Skocz do zawartości
  • 0

Problem ze znikającymi programami TVN i Polsatu


Montezuma1981#
 Udostępnij

Pytanie

Witam. Szukam porady jak rozwiazac problem ze znikajacymi programami TVN i Polsatu na platformie Cyfry.Otoz po zmianach czestotliwosci nadawania przez ostatnie dwa miesiące zniknely mi dzień po dniu kanaly z Mux2 .Dodam ze korzystam z Fergusona Arivy 254 Combo i karty Cameleon z blokerem Eliptor.czy ktoś wie co zrobić by te kanaly spowrotem wróciły? Ponowny Fast scan nie pomaga ciagle pokazuje zakodowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
40 minut temu, Montezuma1981# napisał:

Dziekuje za odpowiedz.To fatalnie . Niestety na przestarzalym dekoderze operatora nie odbieram wszystkich kanalow  dlatego używam Fergusona.Czy są inne niestandardowe odbiorniki które obsługują karte Cameleona bez problemów przy obecnych zmianach? 

Tak, dekodery z enigmą2 + odpowiednie oprogramowanie i klucze parujące. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
30 minut temu, przemek1234 napisał:

Jakich kanałów nie odbierasz i jaki masz dekoder? U mnie odbiera wszystko. Oczywiście mówimy o kanałach z Platformy Canal+, bo naziemne się odbiera bezpośrednio na TV.

Jakiś stary Sagem. Nie odbierają m.in kanaly Elevensport3 i 4 na który najbardziej mi zależy .Polsat sport Premium również.Podejrzewam że trzeba zaktualizowac liste pewnie tak stary sprzęt już nie ma wsparcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 minuty temu, Montezuma1981# napisał:

Jakiś stary Sagem. Nie odbierają m.in kanaly Elevensport3 i 4 na który najbardziej mi zależy .Polsat sport Premium również.Podejrzewam że trzeba zaktualizowac liste pewnie tak stary sprzęt już nie ma wsparcia.

Nie odbierzesz już  kanałów na tym dekoderze. 

Eleveny jeszcze są w starym systemie kodowania to powinny działać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
8 godzin temu, Montezuma1981# napisał:

Dziekuje za odpowiedz.To fatalnie . Niestety na przestarzalym dekoderze operatora nie odbieram wszystkich kanalow  dlatego używam Fergusona.Czy są inne niestandardowe odbiorniki które obsługują karte Cameleona bez problemów przy obecnych zmianach? 

Poczytaj o tunerach E2 np u nas a w gogle o caid 1813 parki co potrzeba aby grało .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...