Jump to content
danielpes5

Kanały CANAL+ Sport i nSport+

Recommended Posts

Ja ogładałem siatkówkę i do momentu kiedy zaczał się puchar króla szła w 1080p. Potem już maks 576 i z przycięciami plus wygasająca sesja co kilkadziesiąt minut ;).

Oprócz tego samo Canal+ Sport na początku meczu Skry przez kilkanaście sekund nadawało czarny ekran, a potem weszła piękna plansza "przepraszamy za usterki" ;).

Posted (edited)

Dzisiaj z okazji El Clasico studio z Warszawy poprowadzi Filip Surma, a gościem będzie Maciej Murawski.  Studio w Madrycie poprowadzi Piotr Laboga, a wśród ekspertów: Leszek Orłowski i Tomasz Ćwiąkała. 

Mecz skomentują: Rafał Wolski i Tomasz Ćwiąkała. 

Początek od 19:15.

Edit: w studiu w Warszawie dodatkowo Roman Kosecki i Marek Saganowski. 

Edited by kamil2505
  • Like 1

Myślałem że Roman Kołtoń to fanatyk ''yyy''-greków. Ale tzw. ekspert od Ligi Hiszpańskiej go przebija, z tym że częściej stosuje krótkie 'yy''. Brzmi to słabo, szczególnie że obok dużo młodszy praktycznie swojej wypowiedzi nie podpiera na ''yy''.

Posted (edited)

Ale wnerwiający jest dla mnie sposób komentowania Rafała Wolskiego. Przez całą akcję mówi spokojnie, bez emocji, a nagle jak dochodzi do sytuacji bramkowej zaczyna się drzeć jakby go ze skóry obdzierali. Jak ktoś zaśnie przed TV to go Wolski na pewno obudzi.

Szkoda, że Marchliński tak rzadko komentuje bo to jest dla mnie numer 1 w c+.

Edited by gregor111
  • Haha 3

Wolski ma taki styl, jak go np. za to bardzo lubię. Ogólnie w duecie z Ćwiąkałą spisują się znakomicie, ale można się było tego spodziewać. Trzeba pochwalić C+ za jakość, bo całkiem fajnie wygląda to El Clasico w HD. 

• Upvote 3

Nie znam zbyt dobrze komentatorów NC+, ale po stylu komentarza to Rafał Wolski mi wygląda na wielkiego fana Realu Madryt. Próbuje to tuszować, ale mam nieodparte wrażenie, że tak właśnie jest. 

• Confused 3

Najlepsi komentatorzy w Polsce, rewelacyjnie się ich słuchało. Jedynie para z TVP Laskowski- Podoliński mogliby z nimi rywalizować.

Co jak co, ale trzeba przyznać, że wczorajsze El Clasico było wczoraj bardzo ładnie opakowane. 

• Upvote 1

Polecam mecz Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin. Mecz w starym ligowym stylu, pełne trybuny, światło dzienne, bez echa od dachów, zielona trawa też dzieki braku dachu, dużo polaków, świetny doping. To juz rzadkość.

Ciekawe ile osób oglądało hit Premier League: Arsenal -  Manchester United.

Na tyle dużo, że jak widzisz nie załapał się do zestawienia 100 tys + :)

Posted (edited)

Nawet mecz West Ham z Fabiańskim w bramce nie jest ciekawy dla Canal+. Dziwne, bo przez lata się nasłuchałem jaka to ta liga jest naj. A tutaj o 16 nic, widocznie wyniki oglądalności takich meczów są słabe jak frazesy przez komentujących o lidze.

Edited by MartinFC

Zapewne chodzi o sprawy licencyjne.

@MartinFC O 16 w niedzielę i sobotę to ja zawsze oglądam okoliczne ligi amatorskie, a nie jakiś wyżelowanych   lalusiów 😚 Ładna pogoda, ptaszki ćwierkające, dziadki klną na kopaczy aż miło 😋 a i na boisku czasami jaja jak berety 😁😉

• Confused 1

21 godzin temu, MartinFC napisał:

Nawet mecz West Ham z Fabiańskim w bramce nie jest ciekawy dla Canal+. Dziwne, bo przez lata się nasłuchałem jaka to ta liga jest naj. A tutaj o 16 nic, widocznie wyniki oglądalności takich meczów są słabe jak frazesy przez komentujących o lidze.

Kilka meczów z godziny 16 zostało przeniesionych na inny termin i C+ wybrało jeden z nich, dlatego nie mogą dać drugiego o 16

To wiem, widać to. Natomiast dziwi, że nie zdecydowali się na jakiś inny. Gdyby wybrali West Ham to by dobrze zrobili.

O tej samej porze miał odbyć się mecz Wolverhampton - Arsenal, który na pewno będzie miał oglądalność lepszą od starcia West Hamu i ostatniej drużyny tabeli.

Ostatnio chwaliłem oprawę siatkówki, ale wygląda na to, że staraja się tylko w PL.

Dziś w Rosji Skra przeszła do półfinału siatkarskiej LM a tu ani studia, ani wywiadów..

• Confused 1

Studio widziałem tylko przy okazji meczów rozgrywanych w halach w Polsce. 

Za to dzisiejszy komentarz Żelka...  Kto słyszał, ten wie o czym mówię.  😂

• Upvote 1

Przydałoby się reporter który na miejscu nagrałby ze trzy "setki", zwłaszcza po takim meczu. A tu turbokozak z Jędrejczyk ;).

Komentarz w złotym secie wyciszyłem...

W przyszłą środę (3-go kwietnia) Tottenham gra pierwszy mecz na swoim nowym stadionie, a na Canal+ w tym czasie dwa mecze drużyn z dołu tabeli ligi hiszpańskiej i siatkówka - tak, do [beep]y właśnie dla takich transmisji płacę za abonament nc+!

Akurat wtedy leci mecz ligi angielskiej, jednak Canal+ zdecydował się wybrać starcie Manchesteru City z Cardiff. Spotkanie Kogutów będzie pokazane w retransmisji.

Mecz Wisła- Legia skomentują Pełka i Mielcarski, taki sobie duet, na szczęście jest TVP z Podolińskim i Laskowskim. :) Skandalem za to jest wybór komentatorów na derby Barcelony- Laboga i Orłowski. Na taki meczyk najbardziej pasowaliby Wolski i Ćwiąkała. Wielka szkoda. Tu pełna rozpiska http://www.2x45.info/aktualnosci/58675/program-tv-wraz-z-rozpiska-komentatorska-mnostwo-spotkan-ekstraklasa-gra-tez-w-tygodniu/

• Haha 1
  • Confused 1
  • Upvote 2