Jump to content
danielpes5

Kanały CANAL+ Sport i nSport+

Recommended Posts

Jak dla mnie niestety zauważyłem zły trend na Nsport+, puszczają żeńską siatkówkę, Futbol amerykański Wrocław, telezakupy a przestali puszczać powtórki NBA i to w najlepszym momencie sezonu jakim są Playoffs 😭

To prawda trzeba dokupić canal plus. Dla mnie najważniejsze jest to że nsport jest głównym kanałem dla żużla. Bo jego oglądam przede wszystkim. I też ciekaw jestem jak z super liga piłki ręcznej... Oby dalej przedłużyli na kolejne lata. A lepsza oferta (dla chętnych) to dodatkowa kasa niestety.. 

Posted (edited)

W NBA ćwierćfinały a w C+ praktycznie zero transmisji...

Edited by SatZnawca
  • Haha 3
  • Confused 1
  • Upvote 2

Mają kibica w tyłku, rozumię że prawa drogie, i określona ilość transmisji, ale mam wrażenie że C+ traktuje te prawa po macoszemu, mało powtórek, a jak są to zazwyczaj rano o 9:00, zawsze były w nSport wieczorami a na fazę pucharową jak na złość nie chcą puszczać, powinni sobie odpuścić już relacjonowanie na kolejne sezony i pozwolić aby inna stacja/platforma się tym porządnie zajęła.

• Haha 2
  • Upvote 2

Nikt nie obiecywał, że NBA będzie na nSport+ . Od początku było też wiadomo, że mecze Play-off będą wybrane. Wszystkie mecze będą od finałów konferencji.

6 godzin temu, bart23 napisał:

Mają kibica w tyłku, rozumię że prawa drogie, i określona ilość transmisji, ale mam wrażenie że C+ traktuje te prawa po macoszemu, mało powtórek, a jak są to zazwyczaj rano o 9:00, zawsze były w nSport wieczorami a na fazę pucharową jak na złość nie chcą puszczać, powinni sobie odpuścić już relacjonowanie na kolejne sezony i pozwolić aby inna stacja/platforma się tym porządnie zajęła.

Problem polega na tym, że prawa są drogie, oglądalność nie jest rewelacyjna, a do tego NBA niespecjalnie jest zainteresowana sprzedażą praw tv, bo woli aby ludzie kupowali NBA League Pass, więc może być tak, że jak Canal+ tego nie kupi, to nikt inny nie będzie zainteresowany. Wolę takie okrojone prawa niż nic. Tym bardziej, że stacja stara się pokazywać wszystkie kluby.

• Confused 1

W najbliższy weekend aż osiem transmisji z Premier League

W dniu 1.05.2019 o 14:23, Arkon napisał:

Problem polega na tym, że prawa są drogie, oglądalność nie jest rewelacyjna, a do tego NBA niespecjalnie jest zainteresowana sprzedażą praw tv, bo woli aby ludzie kupowali NBA League Pass, więc może być tak, że jak Canal+ tego nie kupi, to nikt inny nie będzie zainteresowany. Wolę takie okrojone prawa niż nic. Tym bardziej, że stacja stara się pokazywać wszystkie kluby.

U nas Sky rozdaje za darmo passy na 14 dni,a mecze w YT lecą...więc coś Twoja teoria o drogich prawach nie trzyma się kupy to raz...i skoro rozdają to pewnie oglądalność też leży i kwiczy.

• Confused 1
  • Upvote 1

Była dziś w nocy transmisja z meczu NBA?

Nie. Nie było w ramówce meczu NBA. Najbliższa transmisja dzisiaj w nocy.

Pytam ponieważ w EPG jest napisane, że ma być transmisja, a obecnie jest mecz ligi angielskiej.

Pierwotnie chyba miała być dzisiaj w nocy, ale plany zostały zmodyfikowane.

Według programu dziś w nocy ma być transmisja meczu Boston - Milwaukee, ale czy faktycznie tak będzie ?

Guest kingofsouth

1.jpg

Niestety jeśli chodzi o 4K, to lipa. Nic na żywo. :/

Mecz BVB z Werderem jest teraz na c+ now. Jakimś kanale widmo, do którego mają chyba tylko dostęp posiadacze nc+. Ja w Upc mam pełny pakiet C+, a niestety tego nie mam. Tak nie powinno być, że mecze tak istotne dla mistrzostwa Niemiec wrzuca się do śmiesznych kanałów. Rozumiem, że ramówka jest wszędzie zajęta, ale naprawdę mecz cardiff z crystal palace na c+ sport 2 jest ważniejszy i ciekawszy? Śmiem wątpić. To jest przykład, że Premier League ma pierwszeństwo nad Bundesligą. Nie podoba mi się to.

• Confused 1
  • Upvote 1

Guest kingofsouth
Posted (edited)
21 minut temu, gregor111 napisał:

Mecz BVB z Werderem jest teraz na c+ now. Jakimś kanale widmo, do którego mają chyba tylko dostęp posiadacze nc+.

To nie kanał widmo. 

Jest on , tylko i wyłącznie w NC+. Ten mecz można również obejrzeć w aplikacji Canal+Sport Online.

Za dużo dzisiaj sportu na kanałach Canal+, NSport i dlatego jest jak jest , a podobno oferta Canal+ kuleje. ;)

Jakiś rychły upadek platformy NC+, niektórzy na forum przepowiadają. A tu takie kwiatki .

Edited by kingofsouth

Po owie moze pytanko. Czy jest jakaś oficjalna informacja które prawa sportowe są na wyłączność w nsport - względnie dla których jest to kanał główny?

Czy jest to PGE Ekstraliga i PGNiG Super liga (czy mają prawa na następny sezon bo te się kończą z 2018/2019)? Czy jeszcze jakieś inne dyscypliny? 

Co jakiś czas rzucają jakieś 3rzedne mecze piłkarskie itp natomiast interesowało by mnie co jest tutaj jakby gwarantowane

Dzisiaj zakończył się sezon ligi włoskiej siatkarek. Asia Wołosz zdobyła mistrzostwo. Ciekawi mnie czy NC + ma prawa na kolejny sezon do tych rozgrywek, a jak nie to czy przedłuży? Tak samo cały czas ciekawi mnie czy tak jak w zeszłym roku przeprowadzą transmisje że spotkań Polek z prestiżowego turnieju Montreux Volley Masters bo inne stacje nie pozyskały praw do tego turnieju, a w takich okolicznościach na ostatniej prostej pozyskał prawa do transmisji w 2018-tym roku owy NC +. 

Posted (edited)

Plan transmisji ostatniej kolejki Premier League:

15:55 Mecz+Mecz (łączona transmisja Brighton - Man City i Liverpool - Wolverhampton), Canal+ Sport
15:55 Brighton - Manchester City, Canal+ Sport 2
15:55 Liverpool - Wolverhampton, Canal+ Family
18:00 Ceremonia wręczenia pucharu i medali, Canal+ Sport

Edited by tyrla
  • Thanks 1

19 godzin temu, sportowy specjalista napisał:

Tak samo cały czas ciekawi mnie czy tak jak w zeszłym roku przeprowadzą transmisje że spotkań Polek z prestiżowego turnieju Montreux Volley Masters

Montreux Volley Masters w tym roku na sportowych antenach Polsatu.

17 minut temu, FanMMA napisał:

Po co na 3 kanałach dawać 2 mecze?

Znowu C+ w formie..

Na jednym masz łączoną transmisję, na dwóch pozostałych masz normalne relacje. W czym problem skoro w tym czasie nic innego nie gra (oprócz Ekstraklasy na C+)? 

• Upvote 3