Skocz do zawartości

Lajt Mobile - oferta na kartę


Rekomendowane odpowiedzi

A żeby nie było, że przesadzałem w opinii, to podrzucam moje wyczyny z tego roku. Jak widać jestem przykładem na to, że nikt nic nie blokuje w ofercie na kartę:

30bdedb1ec296.png

 

ff83159cba35c.png

Wtedy miałem jeszcze ofertę za 19,99 zł/mc. Teraz, jak wspomniałem, za 15,99 zł/mc. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak. :)

Po północy (dokładnie to nie wiem ile dokładnie, bo co ciekawe telefon przez cały czas był zalogowany do sieci i musiałem zrobić OFF/ON żeby pojawił się komunikat o nieudanej rejestracji karty SIM) a2mobile/Premium Mobile porzucił "533" i co ciekawe Lajt Mobile/Telestrada nie odrazu go przejął (stan konta mam ważny do 21.10.2020 do godziny 01:46:39, więc podejrzewam że przejęcie nastąpiło czternaście minut przed drugą nad ranem ;) ). A wyżej wspomniany stan konta wynosi 1 zł, czyli tyle ile wynosił mój przelew do Telestrady, czyli nic nie straciłem. :D

 

Aha i jeszcze takie info, że druga karta SIM dla "536", którego przenoszę "z przygodami" doszedła dopiero dziś, czyli na cztery dni przed przeniesieniem tego numeru i w ten sposób potwierdziły się moje przypyszczenia ⬇. 

W dniu 10.09.2020 o 20:20, jaszek napisał:

I doprawdy nie wiem czemu tak określają datę... Powinni możliwie szybko

 

Czyli, że Poczta Polska nie działa tak szybko jak powinna i dlatego taka odległa data przeniesienia, czyli ze względów bezpieczeństwa. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, SatExpert napisał:

Czyli, że Poczta Polska nie działa tak szybko jak powinna i dlatego taka odległa data przeniesienia, czyli ze względów bezpieczeństwa.

Te odległe terminy były również w czasach, gdy wszystko dostarczał kurier. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skup własnych akcji nie jest raczej powodem do obaw, to z reguły dobra wiadomość :) Telestrada jest notowana na GPW, więc firmę można łatwo monitorować, w zasadzie wszystko jest jawne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No i właśnie przez takie praktyki Telestrada ma złą opinię i jeszcze dostaje kary od UOKIK... ? Mam nadzieję, że wkońcu ktoś tam pójdzie po rozum do głowy, bo ich sieć jest naprawdę warta uwagi. ?

https://www.telko.in/84-mln-zl-kary-dla-telestrady-od-uokik-operator-sie-odwola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Cytat

Narodowy Fundusz Zdrowia skorzystał z jednej z usług, jakie oferuje Telestrada S.A. i powierzył nam wdrożenie i obsługę numeru infolinii 989 w ramach Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19.

http://u7u.pl/y0SdD

 

😉

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 lata później...

Przy okazji tematu spytam, może ktoś orientuje ma to, jak będzie wyglądać logo, napis tego operatora na wyświetlaczu na starszy telefon np. NOKIA E52,E66 i.t.p?

Ma ta karta SIM lajt mobile, może sprawdzić i wkładał w telefon co wyświetla i jak?

Będzie to jedno słowo: LAJT, lajt, Lajt, małymi literkami, dużymi, pierwsza tylko duża, tylko to?

Czy będzie to tak łącznie dwa : LAJTMOBILE, LajtMobile, lajtmobile bez spacji?

Czy będzie ze spacją łącznie dwa, tak: LAJT MOBILE, Lajt Mobile, lajt mobile i jak, dużymi małymi, pierwsza tylko duża?

Która wersja jest poprawna i wyświetla na górze na wyświetlacz telefon, smartfon?

Proszę o pomoc, odpowiedzi, bo nigdzie nie mogę uzyskać poprawnych  informacji, a nie mam tego i w ciemno nie chcę tego kupować.

 

Edytowane przez Zenek55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...