Skocz do zawartości

Układ kanałów Polsat Box – dyskusja ogólna


Rexroth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widziałem nigdzie wątku dotyczącego oficjalnej listy w CP więc założyłem taki. Nie wiem jak wam ale mi się wydaje że ta lista jest strasznie pogmatwana. Kanały poukładane bądź gdzie, nie mówiąc co wyprawiają z kanałem Travel channel. Poza tym już nie pamiętam kiedy były aktualizowane kanały powyżej setnego. Tam to albo nic nie ma, albo nazwy są nieaktualne. Widzę że nie ma siły na nich żeby porobili jakieś porządki. Przecież jest tyle numerów kanałów od 1 do 1000 więc spokojne grupami tematycznymi co 10 na przykład mogli by układać różne kanały. Możliwości jest mnóstwo. Może by tak stworzyć jakąś listę i im podesłać? Może on mają zbyt ograniczoną wyobraźnię żeby coś samemu zrobić. już naprawdę nie mam słów i nerwów na nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wogóle nie rozumiem CP. Zgadzam się z tym. Jak można wywalić Travel Channel tak daleko. Niby czemu ta zmiana ma służyć bo ja jakoś nie widzę sensu. Tak samo uważam, że TV Puls i Tele 5 powinny być tak jak np. w Cyfrze+ przy kanałach ogólnopolskich a nie na 72 i 74.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile osób tak na prawdę korzysta z listy oficjalnej? Możę się mylę ale większość abonentów w miarę możliwości swoich dekoderów układa własną listę. Żadna lista ułożona przez kogoś z CP nie będzie idealna. A to, że na tej polsatowej liście jest mnóstwo historycznych śmieci to zupełnie inna sprawa. Właściwie to tej listy mogłoby nie być - a jeśli już to tylko z kanałami abonamentowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do nich maila odnosniek kanałów typu RTL, VoX z pytaniem czemu nie zostaną zastąpione innymi i dostałem odpowiedź:

 

"Uprzejmie informuję, że wymienione przez Pana kanały są kanałami

wolnodostępnymi i Cyfrowy Polsat nie ma wpływu na ich odbiór.

Odbiór poniższych kanałów uzależniony jest wyłącznie od ich nadawców.

 

Zgodnie z Art.5, ust.3 Regulaminu Świadczenia Usług â(...) Cyfrowy

Polsat nie ponosi ponadto odpowiedzialności za możliwość odbioru za

pośrednictwem Dekodera poszczególnych ogólnodostępnych programów

telewizyjnych nadawanych satelitarnie, jak również innych programów

telewizyjnych lub radiowych, o ile dostępność do nich jest ograniczona z

przyczyn, za które Cyfrowy Polsat nie ponosi odpowiedzialności"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nadal PS jest na 5tej pozycji tyle ze z dopiskiem HD test...no i kompresja obrazu MPEG4...a tak na marginesie to kto korzysta z oryginalnej listy CP? Jest nieaktualna,brakuje kilku polskich kanalow np.calodobowego CN i TMTa sa w pakiecie familijnym lecz niewielu wie o tym...lepiej utworzyc wlasna liste kanalow!!! Goraco polecam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się jakoś nie chce tworzyć takowej. Utworzyłem sobie tylko listę z Astry, edusat, trwam, tvp info i historia i do tego itv i airbox. Są może jeszcze jakieś polskie kanały godne uwagi, lub niekodowane hd na fta ? (oprócz tych z listy CP, tvs, kultura, polonia...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam swoja liste bo wole miec tvp1 na 1 i tvp2 na 2 poza tym kanaly HD mam po kanałach SD a mianowicie:

PS, PSE i PS HD; HBO, HBO HD, HBO2, HBO Comedy; ESP, ESP2, ESP HD. po 3 to sam dodaje sobie kanaly kiedy chce i jakie chce i mam je ulozone tematycznie czyli, muzyczne, sportowe, dokumentalne, informacyjne, zagraniczne itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...