Jump to content
danielpes5

Kanały CANAL+ Sport i nSport+

Recommended Posts

Swego czasu Sky Sports stworzyl nowe kanały sportowe...dziś świecą pustkami a ma być jeszcze gorzej no ale sprzedają ich chyba z 9 :)

Guest kingofsouth
Posted (edited)
10 minut temu, rotalplus napisał:

Za 3 dychy prawie nikt im tego nie kupi

Docelowym klientem będzie abo CP lub kablówki.  30 pln to dużo? Ile wy ludzie chcecie płacić?  Bez przesady.  Potem się dziwić,  że nadawcy tracą prawa sportowe jak Polak chce mieć wszytko za darmoszkę.

Jeszcze niedawno mogliście pomarzyć o kanałach Canal + , a jak to się staje faktem to płacz , że drogo.  Nie rozumiem tego. Mimo tego bardzo dobrze,  że będziecie mieli możliwość kupienia. Kto chce to skorzysta kto nie, to nadal  będzie marudzić 

Edited by kingofsouth

Jakby taka cena miała być to ja mam taniej całą paczkę C+ w nc+ 😉 Podobnie zresztą z PSP, które mam taniej w nc+ i UPC niż oferowali mi w CP.

• Haha 1

Dlaczego się dziwicie, że NC+ wycenia dostęp do dwóch kanałów za 30 zł?

To logiczne, że NC+ zachęca da wykupienia całego pakietu :)

Pamiętam, że za czasów okresy fuzji Cyfry+/n, w UPC były do wybory Canal+ filmowy (30 zł),  sportowy (30 zł) lub full (35 zł).

Posted (edited)

Jest taka opcja, że na nowych kanałach będą pokazywane określone spotkania na żywo, a potem na zwykłych powtórki? Bo trochę to zagmatwane dla mnie. :)

No i ciekawe co z kablówkami...

Edited by Xentic

Ta cena dla abo z nc+ to żart bo 59 + 30 to 89 a najtańszy c+ jest za 79.  

1 minutę temu, kocik89 napisał:

Ta cena dla abo z nc+ to żart bo 59 + 30 to 89 a najtańszy c+ jest za 79.  

No chyba sam rozumiesz co ma wybrać klient w tej sytuacji ;)

1 godzinę temu, kkzk81 napisał:

Dla abonenta nc+ to chyba żadna zmiana poza tym, że będzie więcej kanałów C+.

Akurat dla mnie jest różnica. Mam Start+ i dokupione 8 C+ za 25 zł. Niektóre mecze Ekstraklasy były tylko w Nsport+, którego nie miałem. Teraz będę mógł obejrzeć wszystkie spotkania na dedykowanych kanałach. :) Super decyzja.

Posted (edited)
3 minuty temu, Xentic napisał:

Jest taka opcja, że na nowych kanałach będą pokazywane określone spotkania na żywo, a potem na zwykłych powtórki? Bo trochę to zagmatwane dla mnie. :)

Będą powtórki, ale na Canal+ 3 i 4 znacznie więcej i non-stop.

Edited by muza_tv
  • Like 1

2 minuty temu, Xentic napisał:

No i ciekawe co z kablówkami...

Wszystkie mecze będą i na CS+3 i CS+4 ale będą też dublowane na C+, C+S i C+S2 więc kablówkom nie opłaca się tego sprzedawać jeśli mają CANAL+ i jeszcze musieliby dodatkowo dopłacać za liczbę abonentów C+ jako opłatę techniczną jak swego czasu PSP z opłatą techniczną za PS. Pozostaje tylko a la carte

• Like 1

Ok, rozumiem. Czyli jako abonent Vectry, niektórych spotkań po prostu nie obejrzę na żywo. No nic, lepszy rydz, niż nic...

2 minuty temu, the cable guy napisał:

Akurat dla mnie jest różnica. Mam Start+ i dokupione 8 C+ za 25 zł. Niektóre mecze Ekstraklasy były tylko w Nsport+, którego nie miałem. Teraz będę mógł obejrzeć wszystkie spotkania na dedykowanych kanałach. :) Super decyzja.

Tylko nie myśl że na nsport+ polecą hiciory  - albo puszczą ochłapy równolegle z innymi hiciorami albo będą ten sam mecz pokazywali co TVP Sport więc to i tak żadna strata i zmiana

3 minuty temu, Xentic napisał:

Ok, rozumiem. Czyli jako abonent Vectry, niektórych spotkań po prostu nie obejrzę na żywo. No nic, lepszy rydz, niż nic...

Nie, mecze będą równolegle na kanałach C+ i nsport+ i na tych C+Sport 3 i 4.

• Like 1

Prawie wszystkie  kablówki mają c+ więc jeśli cp się nie zgodzi na te kanały będzie można je wyłączyć

Posted (edited)

Myślę, że to już jest dogadane i w CP się pojawią skoro nc+ przyjął PSP tylko pewnie abonenci PSP w CP albo Eleven w CP będą mogli zakupić

Edited by rotalplus

2 minuty temu, kocik89 napisał:

Prawie wszystkie  kablówki mają c+ więc jeśli cp się nie zgodzi na te kanały będzie można je wyłączyć

Ale te kanały są także po to, by tak gdzie jest Canal+ przygotować oferty tylko z Ekstraklasą ;)

Spokojnie.

Klient będzie miał wybór. Tylko Ekstraklasa, lub z małą różnicą cały pakiet Canal+.

A operatorzy będą kusić, by przedłużyć umowę (tak jak NC+ z Polsatami Premium)

Chyba podwyżkami mają kusić... Operatorzy już mają dość oferty Polsatu a tu po raz kolejny musieliby swoim klientom dorzucać kolejny produkt premium. PSP się nie zainteresowali to i tym też nie

Nie sądzę aby na wszystkich kanałach leciała Ekstraklasa. Na bank mają jakaś strategie i coś dokupią. Ostatnio przecież stracili kilka praw :) 

W kablówkach również te kanały będą mogły się przyjąć. Jeśli zaoferują jakieś ciekawe pakiety, to będą mogli po prostu sprzedawać samą Ekstraklasę wraz z pakietami bazowymi czy innymi opcjami, np. ELEVEN SPORTS.

Godzinę temu, kubus.kul napisał:

Nowa Pani Prezes może w końcu przełamała ten beton w zarządzie ITI.

ITI, które znaliśmy, nie ma już od blisko 10 lat. Wyprzedali się ze wszystkiego co mogli. A zarząd nc+ od paru lat był typowo francuskim betonem.

Godzinę temu, djadijos napisał:

Nie, idą po prostu po rozum do głowy gdy ceny niektórych praw są chore.

Ceny praw rosną, a jakość rozgrywek albo stoi w miejscu lub spada w dół.

48 minut temu, kingofsouth napisał:

Kolejna kwestia ;)

Czy pan Solorz jest zainteresowany tymi kanałami w CP? O tym  chyba wszyscy tu zapomnieli. To za darmo nie bedzie. Trzeba na to wydać trochę $$$

nc+ dostało Polsat Sport Premium, więc Cyfrowy Polsat dostałby CANAL+ SPORT z Ekstraklasą.

43 minuty temu, kocik89 napisał:

Moim zdaniem skoro je uruchamiają to są już po wstępnych negocjacjach.

Pewnie już nawet wszystko jest ugadane.

45 minut temu, bart18 napisał:

Dziwne, że nikt z Was nie zacytował pewnej odpowiedzi z fanpage nc+. ;)

Jeżeli nie posiadacie w swojej ofercie opcji dodatkowej zawierającej 8 kanałów CANAL+ będziecie mogli wykupić dostęp do kanałów w cenie 30 zł miesięcznie. Warunkiem jest posiadanie co najmniej pakietu EXTRA+.

Jak rozumiem, chodzi o opcję TYLKO z tymi dwoma kanałami?

34 minuty temu, umek napisał:

Swego czasu Sky Sports stworzyl nowe kanały sportowe...dziś świecą pustkami a ma być jeszcze gorzej no ale sprzedają ich chyba z 9 :)

I chyba średnio im to wyszło. Sztucznie podnieśli ceną tłumacząc to też większą elastycznością przy wyborze takich kanałów. Przy czym oferta Sky Sports już wtedy nie była tak bogata jak kiedyś.

18 minut temu, kocik89 napisał:

To jest sygnał że kanał jet tylko dla cp

Nie tylko, a z myślą o pozostałych operatorach.

Teraz, GoodMen napisał:

Nie sądzę aby na wszystkich kanałach leciała Ekstraklasa. Na bank mają jakaś strategie i coś dokupią. Ostatnio przecież stracili kilka praw :) 

Stracili, ale też dokupili, np. CEV Volleyball Champions League, część Bundesligi czy odzyskali częściowo LaLigę. Największą stratą póki co są jedynie rozgrywki UEFA. Gdyby stracili Premier League, to byłby to kolejny spory cios dla CANAL+.

24 minuty temu, rotalplus napisał:

Tylko nie myśl że na nsport+ polecą hiciory  - albo puszczą ochłapy równolegle z innymi hiciorami albo będą ten sam mecz pokazywali co TVP Sport więc to i tak żadna strata i zmiana

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. 

Co mnie obchodzi Nsport+ skoro go nie mam? Dla mnie to zmiana na lepsze bo czasem te "nie hity" miałem ochotę obejrzeć.

1 godzinę temu, Vinni napisał:

Akurat przedłużenie NBA nie zależy od nich i będzie szalenie trudne. Liga bardzo niechętnie sprzedaje prawa telewizyjne na całą Europę, już ostatnio C+ miał gigantyczne problemy, aby cokolwiek ogarnąć, więc każde kolejne przedłużenie będzie jeszcze bardziej skomplikowane.

Mimo wszystko nadzieja umiera ostatnia, tym bardziej że najbliższy sezon NBA zapowiada się pasjonująco. Może jednak uda im się przedłużyć te prawa.

• Upvote 1