Skocz do zawartości
danielpes5

Kanały CANAL+ Sport i nSport+

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za odpowiedzi, czyli prym wiodą "najlepsi" jak Vectra i Multimedia. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
22 minuty temu, FanMMA napisał:

Jaki Felfodil? XD

No właśnie, Mielcarski też nie zna, nie kojarzy. 😜

Edytowane przez ezequiel93
  • Haha 1
  • Że co, proszę? 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba Belfodil

• Popieram 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żenująca wczoraj liga + Extra. Czekałem kiedy Lesnodorski wyjdzie ze studia, widać było że ledwo wytrzymuje tę żenade. Marciniak to jest po prostu tragedia jako prowadzący. 

• Popieram 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wybrane transmisje sportowe na żywo na antenach nc+:

13.02 17:30 Liga Mistrzów CEV: CEZ Karlovarsko - Zaksa Kędzierzyn-Koźle CANAL+SPORT

14.02 17:30 Liga Mistrzów CEV: Trefl Gdańsk - Skra Bełchatów CANAL+SPORT

16.02 17:30 Liga Mistrzów Velux EHF: PGE Vive Kielce - Montpellier HB nSport+

16.02 20:40 La Liga Santander: Barcelona - Real Valladolid CANAL+SPORT2

16.02 01:00 NBA ALL-STAR: Konkursy  CANAL+SPORT

17.02 15:10 LOTTO Ekstraklasa: KGHM Zagłębie Lubin - Miedź Legnica CANAL+SPORT

17.02 17:50 Bundesliga: Bayer Leverkusen - Fortuna Dusseldorf CANAL+SPORT

17.02 01:00 NBA ALL-STAR: Mecz Gwiazd CANAL+SPORT

18.02 20:20 Bundesliga: Nurnberg - Borussia Dortmund CANAL+SPORT2

19.02 17:30 Liga Mistrzyń CEV: Grot Budowlani Łódź - Igor Gorgonzola Novara CANAL+SPORT

20.02 18:55 Liga Mistrzów Velux EHF: Rhein-Neckar Loewen - PGE Vive Kielce nSport+

23.02 13:25 Premier League: Burnley - Tottenham Hotspur CANAL+SPORT2

23.02 15:20 Bundesliga: Bayern Monachium - Hertha BSC CANAL+SPORT

23.02 16:10 La Liga Santander: Sevilla - Barcelona CANAL+SPORT2

23.02 17:30 Liga Mistrzów Velux EHF: Orlen Wisła Płock - Bjerringbro-Silkeborg nSport+

23.02 17:55 LOTTO Ekstraklasa: Lech Poznań - Legia Warszawa CANAL+ (+studio od 17:00 i po meczu do 20:35)

24.02 20:45 Puchar Rosji: FK Rostów - Krasnodar nSport+ 

26.02 17:55 Liga Mistrzyń CEV: Minchanka Mińsk - Budowlani Łódź CANAL+SPORT

27.02 17:30 Liga Mistrzów CEV: PGE Skra Bełchatów - Berlin Recycling Volleys CANAL+SPORT

27.02 20:25 Liga Mistrzów CEV: Cucine Lube - Zaksa Kędzierzyn-Koźle CANAL+SPORT

27.02 20:40 Premier League: Chelsea - Tottenham CANAL+SPORT2

02.03 20:40 La Liga Santander: Real Madryt - FC Barcelona CANAL+ (+studio od 19:00 i po meczu do 23:50)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiele się porównuje relacjonowanie piłkarskiej LM pomiędzy tej z Canal+, a tą obecną w Polsacie. 

A jak to wygląda z siatkarską?  Jest ktoś,  kto śledził te rozgrywki w Polsacie i jest w stanie ocenić czy po zmianie nadawcy jest lepiej czy gorzej? A może bez zmian? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja oglądałem z cztery mecze, nawet coś już o tym pisałem. Ogólnie "hype" jaki funduje temu Canal+ jest trochę niewspólmierny do jakości spotkań, widać taki przesadny entuzjazm, którego ja oglądając grę na boisku nie podzielam, ale może jestem malkonentem. Zresztą to klimat podobny jak momentami bywa przy ekstraklasie ;). Robią z tego produkt premium trochę na siłę, w Polsacie przy tej ilości siatkówki, którą emitują to po prostu były kolejne spotkania do odbębnienia, tutaj jest "święto".

Ma to też swoje plusy takie jak dokładne analizy niczym przy piłce nożnej, z fajną grafiką. Sporo wywiadów na miejscu i okołoboiskowych (był np. fajny duży wywiad z Vitalem Heynenem). Studio na hali skromne, goście stłoczeni, ale w większości też wypada to ok. Komentatorzy na minus, jednak Drzyzga, Swędrowski, Kadziewicz itd z Polsatu są znacznie przyjemniejsi dla mnie w odbiorze niż Żelek, albo pan z Radia Olsztyn (niestety zapomniałem nazwiska, ale każdy mecz, który komentuje kończy właśnie "Radio Olsztyn" ;)). Na plus komentarz siatkarzy takich jak Paweł Zagumny czy Witold Roman. Przy siatkówce pracuje też spora obsada "przerzucona" z piłki nożnej - Gleń, Kabała-Malarz, Czarnota-Bojarska itd.

Panuje tez lekki nieporządek z tym co gdzie jest emitowane i nawet komentatorzy zdają sie gubić, mówią, że np. coś jest w C+ Now, a leci na C+ Sport 2. Słaba jest też realizacja, grafika w 4:3 itd, ale to już "zasługa" CEV. 

A no i ciekawe jest to, że te wszystkie "premium" mecze są za darmo, z angielskim fajnym komentarzem na portalu naszego STSu, tylko niestety jakość 480p. No i ten komentator angielski wypowiada przez cały mecz chyba mniej słów niż nasi nawijają przez jeden set ;-).

Edytowane przez bugmenot
  • Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mecz Legia-Lech za darmo w C+ obejrzą abonenci nc+ i wybranych sieci kablowych. 

https://satkurier.pl/news/178246/lech-poznan-legia-warszawa-w-otwartym-pasmie-canal.html

Edytowane przez Kirk
Ten link to niech już tu będzie, żeby w wątku o TVP Sport nie generować większego offtopu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi