Jump to content
danielpes5

Kanały CANAL+ Sport i nSport+

Recommended Posts

39 minut temu, WsFans napisał:

Zauważyliście że Platforma C+ puszcza w la liga tylko mecze Barcy który to już po rząd 3? 4? a Real ciągle na eleven w tamtym sezonie aż tak nie było co kolejka zmiana była 

Dokładnie to będzie nawet 7 pod rząd do 6 października. :) Real był tylko w pierwszej kolejce w C+.

Edited by bart18

12 minut temu, jacekmalina30 napisał:

Jaki to problem, przecież za pomocą pilota można przeskoczyć na Eleven.

A taki. że nie każdy ma wykupiony pakiet Eleven Sports.

• Like 1
  • Confused 1
  • Upvote 1

Właśnie eleven nie interesuje mnie nawet w 1% a z la liga tylko Real lubię oglądać i to wszystko i jak widać eleven wkrótce może upaść bo jak polsat przejoł nic w tej stacji nie dzieje się wszystko schodzi na psy 

• Confused 3

Akurat Eleven ma w grupie 16-49 większą oglądalność niz Canal+ Sport (a także Eurosport 1), a wzrost względem sierpnia zeszłego roku to 140% ;).

• Upvote 1

Za ostatni weekend to Eleven był nawet liderem z większą oglądalnością wśród sportowych stacji nawet od TVP Sport, które jest DVB-T, coś mi tak mignęło na tt.

Ostry będzie uczestniczył w studio, nikt nie mówił że będzie komentował mecze ;)

• Upvote 1

Jakbyś zobaczył rozpiskę to byś wiedział, że oprócz komentatorów są tam również publikowane informacje o ekspertach / gościach w studiu. 

Stąd też moja informacja,  że póki co O.S.T.R-a brak. 

23 października Canal+ Sport pokaże dwa mecze NBA: Toronto Raptors - New Orleans Pelicans oraz derby LA. Będą też transmisje dwóch meczów presezonu 10.10 Houston Rockets - Toronto Raptors oraz 12.10 Brooklyn Nets - Los Angeles Lakers.

• Thanks 1

Posted (edited)

Dziś o 23:25 w C+S retransmisja gali World Lethwei Championship: Fearless Tigers. Mi za wiele ta nazwa nie mówi. ;)

Edited by bart18

Jest jakaś prawidłowość w rozpisce meczów na nsport? 

Wiem że PGE ekstraliga. Natomiast puszczają hiszpańska, Polska itp. Nie jestem jakimś fanem zapalonym ale czasem coś ciekawego obejrzę. I teraz mam paczkę C+ ktorej tak naprawdę nie wykorzystuje a place niemałe $$$. Kończy się umowa w kwietniu i albo:

- nc z nspoertem 

-Polsat cyfrowy. 

Może i bym był skłonny zostać u zabojadow dalej z jakąś dobrą oferta na comfort+ ale nie mam pewności do czego bd miał dostęp w nsport... Czy jest coś gwarantowane? Jest jakaś prawidlowosc? A może jakieś nowe rpawa maja zakupić na tą antene

17 godzin temu, Artek1008 napisał:

Bo scoreboard w Tipico Bundeslidze jest z prawej ;)

Tylko logo było z lewej strony podczas Gali PGE Ekstraligi.

Posted (edited)
6 godzin temu, kentron napisał:

Jest jakaś prawidłowość w rozpisce meczów na nsport? 

Wiem że PGE ekstraliga. Natomiast puszczają hiszpańska, Polska itp. Nie jestem jakimś fanem zapalonym ale czasem coś ciekawego obejrzę. I teraz mam paczkę C+ ktorej tak naprawdę nie wykorzystuje a place niemałe $$$. Kończy się umowa w kwietniu i albo:

- nc z nspoertem 

-Polsat cyfrowy. 

Może i bym był skłonny zostać u zabojadow dalej z jakąś dobrą oferta na comfort+ ale nie mam pewności do czego bd miał dostęp w nsport... Czy jest coś gwarantowane? Jest jakaś prawidlowosc? A może jakieś nowe rpawa maja zakupić na tą antene

W nsporcie masz pewność co do PGE Ekstraligi. Reszta to spadki z CANAL+.

Dodam tylko: bierzesz comfort 22,50 + canal + za 25 zł i masz to co chciałeś.

Edited by roberttosat

W dniu 2.10.2019 o 18:24, sportowy specjalista napisał:

Ma ktoś jakieś wieści czy siatkarska kobieca Serie A z udziałem Naszych wiodących reprezentantek dalej będzie transmitowana w kanałach grupy Canal +? 

Dzisiaj pierwszy mecz w nSport+ (pomimo że EPG wskazuje co innego). Dokładnie będzie to spotkanie: Imeco Volley Conegliano - Saugella Team Monza.  

W dniu 28.09.2019 o 20:06, kamil2505 napisał:

Jakbyś zobaczył rozpiskę to byś wiedział, że oprócz komentatorów są tam również publikowane informacje o ekspertach / gościach w studiu. 

Stąd też moja informacja,  że póki co O.S.T.R-a brak. 

Widziałem reklamę w C+ligi angielskiej i głosem chyba tego gościa.Powiem krótko jak dla mnie rewelacja.

• Haha 2
  • Confused 2

20 października, O.S.T.R. zadebiutuje na żywo przed kamerami Canal+. O.S.T.R. przeanalizuje z murawy Old Trafford „Bitwę o Anglię”, czyli starcie Manchesteru United z Liverpoolem. To nie koniec niespodzianek z udziałem O.S.T.R., jakie przygotowała Platforma CANAL+. Tydzień później, w niedzielę 27 października, raper zasiądzie w roli komentatora i wspólnie z Marcinem Rosłoniem skomentuje hit 10. kolejki Premier League Liverpool - Tottenham.

Edited by baki222
  • Haha 2