Jump to content
danielpes5

Kanały CANAL+ Sport i nSport+

Recommended Posts

Nie sądzę aby na wszystkich kanałach leciała Ekstraklasa.

To są kanały skierowane do osoby zainteresowanej Ekstraklasą i nie będącą abo NC+.

Te kanały nie są po to by coś kupować , tylko by Ekstraklasa miała szerszy zasięg a przy okazji coś na tym zarobić.

Godzinę temu, kingofsouth napisał:

Jest tylko jeden malutki problem.

Jak się tylko pojawi transmisja na Canal +4K to entuzjazm opadnie , bo jakość obrazu na pozostałych Canal+ spadnie . Macie to jak w banku abo CP .... I nie tylko ;)

Oczywiście mam nadzieję,  że się tak nie stanie , by nasza przyjaźń trwała na wieki. 

Na 10892 jest 16,70 Mb/s wolnego miejsca, więc o spadek jakości nie ma co się martwić. ;)

Godzinę temu, kingofsouth napisał:

Ładna cena. Co na to abo CP

Idziecie w to ? Czy jest hejt ? 

3 dychy? Po moim trupie? :evil: Ja max mogę dać 10 zeta, albo niech się cmokną! :P

Posted (edited)

Mogę prosić o informację skąd bierzesz dane odnośnie wolnego miejsca konkretnie ?? @SatExpert

Może być na pw jeśli nie można publicznie.

Edited by djadijos

Model ciut inny niż PSP . LM nie jest jednak dostępna na innych kanałach niż PSP i abonenci CP by mieć te rozgrywki także muszą dopłacić. Czy 30 zł to dużo? Nie spodziewałbym się,że NC+, który kanały C+ puszcza za 50 zł w playerze nage da całą Ekstraklasę za 15 zł. PSP skoro trzymamy się porównań obecnie jest dostępna za 40 zł na 7 dni w Ipli. Czy skorzystam? Wątpię, Eleveny będę miał za 15 zł, do tego Eurosport player mam, TVP Sport, bardziej mi się opyla dokupić ewentualnie Polsaty Sport w Ipli za 20 zł okazjonalnie niż kupować za 30 zł Ekstraklasę gdzie może interesują mnie 2-3 mecze w kolejce. Gdyby 30 zł była oferta sportowa NC+ z Ekstraklasą, Premmier League to co innego.

30 zł miesięcznie w porównaniu do Elevenów to trochę za drogo za naszą kopaną , która przecież nie jest zbyt dobra.

• Like 1

30 zł to cena wyjściowa. Będą promocje na te kanały. Tak samo jest z PSP, też niby 30 zł a nikt tyle nie płaci.

3 godziny temu, roberttosat napisał:

Jednak z sensem. Te kanały są nastawione na sprzedaż na zewnątrz.

Może masz rację, ale nadal się będę upierał, że kanałów jest za dużo. Jaki jest sens istnienia Canal+ Seriale, Family czy Canal+ 1? Mnie by spokojnie wystarczyło 30- 40 kanałów w dobrym HD i powiedzmy 5-6 w porządnym 4K.

Posted (edited)
11 minut temu, wislok napisał:

Gdyby 30 zł była oferta sportowa NC+ z Ekstraklasą, Premmier League to co innego.

Na Ekstraklasie skończyło się zacieranie granicy NC+ / CP.

Gdyby tak dodać NBA, Premier League to NC+  jest niepotrzebna.  

Nie bądźcie zachłanni. Dają palca to chcą cała rękę.  ;)

8 minut temu, kkzk81 napisał:

30 zł to cena wyjściowa. Będą promocje na te kanały. Tak samo jest z PSP, też niby 30 zł a nikt tyle nie płaci.

Spokojnie, nie rozpędzaj się ;) 30 pln to cena wyjściowa w NC+. Nigdzie nie ma mowy o 30 pln w CP.

Trzeba przypomnieć słowa kolegi @shevchenko1987. A jakie to słowa. No a takie , że CP lubi opłaty 40 PLN.

Edited by kingofsouth

Zgadzam się, to by było bez sensu. Tu jest powiedziane że nic innego tam nie będzie.

1 minutę temu, kingofsouth napisał:

Na Ekstraklasie skończyło się zacieranie granicy NC+ / CP.

Gdyby tak dodać NBA, Premier League to NC+  jest niepotrzebna.  

Nie bądźcie zachłanni. Dają palca to chcą cała rękę.  ;)

Polsat jakoś swoje kanały sportowe poza PSP daje w pakiecie za 20 zł i nie oznacza to końca CP. Nie oczekuję że to samo zrobi NC+, bo oni mają inną politykę i ta te kanały są w wyższych pakietach. Mówię,że da mnie 50 zł to jest za drogo w porównaniu z innymi kanałami dostępnymi drogą streamingową. 

Gdzie Polsat w NC+ daje swoje kanały sportowe poza PSP za 20 zł ?😮

2 minuty temu, wislok napisał:

Polsat jakoś swoje kanały sportowe poza PSP daje w pakiecie za 20 zł i nie oznacza to końca CP. Nie oczekuję że to samo zrobi NC+, bo oni mają inną politykę i ta te kanały są w wyższych pakietach. Mówię,że da mnie 50 zł to jest za drogo w porównaniu z innymi kanałami dostępnymi drogą streamingową. 

Coś ci się pomyliło. Żadnych kanałów sportowych CP nie daje NC+. 

Posted (edited)

Ja mam PSP w nc+ za 5 zł i gdybym był w Polsacie to za 30 czy 20 w  bym nie wiziął. Dla mnie najważniejsze w nc+ NBA i ligi piłkarskie zagraniczne z top 5 w Europie.

Edited by kkzk81

Kolejna kwestia. Dosyć istotna. Mianowicie , jeśli różnica programowa CP/NC+ powoli się zaciera. To nie nieuniknione , że i granica opłat za abonament również idzie w kierunku NC+.

Z tym chyba też się liczycie drodzy abo CP? :P

Posted (edited)
2 minuty temu, shevchenko1987 napisał:

W kablówkach to i za 10 zł rozdaje. Tylko w nc+ ich nie ma ;)

W kablówkach to ja wiem, ale @wislok napisał to cytując "Na Ekstraklasie skończyło się zacieranie granicy NC+ / CP." , więc zabrzmiało to jako odpowiedź że Polsat w NC+ daje swoje kanały sportowe.

Edited by adam160

Niech oni już się w końcu połączą w jedną platformę, i skończą się te głupie podchody. 😊😉

Nic mi się nie pomyliło. Kanały sportowe NC+ można kupić w player+ w pakiecie za 50 zł.CP zaś swoje kanały oferuje w ramach IPLI. Nie jestem abonentem platformy NC+ ani CP i interesują mnie za ile kanały sportowe dostępne są legalnie w sieci. Wyraziłem opinię,że za 30 zł jeśli by się to potwierdziło to nie skuszę się na nowe kanały. Tyle. 

Tak czysto cennikowo to NC+ i CP przecież dawno się zrównały.

Superpremium w NC+ 129,99 zł,  Familijny MAX HD z PSP 120 zł.

Różnica taka, że  w C+ dostanie się w tej cenie Canal+, w CP Eleveny ;).

Zważając na to, że w tej cenie C+ daje jeszcze kanał 4K i dekoder 4K to właściwie oferta NC+ jest lepsza/tańsza...

• Like 3
  • Confused 1
  • Upvote 1

Coś podejrzewam że ten wątek spęcznieje  bo nigdy nie było zagrożenia że ESA będzie w CP pod szyldem c+.

2 minuty temu, bugmenot napisał:

Zważając na to, że w tej cenie C+ daje jeszcze kanał 4K i dekoder 4K to właściwie oferta NC+ jest lepsza/tańsza...

To jest bardzo ciekawe stwierdzenie i chyba jestem szczęśliwym abo tej platformy. Bo jak tu czuć się inaczej.

• Like 1

20 minut temu, wislok napisał:

Nie porównujmy kanałów sportowych C+ do CP, bo to jest przepaść jeśli chodzi o zawartość. Za 2 dychy w pakiecie CP jest w PS i PSE, gdzie duża część ramówki, to najzwyklejszy [beep]. PS w kablówkach dają często w najniższych pakietach.

• Like 1
  • Upvote 1

No ja tam sobie przez ostatnie miesiące bardzo Polsaty Sport chwalę - najpierw Liga Narodów w siatkówce, potem WImbledon ;).

• Upvote 2

Zawartość to oczywiście kwestia upodobań sportowych. Co do pakietyzacji to sam przecież to napisałem w cytowanym przez Ciebie @glaca komentarzu.