Skocz do zawartości

Telewizor HD 32 cale do 1100zł


Rekomendowane odpowiedzi

Ja dwa miesiące temu kupiłem do sypialni Samsung UE32T5302AK. Telewizor Full HD, ze Smart TV. Odbiera bez problemu DVB-T2/HEVC (mieszkam przy granicy PL-DE, więc odbieram także naziemnie Niemieckie kanały). EPG działa bezproblemowo. HBB TV też, choć tylko na Polskich stacjach naziemnych. Niema wbudowanego DVB-S2 ale to mi akurat nie było potrzebne. Gwarancja 2 lata. Zapłaciłem 989zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczony byłem jego wagą, bo waży wg specyfikacji tylko ok 4kg. Telewizor wisi na ścianie więc nie obciąża uchwytu :P

W domu mam jeszcze od ok 5 lat zakrzywionego UE40K6300AW i też jestem z niego bardzo zadowolony. Wcześniej miałem przez 10 lat panoramicznego, jeszcze kineskopowego 32" także Samsunga i do samego końca śmigał bezproblemowo, stąd też zostałem przy marce ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

Podepnę się pod temat, bo też poszukuję LCD do 32," a nawet może być 22". :)

Co myślicie o tych modelach?

https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/lg-32lm6300.bhtml

https://www.gogen.pl/telewizor-gogen-tvf-22r302-stweb-czarna/z532533/

 

1. Czy Ktoś zna i miał do czynienia z LCD firmy GoGEN? (w sumie to by mi wystarczył ten 22")?

2. Czy Smart TV zawsze jest ten sam? Bo różne opinie czytałem. Niby nie wszystkie aplikacje można zainstalować na danych markach TV.

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja to będę oglądał w bardzo małym "pokoiku". Odległość od oczu do TV to max. 150cm. Dlatego ten 22" byłby dobry. Ma DVB-T2, S2, C.

Chciałbym też mieć SMART TV. Tylko czy we wszystkich TV Smart jest taki sam? Czy będzie można np. CDA oglądać? Nie chcę słyszeć, że na LG to działa, a na innej marce już nie.

Samsungi też są fajne, ale nie wszystkie mają DVB-S2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawel

Jeżeli chodzi o TV z Androidem to kupiłem sobie przystawkę na "Aledrogo".

SMART TV BOX HK1 Android 8.1 2/16GB 4k S905X

Po próbach i testach za bardzo nie jestem z tego zadowolony.

Niby Netflix chodzi, ale to nie to, co TV ze Smartem.

Zdarzają się przycięcia tak, jakby procesor był za słaby albo wolny internet.

To samo testuję na LG 32 i 40" i zero problemu.

Coś czuję, że kupię sobie następny LG. :)

Szkoda, że już nie robią 22 lub 24" z parametrami, jakie mają TV 32".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 22.09.2020 o 18:14, an10ka napisał:

@Pawel

Jeżeli chodzi o TV z Androidem to kupiłem sobie przystawkę na "Aledrogo".

SMART TV BOX HK1 Android 8.1 2/16GB 4k S905X

Po próbach i testach za bardzo nie jestem z tego zadowolony.

Niby Netflix chodzi, ale to nie to, co TV ze Smartem.

Zdarzają się przycięcia tak, jakby procesor był za słaby albo wolny internet.

To samo testuję na LG 32 i 40" i zero problemu.

Coś czuję, że kupię sobie następny LG. :)

Szkoda, że już nie robią 22 lub 24" z parametrami, jakie mają TV 32".

Bo kupiłeś badziewna przystawkę.Trzeba było brać miboxa od Xiaomi.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawel właśnie przesiedziałem weekend przed komputerem i efekt jest taki: wiem że nic nie wiem :)

Czytałem o Smart TV w różnych TV, o przystawkach no i przebrnąłem ponad 160 stron na temat OTT Canal+

Już byłem prawie pewny,że mam kupić MiBoxa ale niby też się przycina.

Czy użytkujesz Mi Box S 4K? Czy potwierdzasz to co opisują na temat przycinania obrazu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.08.2020 o 21:28, Mrozuś napisał:

HBB TV też, choć tylko na Polskich stacjach naziemnych. Niema wbudowanego DVB-S2 ale to mi akurat nie było potrzebne. Gwarancja 2 lata. Zapłaciłem 989zł.

A Polsat News też Ci działa z HbbTV? :) Samsungi na dzień dzisejszy mają najstarszą wersję HbbTV którą udostępniają na nasz kraj 1.0. A w Polsce standardem będzie 2.0.1

Polsat News wymaga HbbTV w wersji minimum 1.5, zatem w żadnym Samsungu na dzień dzisiejszy dostępnych w sprzedaży nie będzie działał - to informacja dla tych którzy szukają telewizorów z przyszłościowym działaniem poprawnie także tej usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak było do niedawna. Ale przecież TVP mocno rozbudowało w tym roku swoje Hbb. Wyszło też rozporządzenie że od 2021???? odbiorniki w Polsce muszą mieć minimum wersję 2.01 czy tam 2.02 inaczej nie będzie można ich sprzedawać. Po kilku latach zastoju coś się ruszyło.

A co samsunga podobno zaczął ostatnio aktualizacje Hbb w swoich modelach z 2019 i 20 roku do wersji 2.xxx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...