Skocz do zawartości

Układ kanałów Polsat Box – dyskusja ogólna


Rexroth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie uwierzę w zapewnienia CP że abonenci są usatysfakcjonowani brakiem możliwości tworzenia własnych list ulubionych kanałów . Lista podstawowa CP jest naprawdę porażką i znam wielu ludzi , którzy są tego samego zdania .

Moim zdaniem takie tłumaczenia CP są dla nich wygodne , gdyż ich kanały są na pierwszych pozycjach , a to zapewnia większą możliwość wyświetlania reklam na czołowych kanałach i większą cenę za nie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27-01-2010 1

Nowy układ kanałów

Cyfrowy Polsat prowadzi prace nad wprowadzeniem nowych rozwiązań w zakresie układania list ulubionych kanałów w oferowanych przez siebie dekoderach. Platforma zebrała jednak sporo pozytywnych opinii o funkcjonującej obecnie, ograniczonej opcji tworzenia list stacji, bowiem ułatwia ona użytkownikom korzystanie z dekoderów.

 

 

W modelach obecnie dostępnych w sprzedaży – Mini oraz Familijnym (wkrótce Familijnym F300), dekoderach HD EchoStara, a także w wycofanym EchoStarze SD DSB 717A – nie ma możliwości swobodnego układania własnych list kanałów, ponieważ można segregować stacje tylko powyżej określonego numeru (np. 200). Natomiast większości kanałów z listy operatora i tak nie da się przestawiać.

Jak wyjaśnia Olga Zomer, rzecznik prasowy Cyfrowego Polsatu, ograniczenia możliwości dokonywania zmian w listach kanałów były wprowadzane etapami i miały one na celu uproszczenie użytkowania dekodera oraz kontaktów z Centrum Obsługi Klienta. Zebrane od naszych widzów opinie wskazują, że sporej części użytkowników takie rozwiązanie spodobało się, ponieważ ewidentnie ułatwia korzystanie z dekodera. W tej chwili pracujemy nad nowymi rozwiązaniami, godzącymi zróżnicowane potrzeby naszych abonentów w zakresie obsługi list ulubionych kanałów – dodaje Olga Zomer.

Platforma z uwagą słucha opinii swoich klientów i na pewno będzie brać je pod uwagę przy wdrażaniu jakichkolwiek zmian. http://www.tvsat24.pl/post-nowy-uklad-k ... 18675.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporej części spodobało się dobrowolne ograniczenia? Niech nie szuka idiotów, każdy wie, że Polsat wprowadził zakaz modyfikowania listy kanałów przez faworyzowanie swoich kanałów i tego durnego pseudo VOD, niech dadzą ludziom wybór, satelitarnie kanały będą ustawiane według życzeń CP, a później użytkownik będzie mógł zadecydować czy mu ta lista odpowiada czy jednak chce sobie sam ustawić kolejność. Może wreszcie w CP chociaż pod tym względem zapasują demokratyczne zasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platforma Cyfrowy Polsat podjęła decyzję o niedołączaniu nowego kanału grupy 4fun Media do swojej listy kanałów. Mowa o stacji rockowej Rebel:tv, która wystartowała w formie testów w połowie grudnia 2009 roku i cieszy się ogromną popularnością. Nowy kanał jest alternatywą dla istniejących na rynku kanałów muzycznych, ponieważ oferuje teledyski rzadko pokazywane w innych stacjach.

 

Jeżeli chodzi o kanał Rebel:tv, to na chwilę obecną nie planujemy jego dołączenia do listy kanałów, ale jako kanał FTA w każdej chwili można go wyszukać samodzielnie – tłumaczy Olga Zomer, rzecznik prasowy Cyfrowego Polsatu.

 

 

:lol2: Jakie lolki z nich. Jak ja się cieszę, że nie jestem już abonentem tej śmiesznej platformy :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja jeszcze nie spotkałem nikogo kto byłby zadowolony brakiem możliwości tworzenia własnej kolejności programów.

Niech dadzą Nam możliwość wyboru.Osobom ,którym jest obojętny układ programów- niech wystarczy dekoder bez możliwości przestawiania kanałów, a myślę że większości dekoder z opcją przestawiania. W APS powinni informować przed podpisaniem umowy , czy chcemy dekoder taki, czy taki. I po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest przecież śmiech na sali :!::twisted: komu niby się podoba brak możliwości tworzenia list ulubionych chyba jakimś :censored: brak możliwości tworzenia list to jak na razie największa wada a ona mówi że ludziom się podoba aż we mnie zawrzało jak to przeczytałem CP pobił samego siebie :!: dodając takie info bo wszyscy narzekają że układanie kanałów po swojemu jest zablokowane a tu wyjeżdżają z takim tekstem :evil: normalnie większej durnoty w życiu nie widziałem normalnie tylko im brawo bić :!::!::brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się podoba brak możliwości układania własnej listy w nowych dekoderach CP.

Dzięki temu nie kusi mnie wymiana dekodera na jakiś HD i oszczędzam trochę grosza. :D

 

Szczęśliwy posiadacz sagema 4285 z możliwości układania 7 !!! własnych list ulubionych i wyświetlaczem :brawo: oraz openTV, dzięki czemu działa mi kanał interaktywny i mogę pograć w kulki :jupi:

 

Echh, kiedyś to była technika :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta oryginalna lista Cyfrowego Polsatu to jeden wielki śmietnik kanał dla Abonentów powtarza się Kilka razy tak samo jak kanały Polsatowskie . Większy porządek na Liście ma Cyfra + z którą kończy mi się 30 Kwietnia umowa. ale że Polsat jest tańszy to skorzystałem z jego Oferty ale za nim się połapałem gdzie co jest to trochę minęło czasu. Ale i tak zamierzam Nabyć Fergusona Arive 200 więc zrobię swoją listę Kanałów nie potrzebne po usuwam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja. Nawet ja potrafię zrobić sam spis kanałów tak by nikomu nie zawadzały a spis wygląda tak :

 

UKŁAD KANAŁÓW

1. TVP 1 - ogólny

2. TVP 2 - ogólny

3. Polsat - ogólny

4. TVN - ogólny

5. TV 4 - ogólny

6. TV Puls - ogólny

7. TVN Siedem - ogólny.

8. Tele 5 - ogólny

9. Polsat 2 - ogólny *

10. TVP Polonia - ogólny

11. TVS - regionalny

12. TVN Warszawa - regionalny

13. TVP Kultura - kulturalny

14. AXN - serialowy

15. AXN Crime - serialowy

16. AXN Sci-Fi - serialowy

17. FoxLife - serialowy

18. BBC Entertainment - rozrywkowy *

19. TVP Info - informacyjny

20. Polsat News - informacyjny *

21. TVN 24 - informacyjny

22. Superstacja - rozrywkowo-informacyjny

23. TV Biznes - informacyjno-biznesowy

24. TVN Meteo - informacje o pogodzie

25. Dla Abonentów - kanał z informacjami dla abonentów *

26. Polsat Sport - sportowy *

27. Polsat Sport Extra - sportowy *

28. Polsat Futbol - piłkarski *

29. Eurosport - sportowy

30. Eurosport 2 - sportowy

31. TVP Sport - sportowy

32. ESPN - sportowy

33. Extreme Sports - sportowy

34. Dla Abonentów - kanał z informacjami dla abonentów *

35. Polsat Play - dla mężczyzn

36. TVN Turbo - motoryzacyjny

37. Polsat Café - dla kobiet *

38. TVN Style - dla kobiet

39. Zone Club - dla kobiet

40. BBC Lifestyle - rozrywkowy *

41. Zone Romantica - dla kobiet, telenowele

42. Wedding TV - tematyka ślubna *

43. Fashion TV - moda

44. F men - moda

45. TV Moda - moda

46. Rebel TV - muzyczny

47. VIVA Polska - muzyczny

48. MTV Polska - muzyczno-rozrywkowy

49. VH1 Polska - muzyczny

50. 4fun.TV - muzyczny

51. iTV - interaktywny

52. E! - rozrywkowy *

53. Polsat Film - filmowy *

54. Zone Europa - filmowy

55. Kino Polska - filmowy

56. TCM - filmowy

57 .TV 1000 - filmowy *

58. HBO - filmowy

59. HBO 2 - filmowy

60. HBO Comedy - filmowy

61. Cinemax - filmowy

62. Cinemax2 - filmowy

63. Disney Channel - dla dzieci

64. Polsat JimJam - dla dzieci *

65. BBC CBeebies - dla dzieci *

66. Cartoon Network - dla dzieci

67. Disney XD - dla dzieci

68. Jetix Play - dla dzieci

69. Nickelodeon - dla dzieci

70. Boomerang - dla dzieci

72. Discovery - dokumentalny

73. Discovery World - dokumentalny

74. Discovery Science - dokumentalny

75. Animal Planet - dokumentalny

76. Zone Reality - dokumentalny

77. BBC Knowledge - dokumentalny *

78. Travel - podróżniczy

79. Edusat - naukowy

80. Polsat HD - Polsat w jakości HD *

81. Polsat Sport HD - sportowy (HD) *

82. Eurosport HD - sportowy (HD)

83. Eurosport 2 HD - sportowy (HD)

84. Discovery HD - dokumentalny (HD)

85. MTVN HD - muzyczny (HD)

86. HBO HD - filmowy (HD)

87. Dla Abonentów - kanał z informacjami dla abonentów *

88. Polonia 1 - ogólny/telezakupy

89. Mango 24 - telezakupy

90. Jedynka - PR - radio PL

91. Trójka - PR - radio PL

92. RMF FM - radio PL

93. Radio ZET - radio PL

94. RMF MAXXX - radio PL

95. Złote Przeboje - radio PL

96. Radio PiN - radio PL

97. Planeta FM - radio PL

98. RMF Classic - radio PL

99. VOD 23 - Domowa Wypożyczalnia Filmowa

100. VOD 24 - Domowa Wypożyczalnia Filmowa

101. VOD 25 - Domowa Wypożyczalnia Filmowa

102. VOD 26 - Domowa Wypożyczalnia Filmowa

103. VOD 51 - Domowa Wypożyczalnia Filmowa

104. VOD 52 - Domowa Wypożyczalnia Filmowa

105. VOD 53 - Domowa Wypożyczalnia Filmowa

106. VOD 54 - Domowa Wypożyczalnia Filmowa

107. VOD 55 - Domowa Wypożyczalnia Filmowa

108. VOD 56 - Domowa Wypożyczalnia Filmowa

109. VOD 57 - Domowa Wypożyczalnia Filmowa

110. VOD 58 - Domowa Wypożyczalnia Filmowa

111. VOD 59 - Domowa Wypożyczalnia Filmowa

112. VOD 60 - Domowa Wypożyczalnia Filmowa

113. VOD 61 - Domowa Wypożyczalnia Filmowa

114. VOD 62 - Domowa Wypożyczalnia Filmowa

115. VOD 63 - Domowa Wypożyczalnia Filmowa

116. VOD 64 - Domowa Wypożyczalnia Filmowa

117. VOD 65 - Domowa Wypożyczalnia Filmowa

120. ARD "Das Erste" - ogólny

121. ZDF - ogólny

122. RTR Planeta - ogólny

123. ARMTV - ogólny

124. Ictimai TV - ogólny

125. ERT Sat - ogólny

126. RIK Sat - ogólny

127. Piervyj Kanal - ogólny

128. TRT Turk - ogólny

129. TVE Internacional - ogólny

130. TVR Interacional - ogólny

131. RTPi - ogólny

132. RTV Montenegro - ogólny

133. SLO TV1 - ogólny

134. SLO TV2 - ogólny

135. RAI1 - ogólny

136. RAI2 - ogólny

137. RAI3 - ogólny

138. RTL - ogólny

139. RTL 2 CH - ogólny

140. TV5 Europe - ogólny

146. RTR Sport - sportowy

147. RaiSportSat - sportowy

151. CNN Int. - informacyjny

152. BBC World News - informacyjny

153. EuroNews - informacyjny

154. Bloomberg English - biznesowy

155. Russia Today - informacyjny

156. CCTV9 - informacyjny

157. Canal 24 Horas - informacyjny

158. DW-TV - informacyjny

159. France 24 informacyjny

160. Rainews 24 - informacyjny

162. Al Jazeera english - informacyjny

164. Al Jazeera arab - informacyjny

168. 102.5 HIT CH - muzyczny

169. 123SAT/69XTV - muzyczny

171. COUNTDOWN - muzyczny

172. DANCE TV - muzyczny

173. Music Box Italia - muzyczny

174. XXX Xtreme - erotyczny

175. Blue Hustler - erotyczny

204. TFJ - ogólny

205. Bleur TV - ogólny

206. TV5 FBS - ogólny

207. Luxe.TV - telezakupy "na żywo"

208. Coming Soon TV - ogólny

212. Rai Edu1 - naukowy

213. RaiDoc - dokumentalny

214. Canale 5 - ogólny

216. RaiMed - informacyjny

217. RaiNettunoSat1 - naukowy

218. RaiNettunoSat2 - naukowy

219. Ratequattro - ogólny

220. Roma Uno - ogólny

221. SAT2000 - religijny

222. Telepace - religijny

223. DunaTV - ogólny

224. Roma Sat - ogólny

225. Canale Italia - ogólny

226. Unosat - ogólny

227. MediterranSat1 - ogólny

229. ODEON SAT - telezakupy "na żywo"

230. STARSAT - telezakupy "na żywo"

231. TLC SAT - telezakupy "na żywo"

233. NAPOLI INT. - ogólny

234. TELE PADRE PIO - religijny

235. ANN - informacyjny

236. IT NEL MONDO - ogólny

237. NEW TELEVISION - telezakupy "na żywo"

238. RTB - ogólny

239. Nostradamus - ezoteryczny

240. Elite Shoppping - telezakupy "na żywo"

241. ROJ TV - religijny

242. Ebs - transmisje "na żywo"

243. LOVEWORLD - religijny

244. 2M Maroc - ogólny

245. AL-ALAM - informacyjny

246. Miracle TV - religijny

247. Kurdistan TV - ogólny

248. IRINN - informacyjny

249. SAT 7 - religijny

250. Abu Dhabi TV - ogólny

251. Oasi.TV - ogólny

252. KHABAR TV - ogólny

253. TV7 Tunis - ogólny

265. Test1 - test

301. Polskie Radio - kanały PR

317. TEST_S - test

318. TEST_T1 - TVP1

319. TEST_D - Discovery HD

 

 

 

 

By nie być [beep] podzieliłem się z tą listą z nimi na co mi odpisali następującą treść

Witam

 

Uprzejmie informujemy, że Cyfrowy Polsat cały czas prowadzi działania, które mają na celu poszerzenie i wzbogacenie oferty programowej o nowe kanały telewizyjne oraz radiowe. O wszelkich zmianach w ofercie programowej Klienci Cyfrowego Polsatu będą informowani na bieżąco na ekranach odbiorników telewizyjnych, a także drogą telefoniczną lub listowną.

 

Ponadto wyjaśniam, że lista kanałów Cyfrowego Polsatu budowana jest w taki sposób, aby jak najlepiej spełniała oczekiwania widzów.

Zmiany na liście kanałów mają na celu zapoznanie Państwa z nowymi pozycjami programowymi, które regularnie uzupełniają naszą ofertę oraz nową usługą telewizyjną – VOD Domową Wypożyczalnią Filmową.

Dla Państwa wygody stacje telewizyjne grupujemy według kategorii tematycznych.

Jeżeli lista od nich jest ułożona według kanałów to ja jestem święty :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„Nie :!: bo na pierwszym miejscu ma być Polsat” @Poland fajna ta lista :brawo: podejrzewam że większość abonentów byłaby zadowolona z takiego układu kanałów no ale cóż... wg CP obecna lista jest tak ułożona

aby jak najlepiej spełniała oczekiwania widzów

ta wypowiedź sprawia że CP jest coraz bardziej śmieszniejszy :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. posiadam dekoder polsatu echostara 400 hd,w którym nie ma możliwości tworzenia własnej listy .Ale znalazłem wyjście z sytuacji mianowicie w menu dekodera zmieniłem nastawy satelity z hotbirda na astra 3a wklepałem ręcznie dla satelity astra 3a częstotliwości na których nadaje platforma polsatu i nie tylko ,następnie przeszukaj kanały.kanałyod1-500 znikną na nowo zapisują się od kanału 500 w górę gdzie można swobodnie kanały pszenosić i po swojemu układać jedyną wadą jest że lista zaczyna sięod 500 ale wolę to ,niż ten bałagan który oferuje mi polsat. może komuś się te informacje przydadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne petycje, maile itp tu nic nie wskórają. CP celowo zrobił taką listę i utrudnia jej modyfikacje indywidualnym klientom , po to aby ci co mają tanie pakiety musieli przeskakiwać przez kanały typu HBO, VOD czy Cinemax. Ktoś w końcu się zdenerwuje i otumaniony naciągnie się na te psychologiczną sztuczkę. Szczęście mają ci, co mają np Samsunga DSB-305g (jak ja :smile: ) albo mają własne tunery.

 

Kolejna sprawa. Brak Patio TV czy Rebel Tv na oficjalnej liście? Tego już nie rozumiem. Nadawcy powinno chyba zależeć na jak największej liczbie polskojęzycznych kanałów na oficjalnej liście? To dobrze się sprzedaje i tu z punktu psychologicznego CP odwala żenadę. Już widzę tych zadowolonych ,nie świadomych często ludzi , jak skaczą sobie po liście a tam jakieś [beep]o typu Nostradamus czy nie działający kanał jak np RTR Sport. I już mamy dwa kanały do wy[beep]a i dwa kanały ,które za tamte powinny być na tej liście. A są jeszcze przecież TVN Warszawa i Edusat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa to wyrzucenie Tele 5 i Pulsu na dalsze miejsca w pobliżu Fashion TV które gdyby miało polskie okienko wlylądowałoby w pobliżu kanałów dla kobiet - takie kanały powinny być w pierwszej 20. Oprócz kopii Polsat ma jeszcze inną sprawę tzn. kanały radiowe - mógłby kanały te zostawić na liście radiowej no i je po wpychać jako ścieżki dźwiękowe przynajmniej trochę miejsca pod nowe kanały byłyby zaoszczędzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kanałów radiowych. Tu kolejny dowód na to, że CP robi ukłon w stronę emerytów i średnio zorientowanych ludzi co boją się nacisnąć na pilocie przycisk radio/tv czy nutkę (bo najzwyczajniej w świecie boją się, że coś przestawią i dekoder im padnie :P) , a potem często nie wiedzą jak z tego wyjść (mojej matce już kilka razy przez pomyłke wcisnęła się lista kanałów radiowych i od razu krzyk -Adrian, weź no popraw bo chyba coś przestawiłam :P). Takie jest moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem co prawda posiadaczem Samsunga HD jeszcze długo [ chyba że nawali wcześniej ] , ale mnie też to mocno wnerwia dlatego że wcześniej na Echosiu 717

mogłem programy wyrzucać,przenosić jak chciałem i kiedy chciałem. Zamiast iść do przodu i rozwijać dekodery i ciągle faszerować je nowymi możliwościami - to CP jakby cofało się o 10 lat w tył. Obecny układ Polsatu jest uciążliwy i wyczerpujący dla dłoni a także pilota. Pierwsze 10 pozycji jest omyłką. Następnie programy są porozrzucane i przerywane przez VOD-y. Polsacie!!! Dlaczego nie dbasz o Nas? Płacimy sporą kasę i chcemy mieć to co już było ,a nam zabrano- przyjemność decydowania co i gdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniale, nowoczesna technologia, High Definition, wolność wyboru, a tu same ograniczenia!!! Nie podoba mi się, że umowy między nadawcą i operatorem określają miejsce kanału na platformie, wystarczy że nadawca zejdzie z ceny a już oferuje mu się kanał w pierwszej dwudziestce. Ograniczenia tworzenia list kanałów są w N, i częściowo w niektórych dekoderach Cyfry+, teraz też już w dekoderach CP. Jaki będzie następny krok? Może nowe hiper extra turbo dekodery same będą się przełączały bez pilota na kanały które wg. operatora powinniśmy zobaczyć? Najlepiej niech automatycznie wyszukują bloki reklamowe i się na nie przełączają !!!

 

Moja propozycja reklamy platformy cyfrowej jutra:

Pamiętaj abonencie, Twój operator telewizji cyfrowej wie co dla Ciebie najlepsze.

Otwórz oczy i patrz.

Otwórz portfel i płać.

My zajmiemy się myśleniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Powinni usunąć z tej listy - 131 F men, 146 RTR Sport, 154 Bloomberg English, 169 Beur TV, 195 Rtl 2 Ch, 225 Canale Italia, 234 Tele Padre Pio, 235 Ann, 238 Rtb i inne puste identyfikatory. Tylko miejsce niepotrzebnie zajmują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...