Skocz do zawartości
felik3

Dorcel TV

Rekomendowane odpowiedzi

Holenderska platforma Canal Digitaal dołączyła do swojej oferty programowej erotyczny kanał Dorcel TV. W ramach holenderskiego pakietu kanał jest dostępny z satelity Astra 19,2E, z częstotliwości 12,574 GHz, pol. H, SR 22000, FEC 5/6 i jest kodowany w MediaGuard i Irdeto 2.

Stacja nadaje program pomiędzy 23.00 a 5.00. Dorcel TV jest także częścią oferty programowej francuskiego pakietu AB Sat i nadaje sygnał z satelity Hot Bird 7A - 13E, z częstotliwości 12,692 GHz, pol. H, SR 27500, FEC 3/4. Kanał jest kodowany w systemie Viaccess 2.5. i Seca-MediaGuard 2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A może tak i do Cyfry+ go dołączyć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hehe jako dodatek do RelaXXX...

To by było cos, wkońcu ten kanał jest w ABSat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ktoś może wie dlaczego ten kanał od wczoraj praktycznie "nie chodzi" - jakieś strzępy fonii i wizji; zmienili parametry nadawania czy jak? do tej pory było ok; mam Dorcel tv w ramach pakietu SOTV - reszta kanałów z tej paczki działa bez zarzutu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam taki sam problem. Od wczoraj Dorcel nie działa. Szatkownica z obrazu i dzwięku.

Wydaje mi się, że coś robią. Od tego providera na którym jest Dorcel (Eutelsat) są odkodowane programy Eurosport i 2 .

Może coś robią, dlatego są takie problemy.

Witam na forum. Mój pierwszy post.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W ramach informacji dodam, że po kilku dniach problemy usunięto i Dorcel TV jest ponownie dostępny od połowy listopada dla posiadaczy kart Sex on TV i Free-X TV.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dorcel tv aktualnie nie koduje sygnału na Astra 1H TR:12.343 H RS:27500

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

Dorcel jest już zakodowane, ale nawet jak jeszcze nie było, to i tak był tylko czarny ekran...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego kanały Free-X TV karta odkodowuje bez problemu, a na Dorcel TV mój Ferguson AF7318UCI zawiesza się i nie reaguje na pilota? Trzeba wyłączyć zasilanie tunera, a następnie po włączeniu wtyczki do gniazdka i po zalogowaniu się tunera należy szybko przejść przyciskami na dekoderze na inny kanał. Proszę o informację dlaczego tak się dzieje. Nie jest to w każdym przypadku. Informuję, że posiadam kartę półroczną na 4 kanały Dorcel TV + Free-X.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do jakiego programu można porównać jakość obrazu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakość jest bardzo dobra,bodajże najlepsza ze wszystkich kan.Elite 7.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W dniu 13 czerwca 2010 roku na satelicie ASTRA 1H stacjonującym na pozycji orbitalnej 19,2E przerwano kodowanie kanału erotycznego (hard) DORCEL TV). Emisja prowadzona jest z transpondera 97 o częstotliwości 12,344GHz, pol. H (pozioma), SR 27500, FEC 3/4, DVB-S/QPSK, SID 2045, PID Video 522, PID Audio 124. W normalnych warunkach przekaz kodowany jest na potrzeby trzech płatnych platform cyfrowych: Canal Digitaal, TeleSat oraz TV Vlaanderen. DORCEL TV istnieje od 1 marca 2006 roku prezentując produkcje jednego z najbardziej cenionych twórców filmów hard - Marc'a Dorcel'a. W Polsce kanał dostępny jest za pośrednictwem kart Elite sprzedawanych m.in. przez sklep Hollex.pl.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od kilku dni nie działa kanał Dorcel TV z HB, o parametrach 12539/27500/H. Po odpowiednim ustawieniu a menu karty działał prawidłowo. Pozostałe kanały na karcie funkcjonują. Czy wiadomo jaka jest przyczyna "zgaśnięcia" tego kanału?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj usunąć z listy i wyszukać ponownie - zmieniali coś przy PID-ach, ale nie Audio/Video, tylko odpowiadających za dekodowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

PID PCR: 4611

PID PMT: 4624

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A wie ktoś jak zmienić te PID-y w Arivie HD combo, bo Dorcel zgasł od 2 dni, a usunięcie go z listy i dodanie na nowo nie pomaga? Inne kanały z karty działają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ręcznie raczej się nie da (może najwyżej przez jakiś edytor na PC o ile jest i ma takie możliwości?) W ogóle jest tam mocno namieszane w systemach kodowania, PID-y EMM pokrywają się dla Irdeto 2 i Viaccess PC 4.0, a raczej nie powinny, samych Viaccess jest tam aż 6, w tym dwa skopiowane po dwa razy nie wiadomo po co. Podejrzewam, że tuner grzęźnie w tym śmietniku. Spróbuję to jakoś zgłosić gdzieś, żeby się za to zabrali i odkręcili tak jak powinno być...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja też walczę z Dorcelem na moim fergusonie hf8800 hd. Wyrzucam kanały i wgrywam, zmieniam pid-y, ale bez sukcesu. Ciekawy jestem czy inni użytkownicy też mają takie same problemy, ewentualnie proszę o podpowiedź jak to zrobić.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem informację, że dziś problem usunięto - u nas na jednym (innym) odbiorniku po południu działało, teraz nie sprawdzę...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wciąż nie działa pomimo kolejnego usunięcia z listy i ponownego wyszukania (Ariva Combo HD).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi