekstraklasy ;)

Ja to chwalę Canal + za to jak angażuje się w produkty, do których ma prawa. Studio przed i pomeczowe, magazyny teraz Radio Canal. To przez tyle lat na Polsacie nie było żadnych magazynów z siatkarskich Ligi Mistrzyń i Ligi Mistrzów mimo że to ulubiona dyscyplina słonecznej stacji. Wiadomo, że wszystko jest kwestią pieniędzy, lecz cieszyłbym się z przedłużenia umowy na rozgrywki CEV jak i zdecydowali się na EHF. 

• Like 1

Oto tu chodzi że po pierwsze za 2 lata może esy nie być w cp. A po drugie, teraz płacę tyle że w c+ miałbym cały sport. Po za tym PS przez jest tańsze niż c+, to dwa razy. Jak przechodziłem do CP to sport był za 65 teraz jest za 95. A w canal po fuzji było 129 a teraz 104.

• Like 2

Bo w C+ pracują pasjonaci sportu w CP poza Smokowskim i Borkiem chyba nie do końca jak ktoś słyszał komentarz meczowy Twarowskiego to wie o czym mowa .   a w cp po prostu kasa musi się zgadzać:)

Koledzy podpowiedzcie. NC ma prawa do PGE Ekstraligi na żużlu jeszcze 2020 2021 sezony. Współdzielą z Eleven. Niedzielne najlepsze mecze sa w nsport. Jest gdzies jakis komunikat / jakas gwarancja, że mecze dalej będa w nSport? A nie że nagle do Canal plus dadzą i każa płacić niewiadomo ile??

Jak tak szukałem, to na przykład tutaj: https://speedwayekstraliga.pl/wiecej-pge-ekstraligi-dla-fanow-od-roku-2019-wszystkie-mecze-polskiej-ligi-wylacznie-na-platformie-nc/ wymieniany jest nSport+, tak samo jest we wszystkich artykułach i komunikatach na ten temat, więc myślę, że raczej nie będzie wariantu, w którym PGE Ekstraliga zostanie przeniesiona do Canal+ Sport. Do tego też w porze transmisji żużlowych na kanałach C+ często są inne transmisje, głównie piłki nożnej, a to właśnie nSport+ jest jako taka antena kojarząca się z ligą żużlową.