Jump to content
danielpes5

Kanały CANAL+ Sport i nSport+

Recommended Posts

Jakie macie opóźnienie transmisji aktualnego meczu względem TVP2? Bo u mnie jakieś 8 sekund! Sieć kablowa Inea.

• Sad 2

I pomyśleć, że kiedyś jechano po komentatorach nSportu, a teraz już się ich chwali - ciekawe dlaczego? :mrgreen:

Edited by SatExpert

Trzeba przyznać, że bardzo ładnie opakowali wczorajszy mecz Bayern Monachium - Union Berlin. Obszerne studio z trzema ekspertami, oceny piłkarzy obu zespołów. Komentarz prosto ze stadionu. Wywiady z Lewandowskim i Gikiewiczem. Bardzo miło mnie zaskoczyli.

6 minut temu, SatExpert napisał:

I pomyśleć, że kiedyś jechano po komentatorach nSportu, a teraz już się ich chwali - ciekawe dlaczego? :mrgreen:

Ja tam akurat zawsze twierdziłem że jest kilku fajnych komentatorów w nSport. Właśnie Gleń, Marchwiński czy Sitnicki, którego kojarzę jeszcze z czasów Wizji Sport. Ale mieli też np. ryczącego Ryczela, który robił antyreklamę ;).

Jeszcze Krzysztof Zabijak był spoko, ale jemu nie było niestety dane przejść do C+... :/

W C+ jak w każdej stacji są komentatorzy lepsi i gorsi. O ile lubię Twarowskiego, Pełkę, Wolskiego czy Glenia - tak np. Jagoda, Orłowski, Ryczel czy Węgrzyn wręcz zniechęcają do oglądania. 

Niczym się nie wyróżnił Adam Ostrowski. W zasadzie podaje mniej statystyk od Rafała Nahornego (całe szczęście), mniej informacji z gazet brytyjskich bajkopisarzy jak Przemysław Rudzki (całe szczęście) i wyraźniej od Michała Gutki (jak wcześniej). Bez szału, emocji, nic nowego, ot kanapowy ekspert od Premier League podążający drogą tych, których słuchał w Canal+Sport2. Jedyne co mnie zdziwiło, to że wszyscy mówią Adam O S T R Ostrowski, a on sam nie powiedział że jest O S T R,  ciekawe..

Czy OSTR, mówiąc o Mane, przypadkiem na wizji nie stwierdził, że ten ma "zaje***ty charakter"? Była mowa o Zidane, który chwalił Mane i że widziałby go w Realu. Wydaje mi się, że mu się tak wyrwało, bo po tym na kilka sekund zapadła cisza :D

• Haha 1

Trochę osób w CP musiało wykupić nowe C+ Sport (albo wielu widzów PC+ przerzuciło się na te kanały), bo wg ostatnich badań oglądalności opublikowanych na wirtualnemedia.pl, C+ Sport 3 notuje 0,025% oglądalności, czyli więcej niż C+ Seriale (0,018%) czy C+ Dokument (0,011%).

To jest z ok. 500-600 osób, bo 1% daje ok. 20-25 tys. A nowi klienci przy zakupie pakietu sportowego dostają na 3 m-ce gratis

• Like 1

Słucham komentarza Majdana i cały czas nie mogę ogarnąć jak mocne haki musi on mieć na któregoś z osób decyzyjnych w Canal+, że musiano go zatrudnienić i o zgrozo pozwolić mu komentować... 😡

Edited by SatExpert
  • Confused 1

W dniu 4.11.2019 o 21:59, SatExpert napisał:

Słucham komentarza Majdana i cały czas nie mogę ogarnąć jak mocne haki musi on mieć na któregoś z osób decyzyjnych w Canal+, że musiano go zatrudnienić i o zgrozo pozwolić mu komentować... 😡

Też się zastanawiam... Ale to jest po prostu człowiek z mocnymi układami w świecie sportu... Były sportowiec, celebryta. Jeszcze przynudza z Lidze Plus Extra. 

Mocno dostaje się znowu Lidze Plus Extra. Co mnie w sumie nie dziwi.

Mnie jeszcze jedna rzecz od jakiegoś czasu zaczyna wkurzać. Jakim prawem podczas meczów Ekstraklasy, zmniejszają ekran i pokazują banery z kursami firm bukmacherskich? Ja rozumiem, że takie Eleven musi sobie jakoś dorobić, ale nie tego oczekuje się po telewizji premium. Jak tak dalej będzie, to przestanę to w ogóle abonować. :)

• Like 1
  • Upvote 2

''Liga Minus'' Weszło jest lepsza od ''Ligi+Extra''. Ten program był lepszy ale 3 lata temu, a co do Majdana to tutaj się zgodzę.

• Confused 1
  • Upvote 1

Godzinę temu, ezequiel93 napisał:

Mnie jeszcze jedna rzecz od jakiegoś czasu zaczyna wkurzać. Jakim prawem podczas meczów Ekstraklasy, zmniejszają ekran i pokazują banery z kursami firm bukmacherskich? Ja rozumiem, że takie Eleven musi sobie jakoś dorobić, ale nie tego oczekuje się po telewizji premium. Jak tak dalej będzie, to przestanę to w ogóle abonować. :)

To akurat jest nic niezwykłego. Zarówno Canal+ Sport jak i Eleven emitują reklamy, więc i na takie reklamy się skuszą, zwłaszcza że pewnie ci bukmacherzy płacą za to konkretną kasę.

Prawa sportowe są coraz droższe to i telewizje nawet premium muszą w jakiś sposób na to zarobić. Widocznie sama kasa z abonamentu to za mało.

Edited by diabeu
  • Upvote 1

W Canal+ Sport 3 i 4 nie ma tego spamu. 😀 Czyli my w CePe ostro za nie przepłacamy, ale za to mamy produkt odspamiony. 😀