Jump to content
danielpes5

Kanały CANAL+ Sport i nSport+

Recommended Posts

Świetna informacja. Duet Wolski - Ćwiąkała to będzie bomba! Zawsze chciałem, żeby skomentowali razem mecz i niedługo raczej się to spełni. Bardzo dobry transfer nc+.

• Confused 2
  • Upvote 1

Powiem tak Ćwiąkała jest słaby. Jak ktoś chce wejść ze mną dyskusję, to niech wskaże kiedy Ćwiąkała komentował ligę włoską? 

Facet zajmuję się wymyślaniem transferów, ogółem to aby o tym rozmawiać potrafi. Niby zna 5 języków, a zna może 1. Ale wam się podoba bo udziela się na Twitterze.

Ćwiąkała sprzedał:

Oblak do Liverpoolu 100 mln

Kane do Realu 300 mln

Mbappe do Realu 300 mln

Salaha do Realu 150 mln

Zatrudnił Pochettino w Realu

Grizmana do Barcelony za 100 mln

Lewandowskiego do Realu za 150 mln

To z pamięci, mogę wam wyszukać w necie transfery tego komentatora?

Edited by darius010
  • Thanks 1
  • Confused 2
  • Upvote 2

Na mnie Ćwiąkała poza znajomością języków też nie robi niespecjalnego wrażenia i w sumie nawet cieszyłbym się z jego odejścia z Eleven gdyby nie to, że teraz ktoś  zajmujący się ligą włoską będzie musiał go zastępować przy hiszpańskiej i zgaduję, że będzie to Święcicki sciana

Najgorsza tendencja jaką zaobserwowałem w Eleven jest taka, że ta stacja ma słabo zbalansowaną kadrę co chodzi o poszczególne ligi stąd takie kwiatki jak Dumanowski komentujący Bundesligę, albo Święcicki ligę hiszpańską. Wyobrażacie sobie żeby w Canal+ Twarowski komentował ligę hiszpańską, a Lipiński ligę angielską? 

No Święcicki też jest dobry, niby komentator sportowy, a poeta 😂. Z Kapicą co zatrzymał się w rozwoju na poziomie gimnazjum Real będzie przyjemnością 🤔

• Haha 1
  • Confused 1

45 minut temu, Project_ALF napisał:

Na mnie Ćwiąkała poza znajomością języków też nie robi niespecjalnego wrażenia i w sumie nawet cieszyłbym się z jego odejścia z Eleven gdyby nie to, że teraz ktoś  zajmujący się ligą włoską będzie musiał go zastępować przy hiszpańskiej i zgaduję, że będzie to Święcicki sciana

Najgorsza tendencja jaką zaobserwowałem w Eleven jest taka, że ta stacja ma słabo zbalansowaną kadrę co chodzi o poszczególne ligi stąd takie kwiatki jak Dumanowski komentujący Bundesligę, albo Święcicki ligę hiszpańską. Wyobrażacie sobie żeby w Canal+ Twarowski komentował ligę hiszpańską, a Lipiński ligę angielską? 

Święcicki raczej nie, bo nie jestem ekspertem. Co do kadry - to fakt, na początku mieli to w miarę ogarnięte, ale jak doszła Bundesliga to podział kompletnie się rozsypał, bo nikogo nowego nie zatrudnili, a przecież sporą ilość meczów trzeba było obsadzić. 

To bardzo pozytywna wiadomość. Jeśli chcą już szaleć to powinni tez kupić w całości Ekstraklasę (co jest prawdopodobne) i wzbogacić jeszcze ofertę sportową o NFL, czy Ligue1. Sama LM na Polsacie według mnie jest nudna/bez klimatu. Pozyskiwanie dobrych komentatorów to  zdecydowanie plus dla stacji Canal+ Sport. :) Brawo.

Edited by Barti
Nie stawiamy spacji przed znakami interpunkcyjnymi i przestankowymi, tylko po nich. Poprawiono post.
  • Confused 2

Według mnie to Ćwiąkała w gronie ekspertów "wciąga nosem" 3/4 współkomentatorów,więc nie ma co grymasić bo w innych stacjach są przy mikrofonie ludzie 100x gorsi :)

• Like 1

Co wy tak z tym Wolskim? Ja  kojarzę go tylko z ''popatrzmy'' i  ''yyyyy'' jak Roman Kołtoń. Pan Pełka jest zdecydowanie lepszy.

• Upvote 1

Rafał Wolski to przede wszystkim dla mnie słowo "uwaga'". :D

Edited by Barti
Nie KRZYCZYMY na forum.
  • Confused 1

2 godziny temu, MartinFC napisał:

Co wy tak z tym Wolskim? Ja  kojarzę go tylko z ''popatrzmy'' i  ''yyyyy'' jak Roman Kołtoń. Pan Pełka jest zdecydowanie lepszy.

Oglądasz z włączonym dźwiękiem? 

• Upvote 1

Bez przesady, sam jestem kibicem Legii od wielu lat i absolutnie się z tym nie zgadzam. Do tej pory mam ciarki jak przypomnę sobie rewelacyjny komentarz Wolskiego i Węgrzyna podczas meczu ze Steauą.

58 minut temu, krzysz napisał:

Co Wy z tym Wolskim? Obaj z Pełką bardzo nienawidzą Legii. To widać, słychać i czuć!

Hahahaha co Ty chłopie gadasz? Akurat Wolski z Pełką bardzo profesjonalnie podchodzą do komentarza drużyn z którymi im nie po drodze.

Edited by FanMMA
  • Upvote 1

22 godziny temu, darius010 napisał:

No Święcicki też jest dobry, niby komentator sportowy, a poeta 😂. Z Kapicą co zatrzymał się w rozwoju na poziomie gimnazjum Real będzie przyjemnością 🤔

Geodeta, a nie poeta :D zwróć uwagę, że w każdym meczu używa tego swojego "geodezyjna wręcz precyzja". Dziś komentował Juventus i oczywiście geodeta mu się włączał. Jak mu kiedyś wytknąłem na twitterze, że używa zwrotów, które nie mają nic wspólnego z piłką i podałem przykłady to mnie zablokował. Kapica to dla mnie hahaha hihihi. Śmieszkowanie tylko w głowie i czasami jest wręcz żenująco.

• Upvote 3

17 godzin temu, Globus903 napisał:

Oglądasz z włączonym dźwiękiem? 

Co sugerujesz, bo ja podałem konkrety, a ty tylko dziecinne zaczepki.

FanMMA zapomniałem o tym jako trójce ulubiony meczowych słów. 

W Gorączce Piłkarskiej Soboty pokazano bramki z meczu Napoli. Czyżby jakiś nowy element współpracy z Eleven? Czy może już wcześniej pokazywali bramki z Serie A w swoich programach?

Dzisiaj przed meczem Wisły Kraków - Jagiellonia miała swój debiut w roli reporterki c+ Maja Strzelczyk.

22 godziny temu, krzysz napisał:

Co Wy z tym Wolskim? Obaj z Pełką bardzo nienawidzą Legii. To widać, słychać i czuć!

2018 rok, ludzie wciąż myślą, że nie da się z dystansem komentować mecze. Akurat dwaj wymienieni komentatorzy potrafią profesjonalnie podejść do komentowania meczu, to jest ich zawód. Kogoś zajmującego się układaniem podłóg oskarżasz, że układa panele, bo nienawidzi klepki? Dystans, dystans i jeszcze raz dystans.

• Upvote 2

2 godziny temu, ezequiel93 napisał:

W Gorączce Piłkarskiej Soboty pokazano bramki z meczu Napoli. Czyżby jakiś nowy element współpracy z Eleven? Czy może już wcześniej pokazywali bramki z Serie A w swoich programach?

Z moich obserwacji wynika, że ta współpraca zakrojona jest na znacznie większe grono nadawców co ma pewnie oczywiście związek z polskimi piłkarzami. 

Eleven, C+, TVP, Polsat, Eurosport + różne strony internetowe... wszędzie można zobaczyć bramki z meczów ligi włoskiej. Sytuacja nie do pomyślenia gdy ta liga znajdowała się w łapskach C+. Wtedy była zamknięta na trzy spusty i patrząc na sposób jej pokazywania można to było porównać do tego związku frazeologicznego o psie ogrodnika...

• Confused 1
  • Upvote 1

Nie wiem czy mi uwierzycie ale ja się nawet cieszę z Tomasza Ć. Mimo tego że mam cp. Od niedawna subskrybuję C+ na PL+ i bardzo polecam. Dla tych co nie słyszeli dzisiejszego wywiadu na Weszło.fm:  

2 godziny temu, mara68 napisał:

Dzisiaj przed meczem Wisły Kraków - Jagiellonia miała swój debiut w roli reporterki c+ Maja Strzelczyk.

Bardzo fajna reporterka :D Wygląd jest, dobry głos no i generalnie wie o czym mówi. 

• Upvote 1

Godzinę temu, ezequiel93 napisał:

Psie ogrodnika? ;) To co można napisać o Polsacie, który w Wydarzeniach pokazuje zdjęcia z Ligi Mistrzów? :) 

Ale w TVP masz wszędzie bramki i w programach TVP SPORT i w "Sporcie" na TVP1.

33 minuty temu, lukas_k napisał:

Bardzo fajna reporterka :D Wygląd jest, dobry głos no i generalnie wie o czym mówi. 

Też tak uważam,ubóstwianą przez niektórych Sonię Śledź moim zdaniem wciąga nosem w każdym calu :)

• Like 2

Bardzo dobry transfer C+. Po kryzysie C+ odzyskał dawny blask - Ekstraklasa, Premier League, część La Liga i cząstka Bundesligi, do tego Twaro i teraz dołącza Ćwionki. 

• Upvote 1