Skocz do zawartości
  • 0

Brak odbioru programu Canale Italia 83 na dekoderze Evobox HD


robert1976
 Udostępnij

Pytanie

Proszę o pomoc.

 

Problem polega na tym, że na Dekoderze Evobox HD z Cyfrowego Polsatu nie odbiera program Canale Italia 83 pomimo, że jest zainstalowany, a podpinając pod tą samą antenę dekoder HD 5500 również z Polsatu wszystko śmiga. Oczywiście na obydwu dekoderach wpisane są te same parametry odbioru. Przy Evoboxie wyskakuje komunikat "Brak sygnału, sprawdź instalację antenową". Może coś z ustawieniami dekodera jest nie tak? Dodam, że kanał jest nie kodowany.

 

Poniżej parametry odbioru:

 

- Satelita -               13.0E HOT BIRD

- Częstotliwość -   11179 MHz

- Standard DVB -    DVB-S2

- Polaryzacja -        Pozioma

- Symbol RATE -     27500

- FEC -                     AUTO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Niedawno znajomy poprosił mnie bym mu ten kanał "dopisał" na Evobox. Po ręcznym skanowaniu 11179H dekoder dodał m.in. ten kanał gdzieś pod koniec listy.

5 godzin temu, robert1976 napisał:

na Dekoderze Evobox HD z Cyfrowego Polsatu nie odbiera program Canale Italia 83 pomimo, że jest zainstalowany

Być może nie odbiera kanał na starych parametrach z listy narzuconej przez Cyfrowy Polsat. Poszukaj dobrze na odległych pozycjach dubla, którego zaprogramowałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
29 minut temu, K63 napisał:

Niedawno znajomy poprosił mnie bym mu ten kanał "dopisał" na Evobox. Po ręcznym skanowaniu 11179H dekoder dodał m.in. ten kanał gdzieś pod koniec listy.

Być może nie odbiera kanał na starych parametrach z listy narzuconej przez Cyfrowy Polsat. Poszukaj dobrze na odległych pozycjach dubla, którego zaprogramowałeś.

Zanim wstawiłem posta zrobiłem dokładnie tak jak piszesz, kanał po ręcznym wyszukiwaniu zapisał się pod koniec listy i niestety nie odbiera.

Podejrzewam, że problem jest w samym dekoderze tylko nie umiem znaleźć gdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
9 minut temu, robert1976 napisał:

po ręcznym wyszukiwaniu zapisał się pod koniec listy i niestety nie odbiera

 

5 godzin temu, robert1976 napisał:

wyskakuje komunikat "Brak sygnału, sprawdź instalację antenową"

To dziwne, bo skoro brak sygnału, to w jaki sposób kanał dał się wyszukać i zaprogramować?

W ustawieniach masz wybrany właściwy rodzaj konwertera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...