Jump to content
danielpes5

Kanały CANAL+ Sport i nSport+

Recommended Posts

Jutro tj. 17 lipca  start Premier League Asia Trophy. O 12 mecz Newcastle - Wolverhampton, a o 14:30 mecz Manchester City - West Ham. W sobotę 20 lipca o 12  mecz o 3 miejsce, natomiast o 14:30 odbędzie się finał. Podejrzewam , że będzie to mecz Manchester City- Wolverhampton. Wszystkie mecze w Canal+ Sport.

Guest kingofsouth
9 minut temu, kkzk81 napisał:

14:30 mecz Manchester City - West Ham. 

Ten mecz sobie obejrzę,  akurat wrócę z pracy :)

Czy w kwestii praw do Piłki ręcznej Ligi mistrzów wiadomo już coś? Czy nc+ przedłuży prawa do pokazywania rozgrywek?

Mam nadzieje jak stracili polską ligę

Jeśli eleven będzie mieć dalej to pewnie się dogadają

Eleven zrezygnowało z tego. Więc pozostaje na rynku nc+. nie dość ze mają ubozszą ofertę to jeszcze by tego zabrakło. 
Na polsat nie liczę by kupili. TVP tymbardziej.

• Upvote 1

Od dziś na Cyfrowym Polsacie można oglądać już Canal+Sport 3 oraz Canal+Sport 4. Jeśli dobrze pamiętam, to na pozycji 223 i 224. Pierwszą kolejkę Ekstraklasy będą mogli obejrzeć wszyscy w ramach "otwartego okna". Dalsze informacje można znaleźć w Internecie, jednak oficjalnych wiadomości od Cyfrowego Polsatu na ten moment w dalszym ciągu jeszcze nie ma.

A, no to chyba że tak. Kierowałem się główną stroną Cyfrowego Polsatu oraz ich mediami społecznościowymi, a tam była (i chyba jest nadal) cisza.

Posted (edited)

C+ Sport 3 i 4 można już oglądać:

Edit: link wrzucę ponownie później...

Edited by VG02
  • Upvote 1

Mecz Arka Gdynia z Jagiellonia Białystok z komentuje z stadionu

Do ekipy reporterow ekstraklasy dołączą Piotr bugajny

Posted (edited)

Ciekawe czy wszyscy widzą teraz wyraźnie wynik meczu czy która jest minuta. Teraz jest to nieczytelne a ktoś chyba chcę być mistrzem w pomniejszaniu i doprowadzić by ludzie nie oglądali, bo jak nie widać która jest minuta i jaki jest stan meczu to odechciewa się dalszego oglądania. Ciekawe co na to powiedzą starsi ludzie jak to zobaczą w TVP?

Edited by miś1
  • Haha 1

Aneks klepnięty. mogę się rozgościć w tym wątku. Czy może mi ktoś podać bitrate c+s3

19 minut temu, miś1 napisał:

bo jak nie widać która jest minuta i jaki jest stan meczu to odechciewa się dalszego oglądania

Mnie bardziej odrzuca poziom gry, ale co kto lubi :P

23 minuty temu, miś1 napisał:

Ciekawe czy wszyscy widzą teraz wyraźnie wynik meczu czy która jest minuta. Teraz jest to nieczytelne a ktoś chyba chcę być mistrzem w pomniejszaniu i doprowadzić by ludzie nie oglądali, bo jak nie widać która jest minuta i jaki jest stan meczu to odechciewa się dalszego oglądania. Ciekawe co na to powiedzą starsi ludzie jak to zobaczą w TVP?

Tak, potwierdzam że nowe grafiki są strasznie nieczytelne. :/

17 minut temu, kocik89 napisał:

Aneks klepnięty. mogę się rozgościć w tym wątku. Czy może mi ktoś podać bitrate c+s3

Ja nie mam zamiaru teraz aneksować umowy, bo to nie ma uzasadnienia biznesowego. :P

• Confused 1

17 minut temu, kocik89 napisał:

Bitrate jest zmienne jak na innych C+ więc całkiem dobrze się ogląda bo momętami skacze do ok.12 mega 

c-3.png

Najlepsza belka z wynikiem była z 10 lat temu jak ekstraklasę (wtedy pewnie jeszcze normalnie nazywaną 1 ligą) realizowała Multiproduction. Prosta czarno biała belka. Teraz jest chyba 3 zmiana belki i jest coraz gorzej. Nowa grafika jest beznadziejna

• Confused 1

Ta grafika wygląda tak, jak by była robiona przez jakiegoś początkującego programistę. Który za zrobioną fuchę wziął flaszkę :D Tandeta.

• Confused 1
  • Upvote 1

Ten, kto zegar meczowy tworzył powinien zostać zwolniony. Wg mnie najlepsze zegary to były właśnie od Multiproduction oraz od rundy wiosennej sezonu 11/12 do ostatniego sezonu. Teraz to ta belka jest jakby z lat 90, jak nie dalej. :D

• Like 1
  • Confused 1

Właśnie oglądam program "Super Piątek" podczas wypowiedzi prezesa ŁKS, Tomasza Salskiego, grafik pewnie popełnił gafę, gdyż w belce podano informację, że jest prezesem Lechii Gdańsk.

Ta grafika mi przypomina Telegazetę :D Ciekawe kto wpadł na taki genialny pomysł, beznadziejnie to wygląda.

• Confused 1

Co za deb... geniusz wpadł na pomysł umieszczenia nad nazwami herbów? Jak już powinny być kolory koszulek, w ktorych występują.

• Haha 1
  • Upvote 2