Jump to content
danielpes5

Kanały CANAL+ Sport i nSport+

Recommended Posts

ale w nsport leci żużel i powtórki :D

najlepsze z mojego punktu widzenia byłby pakiet premier legue w formie sezon pasa na playerze tak jak teraz jest F1 :D

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/canal-sport-3-i-canal-sport-4-nowe-kanaly-pko-ekstraklasa-cena-jak-odbierac

"Niebawem obie stacje mogą pojawić się w ofercie Cyfrowego Polsatu - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl." - czyli to już wiemy.
Ale tego nie: "W przyszłości oferta programowa Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Sport 4 może być uzupełniona o inne wydarzenia - zdradza nam Piotr Kaniowski, kierownik ds. PR korporacyjnego, technologii i ofert w nc+." ;-).
Czyli jednak nie tylko ekstraklasa...

Pewnie podobnie jak PSP wrzucą jakieś badziewie..gdy Ekstraklasa będzie mieć przerwę a wiemy że mają i zimą i latem.

Mają jeszcze jeden sezon siatkarskiej LM CEV, który raczej im nie "zażarł" w głównych kanałach, choć się starali, a w CP pewnie to się sprzeda, bo w końcu cała reszta siatkówki jest Polsacie Sport.

Nie będzie,wtedy to już zgaszą światło:)

...raczej siatkówka.

A posiadacze niższych pakietów w nc+ staną przed hamletowym pytaniem.....

dać 30 zł za 2 kanały czy 25 zł za 8 kanałów C+. Cały CP w krasie.

spokojnie wykupienie czegokolwiek w cp wiąże się najczęściej z przedłużeniem umowy a tego na pewno nie zrobie...... ale kanały C+ w ofercie CP to napewno rewolucja :D

Posted (edited)
31 minut temu, zuzik1111 napisał:

A posiadacze niższych pakietów w nc+ staną przed hamletowym pytaniem.....

dać 30 zł za 2 kanały czy 25 zł za 8 kanałów C+. Cały CP w krasie.

Moga też dać 30 zł za 10xCanal+ ;)

Edited by muza_tv

Posted (edited)

Przy pakiecie Canal+ 6live na NC+GO TV Canal+Sport 3 i 4 póki co można oglądać,  brak kluczyka:)

Ps:

Jak będę w domu to sprawdzę czy działają na dekoderze  :)

Polasat Sport Premium również można oglądać na NC+GO TV brak kluczyka:)

Edited by XMAREKK30
  • Thanks 1

U mnie na NC+ GO TV kanały Canal+Sport 3 i 4 działają ale na dekoderze już nie i tak samo z Polsat Sport  Premium na jednym jest na drugim nie . Pewnie chwilowa promocja:)

Mnie zastanawia ta reklama: Oglądaj 3 hity w każdej kolejce, 100% Ekstraklasy w C+Sport 3 i 4.
Żeby się nie okazało, że na dotychczasowych kanałach będą tylko trzy mecze, a całość na nowych kanałach.

@Pawop, na pewno nie teraz. Inaczej nie mówiliby wprost o tym, że na pozostałych kanałach będzie bez zmian.

Wszystkie  mecze PKO Ekstraklasy, skróty, analizy i magazyny ligowe będzie można zobaczyć również niezmiennie na  pozostałych antenach CANAL+ i nSport+.

W Cyfrowym Polsacie już się zmieniło: C+ Sport 3 na test 3  a C+ Sport 4 na test 4.

Posted (edited)
1 godzinę temu, Pawop napisał:

Mnie zastanawia ta reklama: Oglądaj 3 hity w każdej kolejce,

...a mnie  zastanawia skad oni wezmą 3 hity na kolejkę. Do tej pory był problem z 1.

Lanie wody na całego.

Edited by zuzik1111

4 godziny temu, bugmenot napisał:

Czyli jednak nie tylko ekstraklasa...

Pewnie Solorz przygotowuje się do zakupu praw do ligi włoskiej, wspólnie z NC+.🤔 Wtedy  część spotkań Serie A puści na PSP, a reszta zostanie wyemitowana na C+ 3 i 4, a abonent żeby zobaczyć wszystkie mecze,  będzie musiał kupić oba pakieciki. 😊😉

Posted (edited)
15 minut temu, BizzareX napisał:

... żeby zobaczyć wszystkie mecze,  będzie musiał kupić oba pakieciki. 😊😉

Szkoda Panowie, ze widzicie się jako znawcy rynku , kruczków i podchodów ze strony nadawców. A nie widzicie tej właściwej belki.

To, ze ktoś zaproponuje ofertę nie oznacza kolejki przy kasie.

Ciekawe dlaczego mimo to kanały sportowe nie opływają dostatkiem, a ratują się róznymi chwytami desperata (połowy praw, sublicencje, wydzielone opcje).

Gdyby tak ochoczo klienci kupowali te dobra nie byłoby problemu. A jednak kazdy z nas czuje, ze problem deficytu widza i płatnika jest.

Edited by zuzik1111

@zuzik1111, skoro nie odpowiada Ci towarzystwo na forum, to co tutaj robisz? :D

Deficyt jest i owszem. Teraz ludzie mają ciekawsze rozrywki niż gapienie się w telewizor. Dlatego platformy wiedzą, że muszą się otwierać ze swoimi produktami na konkurencję i internet. ;)

• Like 1
  • Upvote 1

Prawa są coraz droższe, czyli rosną koszta, a liczba abonentów jest w miarę stabilna, więc NC+ wychodzi poza bazę swoich abonentów. Z drugiej strony skoro zdecydowali się na zakup praw do Ekstraklasy to musiało im wyjść w badaniach,że brak Ekstraklasy spowoduje większe straty. To czy kupi to poza NC+ zadowalająca ich ilosć to się okaże. 

Mała zmiana w ramówce,  a która była do przewidzwania.  

"Liga+Extra" od 19:30 i w całości w Canal+. Do 21:30. "Turbokozak" już w Canal+Sport o 21:30. Tak jak już wcześniej to było planowane. 

W sumie byłem przekonany,  że "Liga+Extra" będzie się zaczynać o 19:30 po zmianach z godzinami meczów.  Ale myślałem,  że jednak dalej będzie dogrywka - tyle tylko,  że od 21:00 w C+S. Dzięki temu filmy znów zaczynałyby się o 21:00. 

Jestem ciekawy jak to będzie po starcie lig zagranicznych.  Czasami pokazują niedzielny mecz Ligi hiszpańskiej.  Do tego (jeżeli przedłużą) NBA.  Po co zajmować miejsce na 20min "Turbokozaka" wywalając spotkanie na C+Now,  który nie dla wszystkich jest dostępny.  

Ale co tu dużo mówić.  Nie ma co dywagować tylko trzeba poczekać na rozwój wydarzeń. 

@Pawop ta reklama też mnie niepokoi.  Pamiętam jak jednego sezonu gdzie wszystkie mecze Ekstraklasy miały być pokazywane w Canal+Family - niespodziewanie przenisiono część z nich do Canal+Sport (bodajże we wrześniu).  Więc kolejna taka akcja wcale by mnie nie zdziwiła.