Jump to content
danielpes5

Kanały CANAL+ Sport i nSport+

Recommended Posts

Haha stracili kolejne prawa? To teraz koniecznie muszą, uruchomić zapowiadane C+ Sport 3 i 4. 😂

• Haha 1
  • Upvote 3

Mnie to wcale nie dziwi. Miał być sukces tak jak z polską nożną i żużlem,  a oglądalność była bardzo kiepska.  I nawet przeniesienie wszystkich meczów do nSport+ nie pomogło.  

Chociaż można jeszcze mieć nadzieję,  że ten tweet to tylko jako zakończenie sezonu,  bo nc+ opakowała to wszystko, jak zwykle, doskonale. 

Dzisiejsze zakonczenie "Piłki z góry" też wyglądało w taki sposób jakby program miał już nie wrócić na antenę.  Nawet z innym prowadzącym.  A też szkoda, bo program stanowił u mnie stały punkt niedzieli. 

• Sad 1
  • Upvote 2

W dniu 26.05.2019 o 15:56, kamil2505 napisał:

Dzisiejsze zakonczenie "Piłki z góry" też wyglądało w taki sposób jakby program miał już nie wrócić na antenę.  Nawet z innym prowadzącym.  A też szkoda, bo program stanowił u mnie stały punkt niedzieli. 

Daria idzie na macierzyństwo... Więc może nie będzie kontynuacji programu. 

• Haha 1

Dlaczego niestety? Dobrze, że ktokolwiek będzie transmitował te rozgrywki.

• Haha 3

Posted (edited)
14 godzin temu, GoodMen napisał:

Prawa do Copa América 2019 niestety  w Polsacie :(

Canalia chyba nawet nie była tym zainteresowana, podobnie jak nie jest zainteresowana PNA. ;)

Edited by SatExpert
  • Haha 2

Posted (edited)

Dziwne podejście swoją drogą. Przez prawie 3 miesiace mają właściwie same powtórki i nawet nie starają się tego zmienić. Ale to w sumie dobrze, im mają mniej praw tym lepiej. 

Edited by Lanser123
  • Haha 2
  • Sad 1

Oglądałem dziś w nocy mecz NBA na żywo i była przerwa od początku transmisji ze względu na warunki pogodowe.Po południu dziś była powtórka i jeśli ktoś oglądał to czy była już transmisja od początku?

Też oglądałem mecz w nocy i przerwa była z planszą"Przepraszamy za usterki" Więc przerwa była spowodowana burzą w stolicy i nadawca nie mógł od początku nadawać meczu a nie było to spowodowane warunkami u Ciebie lokalnie. Nie oglądałem powtórki ale pewnie wyglądało to tak samo jak w nocy.

Wie ktoś może na jakiej stacji będą trasmitowane mistrzostwa świata w beach soccer ? 

• Haha 1

Prawdopodobnie TVP, bo oni pokazują imprezy pod egidą FIFA (także beach soccer).

To  NC+ kolejne prawa straciła( PGNiG Superliga).Ciekaw jestem co zastąpi kolejne stracone prawa . Do pozyskania jest jeszcze kilka praw. Czy coś wybiorą ?  ( NFL , Ligue1 , Copa Libertadores ,Liga Portugalska , Liga Brazylijska ) .Ma ktoś jakieś przecieki ? 

• Haha 1

Pytanie, które wieku powinno sobie zadać.
Czy nc+ stracił czy zwyczajnie odpuścił. To samo robi Sky. Nie zrobiło tego BT i podnoszą ceny o ..67%.

O zwolnieniu 13 tysięcy ludzi nawet nie wspomnę.

• Upvote 1

2 godziny temu, GoodMen napisał:

To  NC+ kolejne prawa straciła( PGNiG Superliga).Ciekaw jestem co zastąpi kolejne stracone prawa . Do pozyskania jest jeszcze kilka praw. Czy coś wybiorą ?  ( NFL , Ligue1 , Copa Libertadores ,Liga Portugalska , Liga Brazylijska ) .Ma ktoś jakieś przecieki ? 

Bez przesady, jedynie ligę francuską ktokolwiek by oglądał, a i to nieliczni. A cena jest nieadekwatna do zainteresowania. Mnie interesuje tylko, żeby przedłużyli prawa do NBA.

• Upvote 1

Cytat

Rozważamy rozszerzenie oferty sportowej. Prace i rozmowy wciąż trwają. W chwili obecnej nie mamy skonkretyzowanych planów – powiedziała Paulina Smaszcz-Kurzajewska, była dyrektor PR i komunikacji CANAL+.

Najwidoczniej nie rozważyli niczego przez tyle czasu.

• Confused 1

2 godziny temu, GoodMen napisał:

Te prawa do pozyskania wyglądają bardzo mizernie. Ligue 1 może, ale tylko jeśli sporo obniżą cenę. Liga portugalska jest zbyt rozdrobniona teraz i nie widzę szans żeby ktokolwiek w Polsce się zainteresował. Pozostałe mają tak marną oglądalność, że nie ma sensu o nich wspominać.

Posted (edited)

Gdyby przejmowali się wynikami to powinni zacząć od nieprzedłużania ekstraklasy, bo spadająca rok do roku oglądalność (w zakończonym sezonie średnio 90 tys. widzów z hakiem) przy tej kasie co na to wydają wygląda kiepsko... ;).

Edited by bugmenot

43 minuty temu, bugmenot napisał:

Gdyby przejmowali się wynikami to powinni zacząć od nieprzedłużania ekstraklasy, bo spadająca rok do roku oglądalność (w zakończonym sezonie średnio 90 tys. widzów z hakiem) przy tej kasie co na to wydają wygląda kiepsko... ;).

Żaden 90 k a 105 k na kanałach nc+, i wcale nie spada a trzyma się w podobnej wielkości. Zmienia się tylko różnica tv- internet.  Legia - Lech  w nc+ go oglądało 40 k przy 160k wyświetleniach łącznie. W nowym przetargu C+ de facto więcej zapłacił za prawa internetowe, ESA wymaga większej dostępności więc pewnie myCanal jak postanie będzie miał specjalną ofertę. 

ESA na koniec sezonu publikuje raport.

• Upvote 2

Teraz, mad85 napisał:

Żaden 90 k a 105 k na kanałach nc+, i wcale nie spada a trzyma się w podobnej wielkości.

Co Ty nie powiesz... ;)

"Wszystkie pokazane mecze w kanałach nc+ śledziło średnio 92 tys. widzów, co przełożyło się na odpowiednio 0,75 proc. i 0,86 proc. udziału."

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ogladalnosc-ekstraklasy-2018-2019-nc-eurosport-tvp2

Dla porównania przyjeżdzający na ostatnim miejscu Kubica w F1 ma w Eleven średnią około 240 tysięcy widzów. Czy Eleven ma prawie 3 razy większy zasięg techniczny niż C+? Wątpie.

Co ciekawe, w komercyjnej grupie (16-49) średnia oglądalność ekstraklasy to już w ogóle tylko 38 tysięcy widzów...

Może rzeczywiście coś kupią . Ja osobiście trzymam kciuku za  przedłużenie NBA oraz kupno NFL i Ligue1 bo brakuje ich według mnie w Canal+ . Osobiście podoba mi się też Puchar 6 Narodów ( Rugby ) i sam komentarz. Popieram zróżnicowaną ofertę :)