Jump to content
danielpes5

Kanały CANAL+ Sport i nSport+

Recommended Posts

Dzisiejszy mecz Barcy skomentuje duet Wolski, Ćwiąkała. Pięknie. :)

• Like 1
  • Confused 1

Tak jak kiedyś uwielbiałem duet Twarowski - Nahorny, tak teraz nie mogę słuchać tego drugiego. Nie wiem, czym to jest spowodowane, czy kiedyś nie zwracałem na jego komentarz takiej uwagi, czy on od jakiegoś czasu już nie wyrabia. Niemniej tego się nie da słuchać. Podczas meczu potrafi kompletnie odjechać, jakieś porównania kompletnie z czapy, jego ciekawostki stały się nudne i kompletnie zbędne.

• Upvote 1

A ja z kolei nie mogę przełknąć Twarowskiego i Ćwiąkały...

Zazwyczaj przełączam na jakiś kanał z angielskim komentarzem bo tego gadania o du*ie Maryny nie da sie słuchać.

Patrząc na Ćwiąkałe to się czasem zastanawiam czy on wogole jest pełnoletni :DDDD

• Confused 4

Ja z kolei nie trawię Murawskiego od Ekstraklasy i Orłowskiego od La Ligi.

• Confused 1
  • Upvote 3

19 godzin temu, kamil2505 napisał:

Wczoraj o 21:00 w Canal+Sport 2 było podobno NHL (przynajmniej według programu TV na stronie internetowej CANAL+ - chyba komuś się pomyliło :D ).

21:00 NHL: Houston Rockets - Toronto Raptors

https://www.canalplus.pl/program_2019.01.26

Nie pierwszy raz. Już wcześniej takie kwiatki trafiały się w EPG.

W najbliższą niedziele wraca "Piłka z góry". Zmienia się godzina emisji - 11:00. Czyli podobnie jak "Cafe futbol" w Polsacie Sport. 

A jutro o 18:00 chyba pierwsza w historii transmisja z meczu PGNiG Superligi w jakości 4K, oczywiście na kanale Canal+4K Ultra HD. 

• Thanks 1
  • Confused 1

Oby, jak wróci "Cafe Futbol", im się z tą godziną odmieniło, rywalizacja nie ma sensu.

Niby dlaczego?

Atletico Madryt - Real Madryt jest w programie Canal+. Czyli C+ ma w tym sezonie drugie hitowe starcie na wyłączność. 

Edited by darius010

Pytanie z innej beczki, czy ze skalowaniem transmisji w 4K do "zwykłego" HD rzeczywiście jest problem technologiczny, czy po prostu CANAL+/Ekstraklasa Park robi to źle? 

Chodzi mi o te okropne kolory.

Edited by Tomo21

W dniu 30.01.2019 o 14:10, darius010 napisał:

Niby dlaczego?

Atletico Madryt - Real Madryt jest w programie Canal+. Czyli C+ ma w tym sezonie drugie hitowe starcie na wyłączność

Zgadza się, wcześniejsze Derby Madrytu również były w C+

Nie wiem czy ktokolwiek siatkówke na C+ ogląda, ale pomijając już same spotkania, które raczej kuleją jeśli chodzi o atrakcyjność  to studio na hali, komentarz i realizacja w wykonaniu C+ to jest przepaść w stosunku do Polsatu taka sama jak w drugą stronę była w przypadku piłkarskiego LM. No ale może się wdrożą ;).

Jeśli chodzi o mnie to w ogóle nie interesuje mnie siatkówka klubowa. Czasami zobaczę jakiś mecz reprezentacji gdy grają w jakimś ważnym turnieju.

• Like 1
  • Upvote 1

Tak z ciekawości jakie macie w nc+ czy kablówkach innych niż Vectra EPG? Bo w mojej tv jest tylko enigmatyczne La Liga, Premier League czy NBA.

U mnie w lokalnej kablówce jest wszystko ok.

U mnie w INEA kablówka jest pełne EPG z rozpiską meczy kto z kim gra.

W dniu 30.01.2019 o 14:10, darius010 napisał:

Niby dlaczego?

Atletico Madryt - Real Madryt jest w programie Canal+. Czyli C+ ma w tym sezonie drugie hitowe starcie na wyłączność. 

Pewnie związane to jest z tym, że  mecze Realu i Barcelony z Atletico wypadają w parzystych kolejkach pierwszej rundy. W rewanżach w nieparzystych. Czyli spodziewajcie się Barcelona - Atletico w Eleven. Czekam na płacz na tt c+sport...

Ależ mi dzisiaj Grzegorz Mielcarski oszpecił swoim komentarzem mecz Dortmund-Hoffenheim. Ciągle się gubi, przekręca nazwiska(Beldofil, zamiast Felfodil), istna porażka. ;/

4 godziny temu, Arkon napisał:

Tak z ciekawości jakie macie w nc+ czy kablówkach innych niż Vectra EPG? Bo w mojej tv jest tylko enigmatyczne La Liga, Premier League czy NBA.

Mam NC+ i u mnie w EPG są podawane dokładne informacje o tym, jaki mecz będzie, kto z kim gra.

• Thanks 1