Skocz do zawartości

Discovery HD Showcase


orden
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do Discovery HD to super kanal i jakosc idealna,przydal by sie jeszcze History HD nieznam go ale mysle ze tez super.Pytalem Polsat czy wystarczy tylko oplacic kanaly HD zeby ktorys sobie dodac ,to odpowiedz byla trzeba kolejna bezsensowna umowe podpisywac,moim zdaniem to odstraszaja abonentow ,pierwsze cena a drugie umowa.Ja juz mam dosyc umow w Polsacie,Podpisalem juz na HBO ijak bede rezygnowal to znow wypowiedzenie pisymne,tylko wszystko nam utrudniaja zamiast ulatwic.A co do HBO to jakosc tragiczna mysle zrezygnowac jedynie trzyma mnie jeszcze HBO HD,przepraszam troche na koniec nie na temat ale musialem sie wyzalic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

W związku z tym, że od czwartku będe miał ten kanał, chciałbym się dowiedzieć co jest w ofercie tego programu. Wiem, że można sprawdzic sobie w internecie albo w programie... Ale wolę się dowiedzieć czegoś więcej od osób które posiadają ten kanał. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o jakość, to jest bardzo dobra. Jest dosyć sporo powtórek, ale Tobie nie powinno to przeszkadzać na początku, skoro będziesz miał ten kanał od czwartku. Sam uwielbiam program "Ziemia o wschodzie słońca". Kiedyś szedł on o 6:00, teraz niestety jest o 3:30, ale warto go choćby nagrać. Prezentuje on miejsca na Ziemi o wschodzie słońca bez jakiegokolwiek gadania itp. Sam obraz i odgłosy natury. Niektóre widoki są naprawdę jak z Photoshopa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że od czwartku będe miał ten kanał, chciałbym się dowiedzieć co jest w ofercie tego programu. Wiem, że można sprawdzic sobie w internecie albo w programie... Ale wolę się dowiedzieć czegoś więcej od osób które posiadają ten kanał. ;)

Ciągłe powtórki kilku (czasem kilkunastu) odcinków czoperów, szkoły przetrwania czy innych rozrywkowych bzdetów. Raz od wielkiego dzwonu poleci jakiś wartościowy program typu Zagadki Wszechświata z Morganem Freemanem, ale i tak zazwyczaj kilka miesięcy po premierze na którymś z kanałów SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie włączyli mi już Discovery HD Showcase i Animal Planet HD.

Co do jakości, to zaskakująco dobra. Co innego kanały SD.

A patrząc na ramówkę to dużo programów z Discovery. Nie wiem czy jest coś z TLC, Discovery World, Science, Historia, ID. (?)

A co do powtórek to się zobaczy. Na razie jest dobrze. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Gość Anonymous

Kolejne zmiany w portfolio kanałów Discovery Networks. W środę (20 czerwca 2012 roku) dokumentalny kanał telewizyjny Discovery HD Showcase zadebiutował w nowej odsłonie.

Koncern Discovery Networks wprowadza kolejne zmiany w swoich kanałach telewizyjnych, tak by stacje dostarczały widzom rozrywki na wysokim poziomie, jednocześnie inspirując i wyznaczając standardy w swoich kategoriach. Dzisiaj - 20 czerwca 2012 roku - wprowadzono nowy, odświeżony wizerunek kanału Discovery HD Showcase. Widzowie mogą oglądać odświeżone logo i oprawę antenową tej stacji.

 

 

 

media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest widoczne w całości, maksymalnie na skraju. Kto nie widzi temu po prostu TV odcina nieco z kadru...

 

A sama zmiana... kosmetyczna, nikomu niepotrzeba... Chyba tylko po to zrobiona, żeby pojawił się jakiś artykuł o Discovery HD Showcase.

Dziwię się, że zamiast eksponować markę Discovery to wolą zrobić duży napis Showcase, który wygląda niczym Clipart w MS Office ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...