Jump to content
danielpes5

Kanały CANAL+ Sport i nSport+

Recommended Posts

I warto dodać, że mecze Lechia - Lech i Barcelona - Atletico były rozgrywane właściwie o tej samej porze.

I należy dodać, że ja razem z 20 tyś. Kibiców Lechii oglądaliśmy mecz na stadionie, a nie c+.😉

30. kolejka LOTTO Ekstraklasy

17:00 Multiliga+, CANAL+ SPORT

prowadzący: Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak; goście: Marek Jóźwiak, Marcin Baszczyński, Sławomir Stempniewski
17:55 Legia Warszawa - Pogoń Szczecin, CANAL+
komentarz: Adam Marchliński, Kazimierz Węgrzyn
17:55 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok, CANAL+ Family
komentarz: Rafał Wolski, Maciej Murawski
17:55 Cracovia - Lechia Gdańsk, CANAL+ NOW
komentarz: Bartosz Gleń, Grzegorz Mielcarski
17:55 Piast Gliwice - Korona Kielce, nSport+
komentarz: Robert Skrzyński, Wojciech Jagoda

Canal+Sport w najbliższym czasie pokaże 3 z rzędu spotkania Realu Madryt. Do tego czasu w Canal+ nie będzie spotkania Barcelony (wg. ramówki). Dziwny podział obu stacji.

W dniu 8.04.2019 o 12:52, tyrla napisał:

30. kolejka LOTTO Ekstraklasy

17:00 Multiliga+, CANAL+ SPORT

prowadzący: Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak; goście: Marek Jóźwiak, Marcin Baszczyński, Sławomir Stempniewski
17:55 Legia Warszawa - Pogoń Szczecin, CANAL+
komentarz: Adam Marchliński, Kazimierz Węgrzyn
17:55 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok, CANAL+ Family
komentarz: Rafał Wolski, Maciej Murawski
17:55 Cracovia - Lechia Gdańsk, CANAL+ NOW
komentarz: Bartosz Gleń, Grzegorz Mielcarski
17:55 Piast Gliwice - Korona Kielce, nSport+
komentarz: Robert Skrzyński, Wojciech Jagoda

Ciekaw jestem jak to będzie wyglądało procentowo. 

Czy np 80% wybierze multiligę, a reszta będzie słaba, czy może na odwrót. 

Ja zawsze w takich kolejkach wybieram multiligę.

W dniu 8.04.2019 o 19:31, mateusz14422 napisał:

Jakie mecze play - off NBA w tym tygodniu będą transmitowane? 

sobota, 13 kwietnia
23:00 Orlando Magic - Toronto Raptors, CANAL+ SPORT 2

niedziela, 14 kwietnia
21:30 Oklahoma City Thunder - Portland Trail Blazers, CANAL+ SPORT 2

• Thanks 1

I powiedzcie mi, dlaczego w stacjach konkurencji PSP nie potrafią przygotować takiej oprawy studyjnej w formacie Multiligi jaka jest obecnie na Canal+ Sport?

Zawsze również powtarzać będę, że logotypy stacji na stałe we wszystkich stacjach powinny być o takieu wielkości co obecnie jest widoczna na Canal+ Sport. 

• Like 1
  • Upvote 3

Posted (edited)

Niekoniecznie, bo jeśli logotyp jest prosty typu CANAL+ i jest takiej wielkości na TV 50"+ to jest ok, ale na TV <32" już średnio to wygląda ( a wyobraź sobie teraz takie małe logo C+I Polsat), a samego napisu  NA ŻYWO nie widać z daleka.

Jako, że większość czasu jaki spędzam przed TV, spędzam na dużym ekranie, mogę powiedzieć, że można by odrobinę zmniejszyć logotypy  CANAL+, aczkolwiek nie są na tyle duże, by przeszkadzało to. CANAL+ potrafi zrobić ładną grafikę ekranową. Już bardziej bym chciał usunięcia dopisków HD, bo szpecą logo, na kanałach nc+

Co do kanałów PSP, to Polsat ma inną strategię...nie jakość...tylko ilość. I tego się od początku trzymają.

Edited by nieczęstygość

@nieczęstygość piszemy tu o tv. płatnej gdzie płaci się za oglądanie filmów i transmisji a nie za oglądanie logotypów.

W takiej telewizji to abonent ma szukać logotypu na ekranie a nie na odwrót.

Jak dla mnie to w płatnej tv nie powinno być żadnych śmieci na ekranie. Logotypów, że już o bzdurnym oznaczeniu wiekowym nie wspomnę.

• Upvote 3

Posted (edited)
16 godzin temu, mara68 napisał:

@nieczęstygość piszemy tu o tv. płatnej gdzie płaci się za oglądanie filmów i transmisji a nie za oglądanie logotypów.

W takiej telewizji to abonent ma szukać logotypu na ekranie a nie na odwrót.

16 godzin temu, diabeu napisał:

Jak dla mnie to w płatnej tv nie powinno być żadnych śmieci na ekranie. Logotypów, że już o bzdurnym oznaczeniu wiekowym nie wspomnę.

W TV tradycyjnej zawsze będziesz mieć logotyp kanału i (według regulacji prawnych) jakieś śmieci typu oznaczenie wiekowe, czy też zakaz nadawania pewnego typu programów o danych godzinach. Nawet jak zapłacisz. W tym przypadku płacisz za jakość  (która jest stała i nie zależy od Twojego łącza [jak w przypadku serwisów internetowych])i brak reklam (poza C+Sport)

Jeśli nie chcesz mieć nic na ekranie to oglądaj w serwisach internetowych:

-bez reklam,

- bez logo,

- bez durnych oznaczeń,

- takie programy jakie chcesz o dowolnej porze,

To się nie zmieni w linearnej TV, więc nie ma co marzyć. Jedynie można prosić o opamiętanie się KRRIT w kwestii oznaczeń wiekowych lub nadawców, aby nie "przylepiali kloców wielkości telefonu" na ekranie.

Są nadawcy, którzy dbają o wizerunek stacji i są "ślepi/zapatrzeni w siebie" nadawcy, na nc+ w tej kwestii narzekać nie można...tzn. można...ale popatrz na innych nadawców...co oni prezentują.

Ja osobiście wolałbym logo obecnych rozmiarów, ale transparentne w 80% i w prawym dolnym rogu, gdzie nie rzuca się w oczy,  a nie na górze (nawet małe),ale skupiające uwagę ;)

Edited by nieczęstygość

8 minut temu, nieczęstygość napisał:

W TV tradycyjnej zawsze będziesz mieć logotyp kanału i (według regulacji prawnych) jakieś śmieci typu oznaczenie wiekowe, czy też zakaz nadawania pewnego typu programów o danych godzinach. Nawet jak zapłacisz. W tym przypadku płacisz za jakość  (która jest stała i nie zależy od Twojego łącza [jak w przypadku serwisów internetowych])i brak reklam (poza C+Sport)

W Polsce tak

Posted (edited)

Głos wyprzedza obraz w meczu Liverpool-Chelsea? ;) Widzę, że abonenci zwykłego HD mają co chwilę jakieś gratisy związane z wejściem platformy NC+ na 4K . :)

Edit: W 20 minucie przyśpieszyli obraz o 2 sekundy i już powinno być po problemie. :)

Edited by ezequiel93

To już powoli taka tradycja, że początek meczu trzeba oglądać ze ściszonym komentarzem żeby ci spojlerów nie serwowali 😂

8 godzin temu, nieczęstygość napisał:

Jeśli nie chcesz mieć nic na ekranie to oglądaj w serwisach internetowych:

-bez reklam,

- bez logo,

- bez durnych oznaczeń,

- takie programy jakie chcesz o dowolnej porze,

To się nie zmieni w linearnej TV, więc nie ma co marzyć. Jedynie można prosić o opamiętanie się KRRIT w kwestii oznaczeń wiekowych lub nadawców, aby nie "przylepiali kloców wielkości telefonu" na ekranie.

Są nadawcy, którzy dbają o wizerunek stacji i są "ślepi/zapatrzeni w siebie" nadawcy, na nc+ w tej kwestii narzekać nie można...tzn. można...ale popatrz na innych nadawców...co oni prezentują.

Ja osobiście wolałbym logo obecnych rozmiarów, ale transparentne w 80% i w prawym dolnym rogu, gdzie nie rzuca się w oczy,  a nie na górze (nawet małe),ale skupiające uwagę ;)

Tylko jeśli ludzie nie będą potrafili mieć wymagań i będą płacić za takie badziewie. Ja już dawno zrezygnowałem z linearnej TV. Jeśli chodzi o filmy i seriale to jest znakomita alternatywa. Jeśli chodzi o transmisje sportowe to też sobie radzę. Na ten przykład Ekstraklape oglądam w Daily Motion i tu już mam plus bo nie mam durnowatego loga Canal+. A jakość HD jest. Fakt że trzeba kombinować z VPN ale to już akurat najmniejszy problem.

• Upvote 1

Multiligę+ w Canal+ Sport oglądało 60 tys. osób, mecz Legia - Pogoń w Canal+ 66 tys.

No to jestem w szoku. Spodziewałem się większych liczb, zwłaszcza w Multilidze.

5 godzin temu, Tomo21 napisał:

No to jestem w szoku. Spodziewałem się większych liczb, zwłaszcza w Multilidze.

Majowa Multiliga miała trochę więcej.  Poza tym porównanie oglądalności Multiligi trwającej od 17-23 do jednego meczu pomiędzy 18-20 to trochę kiepskie porównanie.  

Bardziej miarodajne byłoby podanie danych z godziny 18-20 dla obu kanałów. Dałoby to obraz tego co się faktycznie ogląda. 

Były takie czasy, że Multiliga i spotkania emitowane w tym samym czasie łącznie miały milion widzów ;).

Niestety widać, że spory negatywny wpływ na oglądalność ma oddanie praw TVP.

Pojedyncze mecze i magazyn ekstraklasy okazuja się wystarczające...