Skocz do zawartości

Gadżety stacji telewizyjnych i radiowych


MisterRondel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest jakaś możliwość pozyskania gadżetów z logo danej telewizji?

Kupna gdzieś lub dostania w siedzibie albo punkcie obsługi? Chodzi mi o jakieś np długopisy, kubki z logo albo koszulki. Zdarzyło mi się kilka razy widzieć gdzieś na mieście kogoś w koszulce albo polarze z logo Cyfrowego Polsatu, raz widziałem z HBO, a raz też np w czapce z daszkiem z logo CANAL+ i się zastanawiam czy jest możliwe dla zwykłego człowieka dostanie czegoś takiego albo kupienie? Czy to tylko pracownicy ich mają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swego czasu wygrałem kubek CANAL+ Sport z autografem Smokowskiego w konkursie organizowanym przez wtedy jeszcze Cyfrę+. Z tego co pamiętam trzeba było najpierw wysłać zgłoszenie i przysyłali SMSem kiedy i o której godzinie trzeba wysłać do nich SMSa. Pierwsze ileś tam osób, które wysłały najbliżej tej pełnej godziny wygrywały kubki (dość dużo osób z tego co kojarzę).

Ale takich "konkursów" nie ma już od dawna.

Co do koszulek, to teraz są takie strony, gdzie możesz wysłać dowolną grafikę i zrobią Ci koszulkę z takim nadrukiem, więc teoretycznie można wysłać logo jakiejś stacji i będziesz miał ;)

Pytanie tylko jakiej to będzie jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś wygrałem kubek z logiem TVP3 Katowice podczas pikniku związanego wyłączenie telewizji analogowej z nadajnika skrzyczne który był organizowany na rynku w Wiśle. TVP1  na Tour de Pologne rozdawało smyczy z ich logiem, na sat krak rozdawali smycze z logiem Astra jak jeszcze Astra była partnerem tej wystawy 

Edytowane przez Przemek2892
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.09.2020 o 22:17, Ozzy666 napisał:

Korzystałem z usług takiej firmy na portalu aukcyjnym, fakt że grafikę mieli oni tylko można było wybrać którą się chce. Jakość jak najbardziej na plus, jak oryginał ?

 

Są teraz takie, że możesz wysłać dowolną grafikę i Ci zrobią. Nie korzystałem jeszcze ale patrzyłem jakie są możliwości i chyba to sprawdzę. 

 

Co do radiowych gadżetów to np. w Esce Rock co jakiś czas jest konkurs i można wygrać kubek. Ale zwykle są trudne zagadki i jeszcze mi się nie udało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam parę gadżetów od RMF FM (w tym smycz i...tick-tacki a właściwie już pudełka po nich), koszulki od RMF Classic i Tele 5 (jeszcze za programu "Lub Czasopisma VIP") oraz pendrive Novej TV, plastkowy kubek TVP (który dostałem wraz z programem i smyczą Eurowizji Junior 2019), szklany kubek TVP3 Katowice, smycze Nowej TV, Cyfrowego Polsatu (od nich też dwa kubki), TVP Rozrywki, RMF FM i Stopklatki oraz kalendarz TVP3 Szczecin i długopisy od ośrodków we Wrocławia, Katowic i Krakowa - od tego ostatniego mam też kurtkę przeciwdeszczową (Kraków za czasów loga a'la TVP Info, Wrocław i Szczecin za loga drugiej TVP Regionalnej a Katowice za obecnego loga)  a od Tele 5 też kubek.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...