Skocz do zawartości

Zmiany na Forum


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie tylko irc rozwiąże sytuacje

Dziś rozmawiałem dość lutego z Orbitą

właśnie dziś lub jutro prześle orbicie info o ircu

Zaproponowałem aby po zmianach które czekają nas 8 lutego był

shoutbox i IRC testowo do końca lutego

Dlatego zwracam się z prośbą

kto siedzi w temacie irc zna go itd

proszę bardzo o pilny kontakt jako wiadomość prywatna

 

najlepiej postawić kanał na jakimś serwerze irc a jak będzie dobrze postawić serwer irc

 

Daję jeszcze jedno (ostatnie) szczęście. Dla zrozumienia i powagi tematu.

Potem tylko huk!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś innego, do etapu shoutboxa nawet nie dotarłem :P Nie powinno być z tym jednak żadnych problemów - na localhoście zainstalował się prawidłowo. Inną kwestią jest jego działanie na IE8 RC1 - tego nie testowałem, może być różnie. Zobaczymy jak go wrzucę, póki co na 3 zaplanowane operacje na dzisiejszą noc udało się w 100% zrealizować jedną. Reszta musi poczekać, bo utknąłem na drugiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Właśnie, więc nie radzę co niektórym logować się na konta @fuzja czy też @świńskagrypa :wink: Ja nowy Regulamin już przeczytałem :smile: Radzę zwrócić uwagę na zapis dotyczący czerwonego koloru, za który tak molestowałem :wink: Regulamin jest ciekawy i jest kilka nowości. Przyjemnej lektury 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunkiem korzystania z możliwości przeglądania Forum jest posiadanie dowolnego zestawu komputerowego z dostępem do sieci Internet.

Jaki sens ma ten punkt? Ja tutaj tylko wyczuwam nadanie powagi całemu regulaminowi + robienie z SK wielkiego tandemu, którym nie jest.

 

Idąc dalej tym tokiem rozumowania, przeglądając forum SK za pomocą PSP, czy Pocket PC łamię regulamin. Sens, logika?

 

BTW. jesli fraza e m u podlega cenzurze to gratuluję osobie ustawiającej filtry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop - z tym majem to poprawiłem zaraz po Twoim poście, ale chyba kwestię cyfr rzymskich pozostawię jak jest - te drugie są małe, żeby odróżnić się od tych głównych punktów, możnaby to zamienić na literki, ale niech będzie jak jest, to już nie gra większej roli.

 

@nightking - punkt o dostępie do internetu zmodyfikowany, a dodatkowy komentarz był zbędny, to nie Twój interes, czy jest, czy nie jest.

 

Co do frazy e-m-u to wypadałoby najpierw sprawdzić temat, ponieważ filtry ustawione są prawidłowo i było nawet o tym na forum - wystarczyło poszukać. Jest błąd w skrypcie phpBB - jeśli przed frazą cenzurowaną jest polski znak, a baza danych jest w UTF8, to wycina wyraz, którego nie powinno.

 

Przykład:

całemu (polski znak - ucięło)

zapomnianemu (bez polskiego znaku - jest ok)

 

Zapewne jest to łatwe do poprawienia, ale nie widzę potrzeby dłubania - błąd jest zgłoszony do phpBB i poprawią go sami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam do nowego ciężko się przyzwyczaić :wink: Każde forum ma swój styl. Poza tym KwiateK, nie czytamy, oj nie czytamy ...

Śnieżek zdejmę na dniach, ale z wiosenną grafiką będzie ciężko, bo nie jestem grafikiem ;) Chce ktoś wykonać skina wiosennego na podstawie prosilver - miałby być identyczny jak prosilver, tylko zamiast niebieskiego - zielony ;) Mam dodatkowe wymagania, ale to na PW ;) Ew. mogę zapłacić jakąś skromną kasę - czekam na oferty ;) Tylko proszę podawać za ile ktoś się podejmuje i przed zapłatą muszę widzieć demo w akcji ;) Jak ofert nie będzie - zdejmiemy tylko śnieżek ;)
Żaden grafik się nie zgłosił - wróciłem do ustawień standardowych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pisałem o tym na shoutboxie, ale nie każdy tam zagląda, więc informacja w formie oficjalnej:

 

Od dziś ponownie zostałem zmuszony do ograniczenia możliwości wypowiedzi do 24 godzin. Czyli innymi słowy po dobie nie można już zmienić/skorygować swojej wypowiedzi. Okazało się to konieczne, ponieważ drugi raz w historii forum ktoś wpadł na pomysł, żeby pousuwać treść swoich starszych wypowiedzi sprzed kilku miesięcy. Oczywiście spowodowało to zaburzenia w wątkach, w których ta osoba zabierała głos, bo pojawiają się odpowiedzi do postów, których nie ma. Sprawę załatwiliśmy prosto: wszystkie posty w/w zostały usunięte całkowicie + BAN + blokada edycji, aby w przyszłości do podobnych ekscesów już nie dochodziło.

 

Teraz jak ktoś chce koniecznie dłubać w starszych wypowiedziach: PW do mnie lub moderatora z uzasadnieniem i wskazaniem posta. Docelowo grupy zasłużone otrzymają możliwość ominięcia tego ograniczenia, jeśli tylko znajdę jakiś dodatek do skryptu, który na coś takiego pozwoli.

 

Przykro mi, że za wybryki pojedynczej osoby cierpią wszyscy, ale ograniczenia skryptu wraz z logiką obecnie istniejących grup nie pozwalają mi na wybiórcze ustawianie tego typu blokad (przynajmniej w tej chwili). Generalnie jednak w 99,9% przypadków nie ma konieczności dłubania w starszych wypowiedziach, więc uważam, że zmiana tego ustawienia nie wpłynie na wygodę korzystania z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobna zmiana na Forum, która obowiązuje od dnia dzisiejszego w dziale Hyde Park ;) Zmiany mają na celu częściowe "odciążenie" miejsca dyskusyjnego od tematów komputerowych, których ostatnio pojawiało się coraz więcej.

 

UWAGA! Tematy komputerowe mogą być usuwane - proszę podczepiać się do wątków istniejących!

 

Komputery i programy komputerowe - problemy, dyskusja ogólna - wątek, który będzie służył do opisu swoich problemów napotkanych podczas użytkowania komputera oraz oprogramowania komputerowego. Możliwa będzie też dyskusja ogólna w postaci wymiany własnych doświadczeń, komentarzy czy nowości pojawiających się na rynku komputerowym.

 

W przypadku problemów, czy też chęci wymiany własnymi doświadczeniami na temat gier komputerowych, należy wybrać wątek Gry komputerowe. W razie potrzebny i dużego zainteresowania, temat również zostanie przyklejony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...