Jump to content
danielpes5

Kanały CANAL+ Sport i nSport+

Recommended Posts

Rozpiska kommentator do ekstraklasy

Plan transmisji drugiej kolejki w nc+:

piątek, 26 lipca
17:30 Górnik Zabrze - KGHM Zagłębie Lubin, CANAL+ SPORT
komentarz: Przemysław Pełka, Grzegorz Mielcarski
20:00 - 23:00 Super Piątek, CANAL+ SPORT i CANAL+ 4K
prowadzący: Żelisław Żyżyński; gość: Maciej Murawski
20:25 Lech Poznań - Wisła Płock, CANAL+ SPORT i CANAL+ 4K
komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki

sobota, 27 lipca
17:10 Cracovia - ŁKS Łódź, CANAL+ SPORT
komentarz: Tomasz Ćwiąkała - Grzegorz Mielcarski
19:40 Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa, CANAL+ SPORT i CANAL+ 4K
komentarz: Rafał Dębiński, Wojciech Jagoda
22:00 Liga+, CANAL+ SPORT
prowadzący: Michał Wodziński; gość: Andrzej Juskowiak

niedziela, 28 lipca
14:40 Korona Kielce - Legia Warszawa, CANAL+ SPORT
komentarz: Adam Marchliński, Maciej Murawski
17:00 Lechia Gdańsk - Wisła Kraków, CANAL+ i CANAL+ 4K
komentarz: Marcin Rosłoń, Tomasz Wieszczycki
17:10 Śląsk Wrocław - Piast Gliwice, CANAL+ SPORT
komentarz: Robert Skrzyński, Kamil Kosowski
19:30 Liga+ Extra, CANAL+
prowadzący: Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak
21:30 Turbokozak odc. 2, CANAL+ SPORT
prowadzący: Bartek Ignacik; gość: Adam Buksa

poniedziałek, 29 lipca
17:30 Pogoń Szczecin - Arka Gdynia, CANAL+ SPORT
komentarz: Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda
20:00 Ekstraklasa po godzinach, CANAL+ SPORT
prowadzący: Filip Surma; goście: Paulina Czarnota-Bojarska, Radosław Majdan
21:00 Ekstrapaka - skróty wszystkich meczów 2. kolejki PKO Ekstraklasy
redakcja: Wojciech Brzozowski

Ekstraklasyka fajny był pomysł, bo myślałem że jak w TVP Retro Sport pokażą cały mecz. A tutaj 20 min. I zamiast Pawła Zarzecznego zobaczyłem Marciniaka.

Ale kiedyś to fajne były transmisje. Żałuje bardzo że nie miałem wtedy C+, mecze w dzień, sami polacy na boisku.

Pierwotnie program był zarezerwowany na 2 godziny, niedawno jednak zdecydowali się skrócić.

10 minut temu, jacekmalina30 napisał:

Ekstraklasyka fajny był pomysł, bo myślałem że jak w TVP Retro Sport pokażą cały mecz. A tutaj 20 min. I zamiast Pawła Zarzecznego zobaczyłem Marciniaka.

Ale kiedyś to fajne były transmisje. Żałuje bardzo że nie miałem wtedy C+, mecze w dzień, sami polacy na boisku.

I poziom jak na ówczesne czasy był wyższy :)

Do dziś mam w szafie szalik Widzewa z tamtego okresu. 

Dzisiaj ładne stadiony, kibice a nie kibole jak kiedyś, a na boisku celebryci zamiast piłkarzy ;)

• Like 1

Fajnie to wyglądało. Wiadomo jaki mecz za tydzień?

Prawa do NFL sprzedawał dotychczas MP&Silva, stąd te prawa lądowały w Eleven. Od zeszłego roku, przynajmniej na jakiś czas prawa sprzedawała sama liga i prawdopodobnie nie mieli rozpoznania rynku i żądali dużych kwot. Być może jak znajdą pośrednika na nasz region, to NFL ponownie gdzieś u nas zagości.

Na nasz rynek by się przydał kanał RedZone. To niedzielne pasmo od 18-24, bez reklam. Mecze lecące równolegle i przeskakujące w danym  momencie gdzie coś ciekawego się dzieje. Brytyjski Sky pokazuje RedZone bodajże na Sky Sport Action/Arena. W takim formacie NFL jest naprawdę warta zobaczenia. Polecam!!.Normalne mecze (z wyjątkiem oczywiście SNF, MNF i fazy play off)trwające 3-4 godziny są nie do przetrawienia dla normalnego europejczyka tych przerw jest za duzo. I dlatego te prawa robią się nie opłacalne. 

• Upvote 2

Patrząc na to ile osób oglądało finał Ligi Futbolu Amerykańskiego, który był pod koniec czerwca pokazywany w nSport+, to na powrót NFL do tv bym raczej nie liczył. :)

• Thanks 1
  • Confused 1
  • Upvote 1

Znalazłem dane za 2018 rok i było zawrotne 19 tys a ile było w tym roku?.  Dla mnie to nie idzie tego oglądać tak jak College Football. NFL to niezłe show na którym powinna wzorowac się piłka nożna . Świetna realizacja, komentarz - oglądam od 10 lat

• Upvote 1

17 godzin temu, bart18 napisał:

Pierwotnie program był zarezerwowany na 2 godziny, niedawno jednak zdecydowali się skrócić.

Kompromitacja Canal+. 

• Upvote 7

Godzinę temu, ben85 napisał:

Znalazłem dane za 2018 rok i było zawrotne 19 tys a ile było w tym roku?.  Dla mnie to nie idzie tego oglądać tak jak College Football. NFL to niezłe show na którym powinna wzorowac się piłka nożna . Świetna realizacja, komentarz - oglądam od 10 lat

Ja NFL oglądam również już od wielu lat i nigdy się nie nudziłem. A większość oglądam na amerykańskich streamach ze stacji z USA z ichnimi reklamami (a jak wiadomo przerw tam sporo). Co do polskiej ligi, wiadomo że wygląda to różnie, ale na oficjalnej stronie polskiej ligi, są transmisje z poszczególnych meczów, różnie realizowane, często tylko jedna kamera, czasami bardziej profesjonalnie, kilka kamer + powtórki i też lubię zerknąć.

• Like 2

8 godzin temu, ben85 napisał:

Znalazłem dane za 2018 rok i było zawrotne 19 tys a ile było w tym roku?

Jeżeli chodzi o ten finał o którym pisałem to o ile dobrze pamiętam jakieś 2tys z małym haczykiem.  :) więc słabiutko.  Bym musiał dokładnie sprawdzić.  

Dla porównania.  Mecz minionej kolejki Ekstraklasy ŁKS Łódź - Lechia Gdańsk miał ponad 200 tysięcy.  

Stąd też myślę,  że o NFL można zapomnieć - przynajmniej w polskiej tv. :)

Chociaż kto wie... 

• Like 1

Posted (edited)

Szkolnikowski na temat lig amerykańskich .... stary artykuł. 

Cytat

Mamy NHL i jesteśmy bardzo zadowoleni z tego projektu, natomiast nie ma już miejsca na inne ligi amerykańskie. NFL nie ma żadnego potencjału i bardzo słabo się ogląda, NBA ma bardzo podobne zasięgi do NHL, ale jest kilkanaście razy droższa. Fanów NBA w Polsce nie ma też aż tak dużo. Jest to grupa zintegrowana, co widać na Twitterze, ale jak przychodzi co do czego, to oglądalności nie są wysokie.

https://sport.tvp.pl/40557959/marek-szkolnikowski-szef-tvp-sport-o-ekstraklasie-kubicy-i-radwanskiej

Edited by ben85
  • Confused 1

Nie da się ukryć faktu że TVP Sport od kiedy zarządza nim Szkolnikowski ma coraz lepszą ofertą, to jednak czasem bana na wypowiedzi dostać powinien, bo nie raz walnie jakąś głupotę.

• Thanks 2

Nie posiada też całości Ekstraklasy, Premier League, połowy La Ligi, wybranych meczów Bundesligi czy SGP. Probujesz ośmieszyć nc+, a ośmieszasz sam siebie.

• Confused 3
  • Upvote 5

Kogo obchodzi jakaś Premier League jak jest austriacka Bundesliga. Top topów :D.

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2
  • Confused 4

To  prawa nabyte w pakiecie z innymi prawami, lepiej pokazywać coś live niż powtórki. Myślę,że skoki do wody, piłka wodna czy pływanie synchroniczne nie są zbyt popularne w Polsce,ale TVP ma to w pakiecie z MŚ w pływaniu , więc przy okazji pokazuje te inne sporty. 

Myśle ze dużo abonentów zdecydowanie czeka na prawa  Ligue1, NFL i Primeira Ligę( Ligę Portugalską)  która w zupełności uzupełniła by ofertę sportową którą ma Canal + i Nsport :) Czy ma ktoś już jakieś info co do praw NBA w NC+ ? 

• Like 1
  • Haha 2
  • Upvote 1

Hej, zamiast tak potwornie śmiecić w tym wątku, to może ktoś z łaski swojej napisałby kto skomentuje dzisiejszy mecz Rapid Wiedeń - RedBull Salzburg? :/

28 minut temu, SatExpert napisał:

kto skomentuje dzisiejszy mecz Rapid Wiedeń - RedBull Salzburg? :/

Piotr Laboga i Leszek Orłowski :)

• Thanks 1

Fajny, szybki meczyk Rapidu z RedBullem - kto nie śledzi niech żałuje! :P

57 minut temu, SatExpert napisał:

Fajny, szybki meczyk Rapidu z RedBullem - kto nie śledzi niech żałuje! :P

Nie żałuję, przynajmniej obejrzałem ciekawy mecz w Poznaniu.

• Thanks 1

Też oglądałem Lecha, ale często zerkałem na nSport+ i złapałem wszystkie bramki. :) I tak jak pisałem mecz był bardzo szybki i poziomem wcale nie odbiegał od... 2.Bundesliga (tam też jest tak szybko). ;)

• Haha 2
  • Sad 1