Skocz do zawartości

Zmiany na Forum


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@tomekb1976, od początku istnienia Forum nie było takiej możliwości. Jak komuś przytnie się internet i wyślą się dwa te same posty, czy też z powodu zwykłej nieuwagi, to moderator usunie bez żadnych konsekwencji dla użytkownika. Nawet nie widzę powodów, dla których każdy mógłby kasować swoje posty. Na innych forach jest taka możliwość, ale moim zdaniem to by tylko wprowadziło dodatkowy zamęt. Można w razie czego edytować post i napisać stosowną informację "proszę o usunięcie" czy coś podobnego. W zasadzie takie posty wysyłamy od razu na Marsa, albo na Księżyc ( :lol: ), rzadko idą one do Kosza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Krótka informacja...

 

Być może niektórzy zdążyli zauważyć, w dziale TV Naziemna w ostatnim czasie zostało przyklejonych kilka istotnych temacików. Jednocześnie zdjęto z "przyklejonego" Wykazy kanałów nadawanych naziemnie z tego faktu, że temat ten cieszył się mniejszym zainteresowaniem. Zmiana miała na celu poprawę czytelności działu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W nocy była przerwa techniczna na forum. W tym czasie zrobiłem aktualizację do phpBB 3.0.4 i uporządkowałem sprawę linków. Już nie trzeba dawać http://link, żeby się nie rozsypywał przy edycji. Można wklejać linki normalnie. Temat trzeba jeszcze poobserwować, bo być może trzeba dokonać drobnych korekt, więc jak będziecie wklejać linki - sprawdzajcie jak działają. Ogólnie po moich wewnętrznych testach chyba jest OK ;)

Zaraz przed przerwą wprowadziłem element świąteczny do obydwu tematów, tj. subsilver i prosilver. Raczej darujemy sobie instalowanie innych tematów, bo jak je tak przeglądam, to wyglądają w znacznej części dość kiczowacie - nie są dobre dla poważnego forum.

 

Może się wam zmniejszyć ilość postów. Jest tak ponieważ zresetowałem statystyki i odjęło ilość postów, które zostały usunięte na przestrzeni ok. roku.

 

W najbliższych dniach będzie jeszcze jedna przerwa techniczna - spróbujemy uruchomić shoutbox. Póki co proszę zgłaszać zaobserwowane błędy, jeśli coś się pojawi (oby nie ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dalej będę stosował znacznik [ url ], tak z przyzwyczajenia. Chyba nic się nie stanie z tego powodu :wink:

W przyszłości fajnie by było, jakby Forum wzbogaciło się o nowe kody vB np: left, center, right, indent, nadawanie nazwy spoilerowi.

Co do licznika, to można by jeszcze cofnąć i zablokować zliczanie z działu Off-topic. Niektórym by się wyzerowało :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak - jeśli już temat został przywołany - w nocy z 7 na 8 lutego będzie mała przerwa na forum. W tym czasie planuję przeprowadzenie drobnych prac konserwacyjnych i jeśli pójdą one zgodnie z planem - spróbujemy uruchomić shoutbox. Ostrzegam jednak, że jeśli spowoduje on destabilizacje pracy forum (będzie generować zbyt duże obciążenie) zostanie ponownie wyłączony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby być i na innym serwerze, ale to nic nie zmienia, bo bazę userów musiałby pobierać z tego serwera, a o bazę danych się rozchodzi. Żeby osobno zapisywał dyskusję, a z osobną bazą łączył się w celu pobrania userów - pół skryptu trzebaby przerobić - raczej bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tylko irc rozwiąże sytuacje

Dziś rozmawiałem dość lutego z Orbitą

właśnie dziś lub jutro prześle orbicie info o ircu

Zaproponowałem aby po zmianach które czekają nas 8 lutego był

shoutbox i IRC testowo do końca lutego

Dlatego zwracam się z prośbą

kto siedzi w temacie irc zna go itd

proszę bardzo o pilny kontakt jako wiadomość prywatna

 

najlepiej postawić kanał na jakimś serwerze irc a jak będzie dobrze postawić serwer irc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...