Jump to content

Discovery HD Showcase

Recommended Posts

Wlasnie wlaczylem "n" i jest udostepniony Discovery HD!

Niestety nie moge sie wypowiedziec na temat obrazu - mam standard tv (jeszcze) tu wyglada oczywiscie bardzo dobrze , ale DD5.1 gra pieknie! Na innym forum pisza, ze obraz zyleta!

Zależy kto co lubi - jedni rybki i przyrodę, inni filmy, inni sport, a jeszcze inni bardzo wyspecjalizowany fragment przyrody - "[beep]e" :lol: Niestety chyba nie dożyję, żeby w HD ten wyspecjalizowany fragement zobaczyć, a wiem, że w Premiere mają w nocy frajdę :lol:

Dokumenty o duchach w HD - to może być fajowe - duch trójwymiarowy? - może przestraszyć :roll::shock:

"[beep]e" to też rybki ??? i to jest ta biologia??. Idę rąbać drewno. Kurka to też przyroda.

-pozdrawiam :wink:

• 1 year later...

Czy wiadomo może coś, czy jest w planach na przyszłość może uruchomienie Discovery HD dla Cyfry ?

Po ostatnich zwiększeniach liczebności kanałów HD w Cyfrze można by się być może teoretycznie spodziewać takiego kroku...

Teoretycznie mogli by dołączyć wspomniany kanał bo wyłączność N-ki już sie kończyła :D ale praktycznie to pojawiają sie schody czyli brak miejsca na ten kanał no chyba ze N-ka będzie tak dobra i udostępni kanał ze swojego transpondera w co wątpię :wink:

Dodatkowym utrudnieniem może być umowa z NGC, były problemy z dołączeniem wersji SD kanału Discovery kiedyś, bo w umowie z NGC było coś tam i musieli specjalnie dla nich stworzyć nowy pakiet.

• 1 month later...

Pytanko, czy na DIscovery HD można oglądać "Brudne Roboty"? Mike Rowe(ten z amerykańskiej wersji) mówił, że używają kamer HD więc powinni być w ramówce, jednak niestety nigdy na 'Brudne Roboty' na Discovry HD nie trafiłem :(

Mam nieodparte wrażenie, że Discovery HD cały czas jest w fazie "testów" Czym to motywuję, ano przesadzonej emisji "Ziemi o wschodzie słońca" Dość! Ileż razy można "walić" tak w kółko "graniaste", po trzy godziny! :> Parę razy dziennie :roll:

No niestety racja... Tzn, ten program jest nawet fajny, ale o poranku... Jak na razie to trudno mi tam coś znaleść. Cały czas te "Superjazdy" lub inne programy motoryzacyjne, które mnie mało interesują. Czasem jest "Discovery Atlas" lub "Wyprawy z Jeffem Corwinem"...

Mam nieodparte wrażenie, że Discovery HD cały czas jest w fazie "testów" Czym to motywuję, ano przesadzonej emisji "Ziemi o wschodzie słońca" Dość! Ileż razy można "walić" tak w kółko "graniaste", po trzy godziny! :> Parę razy dziennie :roll:

Bo wychodzi taniej. Widocznie brakuje im kontentu programowego aby zapełnić ramówkę. Jak wepchali się w kanał HD, to teraz płacący za niego widz musi się męczyć :) Bo im nawet emisja wschodzącego słońca się opłaca ;)

• 3 months later...
  • 1 month later...

Discovery HD na razie nie będzie obecny w Cyfrze ze względu na National Geographic Channel. Cyfrze+ przedłużono wyłączność na NGCh ale pod pewnymi warunkami i właśnie jednym z nich było nie dołączanie do swojej oferty kanału Discovery HD.

Myślę, że C+ kiedyś odda National Geographic - tak jak to było z HBO. Wtedy będzie mogła wprowadzić do swojej oferty Discovery HD i wszyscy na tym skorzystają. Pomimo że mam C+, jakoś nie czuję się lepszy, że mam Nat Geo HD, a abonenci n i CP już nie. Co mi to daje? Nic. Wolałbym "podzielić się" i mieć dodatkowy kanał.

• 1 month later...
Guest Anonymous

Tak sobie przeglądałem EPG i mogę stwierdzić, że jest to ciekawy kanał. Podróże, motoryzacja, dokumenty czyli wszystko co dobre w HD. Myślę, że chyba go dokupię jako jedyny kanał HD w CP (oczywiście jak będę miał odpowiedni dekoder :wink: ). Napiszcie tylko, jak oceniacie jego jakość.