Jump to content
danielpes5

Kanały CANAL+ Sport i nSport+

Recommended Posts

3 minuty temu, bugmenot napisał:

No ja tam sobie przez ostatnie miesiące bardzo Polsaty Sport chwalę - najpierw Liga Narodów w siatkówce, potem WImbledon ;).

Również podzielam twoje zdanie.

• Upvote 1

Posted (edited)

Nie wiem po co ta dyskusja. Nie sądzę aby te kanały pojawiły się w Cyfrowym Polsacie , jeżeli jednak się pojawią to tanio też nie będą :) Jeżeli chcą przekonać nowych abonentów do przejścia  do NC+ ma to sens  PR owy (reklamy oferty sportowej  NC+ pomiędzy meczami ). Tylko muszą ją zdecydowanie wzmocnić . 

Nie sądzę aby były same duble na tylu kanałach. Jakie prawa mogą jeszcze dokupić ? 

Edited by GoodMen

Posted (edited)
4 minuty temu, GoodMen napisał:

Jakie prawa mogą jeszcze dokupić ? 

Żadne, to już było pisane.

"""100% PKO Ekstraklasy w jednym miejscu.
CANAL+ Sport 3 i CANAL+ Sport 4"""

Edit:

Abonent NC+ nie jest docelowym targetem tych kanałów.

Edited by kingofsouth

Nie sądzisz żeby kanały pojawiły się w Cyfrowym Polsacie, a samo NC+ na fb napisało , że jeżeli CP będzie zainteresowane to te kanały tam udostępnią.  Dwa : nie sądzisz , że będą same duble, otóż będzie tylko sama ekstraklasa + mecze archiwalne (to też potwierdziło Nc+) zresztą jeżeli te kanały mają iść do CP (a mają iść) to tam nic innego być nie może niż ekstraklasa bo w samym komunikacie prasowym napisali , że kanały te mają służyć rozszerzeniu dystrybucji ekstraklasy na inne platformy, a samemu NC+ pozwoli zmonetyzować dość kosztowne prawa

4 minuty temu, GoodMen napisał:

Nie sądzę aby te kanały pojawiły się w Cyfrowym Polsacie

Hm… Czy aby na pewno?

Uruchomienie dwóch nowych kanałów dedykowanych rozgrywkom PKO Ekstraklasy pozwoli na rozszerzenie modelu dystrybucji krajowych rozgrywek o kolejne platformy telewizyjne. […] Dla nas to jednocześnie możliwość monetyzacji kosztownych praw sportowych na całym rynku, a nie tylko na własnej platformie.

To są marzenia ściętej głowy. Ekstraklasa i koniec uprzejmości względem CP oraz kablówek. :D

Tak , ale pisałem

Canal+5 (Premier League)

Canal+6 (NBA)

i co dalej? NC+/CP jedna platforma? Bądźmy poważni.  :D

PSP i Te nowe kanały łączy to,że CP jak i NC+ przepłacili za prawa i teraz chcą te pieniądze odzyskać wychodząc poza bazę swoich abonentów. 

2 minuty temu, kingofsouth napisał:

To są marzenia ściętej głowy. Ekstraklasa i koniec uprzejmości względem CP oraz kablówek. :D

Nie mów hop- wszystko zmierza do jednej platformy. Tak samo jak wydaje mi się, że niedługo C+ 4K trafi do kablówek.

Posted (edited)

LM oraz Ekstraklasa to były i są nici porozumienia miedzy platformami.

Reszta moim zdaniem będzie utopią i fantazjami. :D

Edited by kingofsouth
  • Like 1

Poczekajmy i zobaczymy :) Ostatnio wyniki finansowe  Canal+  w Polsce były na plusie. To jest ich kolejny ruch :) .Szkoda ze dużo osób tak pesymistycznie myśli( że zrobią fuszerę)  że już nic nie kupią. 

UOKiK nie pozwoli na jedną platformę. Nie wymyślajcie już takich bzdur.

Ale jakie ciekawe prawa zostały do kupienia? NBA i liga francuska i tyle. Nawet jakiś czas temu @lucius zdaje się pisał, że Ligue 1 miała być w Canal+, ale chyba coś poszło nie tak. Jak odejdzie Neymar, to i tak tej ligi nie będzie sensu oglądać. :)

Za C+ W CP zapłacę bo moim zdaniem C+ SUPER oprawia tak beznadziejny produkt że jakby to była ESA w wersji CP to mówiłbym że 40 to za drogo a tutaj przyjemność oglądania samej oprawy jest bardzo  wysoka. Żeby nie było w cyfsze+ i nc+ byłem łącznie 6 lat.  

Nie po to wybrałem NC+ , żeby się sprzedała Polszmatowi 😡😡 Mam nadzieję , że nie będzie CANAL+ w Polsacie.

NC+ nie sprzedaję się Polsatowi. NC+ sprzedaję Ekstraklasę na swoich kanałach.

Panowie

Orientujecie się czy abonenci z opcją 6xC+ również będą mieli bezpłatnie te kanały? Czy tylko z opcją 8xC+?

9 minut temu, SZNYCEL napisał:

Mam nadzieję , że nie będzie CANAL+ w Polsacie.

Po co tyle nienawiści? 

Ty na tym nie stracisz , a może w przyszłości coś zyskasz.  ;)

Po prostu nienawidzę Polsatu :D  , ciekawe co zyskam :P pewnie Polsat Reklamy Super HD 😂😂😂

• Sad 1

10 minut temu, Nasir napisał:

Panowie

Orientujecie się czy abonenci z opcją 6xC+ również będą mieli bezpłatnie te kanały? Czy tylko z opcją 8xC+?

Przecież 95% spotkań będziesz miał i tak w paczce C+ a jeśli masz pakiet Comfort lub wyższy i kanał nSport+ to 100%. Niepotrzebne ci są dodatkowe kanały

• Upvote 2

2 godziny temu, Emil.1603 napisał:

ITI, które znaliśmy, nie ma już od blisko 10 lat. Wyprzedali się ze wszystkiego co mogli. A zarząd nc+ od paru lat był typowo francuskim betonem. 

Miałem w swojej wcześniejszej wypowiedzi na myśli ITI Neovision S.A. - obecnego operatora platformy nc+ i nadawcę Canal+ w Polsce. Nowa Pani Prezes może w końcu wprowadza tam nową jakość i świeżość. Ten beton post Canal+ Cyfrowy trzymał się tam mocno i jak wspominasz czerpał mocno z Francji. A i we francuskiej centrali jak donoszą media wieje wiatr zmian 😂