Jump to content

Recommended Posts

Holenderska platforma Canal Digitaal dołączyła do swojej oferty programowej erotyczny kanał Dorcel TV. W ramach holenderskiego pakietu kanał jest dostępny z satelity Astra 19,2E, z częstotliwości 12,574 GHz, pol. H, SR 22000, FEC 5/6 i jest kodowany w MediaGuard i Irdeto 2.

 

Stacja nadaje program pomiędzy 23.00 a 5.00. Dorcel TV jest także częścią oferty programowej francuskiego pakietu AB Sat i nadaje sygnał z satelity Hot Bird 7A - 13E, z częstotliwości 12,692 GHz, pol. H, SR 27500, FEC 3/4. Kanał jest kodowany w systemie Viaccess 2.5. i Seca-MediaGuard 2.

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Mam taki sam problem. Od wczoraj Dorcel nie działa. Szatkownica z obrazu i dzwięku.

Wydaje mi się, że coś robią. Od tego providera na którym jest Dorcel (Eutelsat) są odkodowane programy Eurosport i 2 .

Może coś robią, dlatego są takie problemy.

 

Witam na forum. Mój pierwszy post.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Dlaczego kanały Free-X TV karta odkodowuje bez problemu, a na Dorcel TV mój Ferguson AF7318UCI zawiesza się i nie reaguje na pilota? Trzeba wyłączyć zasilanie tunera, a następnie po włączeniu wtyczki do gniazdka i po zalogowaniu się tunera należy szybko przejść przyciskami na dekoderze na inny kanał. Proszę o informację dlaczego tak się dzieje. Nie jest to w każdym przypadku. Informuję, że posiadam kartę półroczną na 4 kanały Dorcel TV + Free-X.

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...
  • 7 months later...
  • 1 month later...

W dniu 13 czerwca 2010 roku na satelicie ASTRA 1H stacjonującym na pozycji orbitalnej 19,2E przerwano kodowanie kanału erotycznego (hard) DORCEL TV). Emisja prowadzona jest z transpondera 97 o częstotliwości 12,344GHz, pol. H (pozioma), SR 27500, FEC 3/4, DVB-S/QPSK, SID 2045, PID Video 522, PID Audio 124. W normalnych warunkach przekaz kodowany jest na potrzeby trzech płatnych platform cyfrowych: Canal Digitaal, TeleSat oraz TV Vlaanderen. DORCEL TV istnieje od 1 marca 2006 roku prezentując produkcje jednego z najbardziej cenionych twórców filmów hard - Marc'a Dorcel'a. W Polsce kanał dostępny jest za pośrednictwem kart Elite sprzedawanych m.in. przez sklep Hollex.pl.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Od kilku dni nie działa kanał Dorcel TV z HB, o parametrach 12539/27500/H. Po odpowiednim ustawieniu a menu karty działał prawidłowo. Pozostałe kanały na karcie funkcjonują. Czy wiadomo jaka jest przyczyna "zgaśnięcia" tego kanału?

Link to post
Share on other sites

Ręcznie raczej się nie da (może najwyżej przez jakiś edytor na PC o ile jest i ma takie możliwości?) W ogóle jest tam mocno namieszane w systemach kodowania, PID-y EMM pokrywają się dla Irdeto 2 i Viaccess PC 4.0, a raczej nie powinny, samych Viaccess jest tam aż 6, w tym dwa skopiowane po dwa razy nie wiadomo po co. Podejrzewam, że tuner grzęźnie w tym śmietniku. Spróbuję to jakoś zgłosić gdzieś, żeby się za to zabrali i odkręcili tak jak powinno być...

Link to post
Share on other sites

No ja też walczę z Dorcelem na moim fergusonie hf8800 hd. Wyrzucam kanały i wgrywam, zmieniam pid-y, ale bez sukcesu. Ciekawy jestem czy inni użytkownicy też mają takie same problemy, ewentualnie proszę o podpowiedź jak to zrobić.Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...