Jump to content
danielpes5

Kanały CANAL+ Sport i nSport+

Recommended Posts

Wszystko może będzie, ale nie na żywo ;).
Też mam takie przeczucie niestety. A szkoda bo u mnie nie świeci (Extra+ 6C+).

Myślę, że popełnili błąd w reklamie i miało być, że 3 hity w każdej kolejce w 4K

jak będzie premier legue na żywo to kupuje

Spodziewaj się golfa z Canal+Now lub jakaś Cavaliade (konie)
  • Haha 1

Posted (edited)

Wszystkie mecze na żywo będą tak jak dotychczas (Canal+/Canal+Sport/nSport+) oraz dublowane w Canal+ Sport 3 i 4.

Problem może być przy Multilidze, gdy np. 4 mecze będą transmitowane jednocześnie.

Niewątpliwym wyróżnikiem Canal+ Sport 3 i 4 będzie to, że będzie tam 100% a więc: więcej powtórek Ekstraklasy, na które nie ma miejsca w innych kanałach Canal+ oraz materiały dodatkowe.

Swoją drogą, niech NC+ nie bawi się w pakietyzację 6/8 kanałów, to nie będzie problemu.

Edited by muza_tv

2 godziny temu, kamil2505 napisał:

Jestem ciekawy jak to będzie po starcie lig zagranicznych.  Czasami pokazują niedzielny mecz Ligi hiszpańskiej.  Do tego (jeżeli przedłużą) NBA.  Po co zajmować miejsce na 20min "Turbokozaka" wywalając spotkanie na C+Now,  który nie dla wszystkich jest dostępny.

Nie powinno być problemu, żeby Turbokozaka wyemitować po meczu lub nawet w przerwie (co pokrywałoby się godzinowo).

Spodziewaj się golfa z Canal+Now lub jakaś Cavaliade (konie)

Dlatego często wykupuje ten pakiet w promocji w player+ raz nawet był za 25zl czyli w podobnej cenie co w kablówkach.

Skoro wszystko będzie i tak na obecnych Canal+ to dziwne, że nie puścili uprawnień tym posiadającym paczkę 6C+ no bo w jakim celu taki abonent ma wykupić za 30 zł te dwa kanały?

Ja posiadam 6C+ może z 2 tyg temu dzwonili do mnie z propozycja powiekszenia do 8C+ za 5 zł miesięcznie, nie zgodziłem się.

Posted (edited)
Godzinę temu, wojtmen napisał:

Skoro wszystko będzie i tak na obecnych Canal+ to dziwne, że nie puścili uprawnień tym posiadającym paczkę 6C+ no bo w jakim celu taki abonent ma wykupić za 30 zł te dwa kanały?

Ja posiadam 6C+ może z 2 tyg temu dzwonili do mnie z propozycja powiekszenia do 8C+ za 5 zł miesięcznie, nie zgodziłem się.

Zawsze lepiej za 30 zł pełny pakiet niż dwa kanały :)

Wiele wskazuje na to, że NC+ jesienią postawi na sprzedaż tylko pełnej paczki Canal+.

To znaczy będzie jeden pakiet Canal+ bez kombinowania, tym bardziej, że będą tez promocje na samą Ekstraklasę, bez konieczności zakupu całego pakietu Canal+.

Po drugie Canal+ Sport 3 i 4 oficjalnie nie są (gwarantowaną!!!) częścią pakietu Canal+, bo ich działalność w głównej mierze będzie zależała od tego czy NC+ ma Ekstraklasę czy też nie. I mają przede wszystkim zarabiać na Ekstraklasie wśród tych, którzy chcą płacić tylko za Ekstraklasę, a nie za filmy czy seriale C+. Cena 30 zł to cena standardowa, poczekajcie na promocje i dedykowane oferty.

Edited by muza_tv

16 godzin temu, muza_tv napisał:

Wszystkie mecze na żywo będą tak jak dotychczas (Canal+/Canal+Sport/nSport+) oraz dublowane w Canal+ Sport 3 i 4.

Problem może być przy Multilidze, gdy np. 4 mecze będą transmitowane jednocześnie.

Przecież w komunikacie prasowym jest info o tym że część meczów w formie multiligi czyli te decydujące kolejki pewnie tak będą pokazywane na tych kanałach.

No i oficjalnie..

PKO Ekstraklasa w Cyfrowym Polsacie – wszystkie mecze na największej polskiej platformie satelitarnej

Abonenci platformy Cyfrowego Polsatu, przez co najmniej dwa najbliższe sezony, będą mieli możliwość oglądania wszystkich spotkań PKO Ekstraklasy w uruchomionych przez platformę nc+ dwóch nowych kanałach CANAL+ SPORT 3 i CANAL+ SPORT 4. Dzięki umowie zawartej między Cyfrowym Polsatem a nadawcą CANAL+, miliony abonentów Cyfrowego Polsatu będzie miało dostęp do najważniejszych dla polskiego kibica rozgrywek klubowych.

Na dwóch nowych kanałach będzie można zobaczyć wszystkie 296 meczów najwyższej klasy rozgrywek piłkarskich w Polsce (część w formule programu Multiliga+), magazyny ligowe prowadzone przez dziennikarzy i ekspertów CANAL+ oraz skróty i analizy spotkań. Ramówkę kanałów uzupełnią audycje prezentujące archiwalne nagrania najciekawszych wydarzeń ligowych ostatnich lat oraz materiały poświęcone aktualnemu sezonowi rozgrywek. Przez siedem dni w tygodniu kanały CANAL+ SPORT 3 oraz CANAL+ SPORT 4 będą dostarczać emocji wszystkim kibicom PKO Ekstraklasy.
Pierwsza kolejka w Cyfrowym Polsacie już 19 lipca.
Szczegóły oferty dla abonentów platformy Cyfrowego Polsatu zostaną przedstawione w ciągu najbliższych kilku dni.

• Like 1
  • Haha 1
  • Confused 1
  • Sad 1
  • Upvote 1

1 godzinę temu, diabeu napisał:

Przecież w komunikacie prasowym jest info o tym że część meczów w formie multiligi czyli te decydujące kolejki pewnie tak będą pokazywane na tych kanałach.

Ale to wynika z tego, że w jednym czasie są 4 mecze i nie ma jak pokazać ich na dwóch kanałach, z czego na jednym będzie pewnie "Multiliga" :)

Abonenci Canal+ będa w lepszej sytacji, bo 8 kanałów do dyspozycji

@muza_tvno więc właśnie mówię że żadnego problemu przy multilidze nie będzie, bo nawet w komunikacie prasowym jest informacja o tym że część meczy poleci w formie mulitiligi.

5 godzin temu, wojtmen napisał:

Jak już spekulujecie czy nie lepiej wykupić pakiet z 8 C+ za powiedzmy 10 zł więcej niż bulić za te 2 kanały 30 zł?

Kanały CANAL+ w CP. Koniec świata :D

• Like 1
  • Haha 4

Posted (edited)

To rzeczywiście jest spore wydarzenie.

Zwłaszcza, że mogli nazywać te kanały w stylu "Ekstraklasa TV" czy cokolwiek innego, ale jednak zdecydowali się "wyeksportować" markę Canal+ do konkurencji.

Edited by bugmenot
  • Like 1

6 minut temu, Tomo21 napisał:

Niech się cieszą bo resztę 8xC+ nigdy nie dostaną choć są tacy co wróżą i się prze wróżą wiec tylko czytać i podziwiać komentowanie. 😅

• Like 1
  • Upvote 1

11 minut temu, Tomo21 napisał:

Tylko,  ten Canal+ to taki szyty na miarę abo CP

;)

• Upvote 1

@jeneka a co tam na tych C+ w świecie sVOD takiego wartościowego zostało? Jako kąsek premium dla NC+ pozostaje Canal+ 4K, o ile będzie pokazywał ligę hiszpańską i angielską (a przypominam, że pod koniec sezonu niespodziewanie te transmisje wyleciały i 90% to była ekstraklasa). Gdybym był abo CP to szczerze mówiąc bardziej ucieszyłbym się z Ale Kino, Planete i Domo niż np. Canal+ Family, Seriale i Dokument :D.

• Sad 1
  • Upvote 1

Przecież te kanały powinny się nazywać Canal+Ekstraklasa/2 i wystarczyłby tak naprawdę 1 taki kanał, ale na logikę za dwa kanały będzie można wołać więcej kasy, bo za 1 kanał 30zl to za dużo 😅

• Haha 1

W regularnym sezonie (oprócz Multiligi) np. w niedziele dwa mecze są rozgrywane jednocześnie.

Żebyś wiedział. Między meczami będą widzów katować reklamami oferty nc+ i autopromocją swoich kanałów...
  • Like 1

Dokładnie przypominając ze w C+Sport w UHD:)

3 godziny temu, kfm877 napisał:
16 godzin temu, kingofsouth napisał:
emoji6.png

Żebyś wiedział. Między meczami będą widzów katować reklamami oferty nc+ i autopromocją swoich kanałów...

I bardzo dobrze ;-) jak już coś "leci" na głównym Polsacie to co druga reklama to oferta Polsatu czy Plusa i to uważam za marketingowy + z ich strony. Można już "rzygnąć" tymi reklamami ale w głowie abonenta i tak coś zawsze zostanie.