Jump to content
danielpes5

Kanały CANAL+ Sport i nSport+

Recommended Posts

Dzięki za odpowiedzi, czyli prym wiodą "najlepsi" jak Vectra i Multimedia. :)

22 minuty temu, FanMMA napisał:

Jaki Felfodil? XD

No właśnie, Mielcarski też nie zna, nie kojarzy. 😜

Edited by ezequiel93
  • Haha 1
  • Confused 1

Żenująca wczoraj liga + Extra. Czekałem kiedy Lesnodorski wyjdzie ze studia, widać było że ledwo wytrzymuje tę żenade. Marciniak to jest po prostu tragedia jako prowadzący. 

• Upvote 2

Wybrane transmisje sportowe na żywo na antenach nc+:

13.02 17:30 Liga Mistrzów CEV: CEZ Karlovarsko - Zaksa Kędzierzyn-Koźle CANAL+SPORT

14.02 17:30 Liga Mistrzów CEV: Trefl Gdańsk - Skra Bełchatów CANAL+SPORT

16.02 17:30 Liga Mistrzów Velux EHF: PGE Vive Kielce - Montpellier HB nSport+

16.02 20:40 La Liga Santander: Barcelona - Real Valladolid CANAL+SPORT2

16.02 01:00 NBA ALL-STAR: Konkursy  CANAL+SPORT

17.02 15:10 LOTTO Ekstraklasa: KGHM Zagłębie Lubin - Miedź Legnica CANAL+SPORT

17.02 17:50 Bundesliga: Bayer Leverkusen - Fortuna Dusseldorf CANAL+SPORT

17.02 01:00 NBA ALL-STAR: Mecz Gwiazd CANAL+SPORT

18.02 20:20 Bundesliga: Nurnberg - Borussia Dortmund CANAL+SPORT2

19.02 17:30 Liga Mistrzyń CEV: Grot Budowlani Łódź - Igor Gorgonzola Novara CANAL+SPORT

20.02 18:55 Liga Mistrzów Velux EHF: Rhein-Neckar Loewen - PGE Vive Kielce nSport+

23.02 13:25 Premier League: Burnley - Tottenham Hotspur CANAL+SPORT2

23.02 15:20 Bundesliga: Bayern Monachium - Hertha BSC CANAL+SPORT

23.02 16:10 La Liga Santander: Sevilla - Barcelona CANAL+SPORT2

23.02 17:30 Liga Mistrzów Velux EHF: Orlen Wisła Płock - Bjerringbro-Silkeborg nSport+

23.02 17:55 LOTTO Ekstraklasa: Lech Poznań - Legia Warszawa CANAL+ (+studio od 17:00 i po meczu do 20:35)

24.02 20:45 Puchar Rosji: FK Rostów - Krasnodar nSport+ 

26.02 17:55 Liga Mistrzyń CEV: Minchanka Mińsk - Budowlani Łódź CANAL+SPORT

27.02 17:30 Liga Mistrzów CEV: PGE Skra Bełchatów - Berlin Recycling Volleys CANAL+SPORT

27.02 20:25 Liga Mistrzów CEV: Cucine Lube - Zaksa Kędzierzyn-Koźle CANAL+SPORT

27.02 20:40 Premier League: Chelsea - Tottenham CANAL+SPORT2

02.03 20:40 La Liga Santander: Real Madryt - FC Barcelona CANAL+ (+studio od 19:00 i po meczu do 23:50)

• Confused 1

Wiele się porównuje relacjonowanie piłkarskiej LM pomiędzy tej z Canal+, a tą obecną w Polsacie. 

A jak to wygląda z siatkarską?  Jest ktoś,  kto śledził te rozgrywki w Polsacie i jest w stanie ocenić czy po zmianie nadawcy jest lepiej czy gorzej? A może bez zmian? 

• Confused 1

Ja oglądałem z cztery mecze, nawet coś już o tym pisałem. Ogólnie "hype" jaki funduje temu Canal+ jest trochę niewspólmierny do jakości spotkań, widać taki przesadny entuzjazm, którego ja oglądając grę na boisku nie podzielam, ale może jestem malkonentem. Zresztą to klimat podobny jak momentami bywa przy ekstraklasie ;). Robią z tego produkt premium trochę na siłę, w Polsacie przy tej ilości siatkówki, którą emitują to po prostu były kolejne spotkania do odbębnienia, tutaj jest "święto".

Ma to też swoje plusy takie jak dokładne analizy niczym przy piłce nożnej, z fajną grafiką. Sporo wywiadów na miejscu i okołoboiskowych (był np. fajny duży wywiad z Vitalem Heynenem). Studio na hali skromne, goście stłoczeni, ale w większości też wypada to ok. Komentatorzy na minus, jednak Drzyzga, Swędrowski, Kadziewicz itd z Polsatu są znacznie przyjemniejsi dla mnie w odbiorze niż Żelek, albo pan z Radia Olsztyn (niestety zapomniałem nazwiska, ale każdy mecz, który komentuje kończy właśnie "Radio Olsztyn" ;)). Na plus komentarz siatkarzy takich jak Paweł Zagumny czy Witold Roman. Przy siatkówce pracuje też spora obsada "przerzucona" z piłki nożnej - Gleń, Kabała-Malarz, Czarnota-Bojarska itd.

Panuje tez lekki nieporządek z tym co gdzie jest emitowane i nawet komentatorzy zdają sie gubić, mówią, że np. coś jest w C+ Now, a leci na C+ Sport 2. Słaba jest też realizacja, grafika w 4:3 itd, ale to już "zasługa" CEV. 

A no i ciekawe jest to, że te wszystkie "premium" mecze są za darmo, z angielskim fajnym komentarzem na portalu naszego STSu, tylko niestety jakość 480p. No i ten komentator angielski wypowiada przez cały mecz chyba mniej słów niż nasi nawijają przez jeden set ;-).

Edited by bugmenot
  • Like 1

Mecz Sevilla- Barca skomentują Laboga i Orłowski. Nie wiem czy śmiać się czy płakać- słuchanie Labogi  to katorga. Za to hit polskiej ligi Lech- Legia skomentują Wolski i Węgrzyn, czyli rewelacyjny duet.

Tu pełna rozpiska http://www.2x45.info/aktualnosci/58259/program-tv-wraz-z-rozpiska-komentatorska-kilka-ciekawych-meczow-w-ekstraklasie-w-tygodniu-juz-pierwszy-mecz-pucharu-polski/

@lukas_k jak zwykle świetna robota- dzięki.

• Like 2

Studio do meczu Lech - Legia również na FB C+ Sport.

Czy wiadomo dlaczego nie było meczu ligi angielskiej w sobotę o 16? Movistar i RMC też nie pokazywały a miały wolne ramówki o 16. C+Family też wykorzystywali do transmisji, gdyby tylko chcieli i / lub mogli.

Edited by marekpolek

Według tego, co pokazuje Flashscore to 15 sekund. Dla mnie nie ma to znaczenia.

Na IPTV w Inei Hiway jest bez zarzutu.

//Edit Jednak są okresowe problemy z dźwiękiem. Takie echo.

Znowu wysłali komentatorów na mecz? :) Ciekawe jak będzie na Eleven? Nie wiem po co te fanaberie, na pewno nie służą kibicom.

@radier, bzdura! C+ ma problemy, więc niby jakim cudem w INEI jest dobrze?

Teraz, Pawop napisał:

Bzdura! C+ ma problemy, więc niby jakim cudem w INEI jest dobrze? emoji2.png

Właśnie, sygnał ten sam, więc nie może być inaczej ;)

Edited by tyrla

Pełka zastąpi Twaro w komentowaniu dzisiejszego meczu Chelsea-Tottenham w CANAL+ Sport 2. Powód: Twaro się rozchorował.