Skocz do zawartości

Układ kanałów Polsat Box – dyskusja ogólna


Rexroth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 miesięcy temu...

Widzę że na tym temacie podobnie jak na oficjalnej liście cp już zaczął gromadzić sie kurz :)

 

Mogliby w końcu tą listę uporządkować, wyrzucić kanały, które już albo nie odbierają albo zmieniły częstotliwość (jak np F men czy 2M Maroc) i wreszcie pozmieniać nazwy niektórych kanałów na prawidłowe(np KICC TV figuruje pod nazwą Music Box Italia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, zastanawianie się co powinni zrobić nie ma sensu. I tak wiedzą lepiej. Będzie jak jest, a raz na ruski rok, jak ich coś ruszy, rzucą 1 zagraniczny kanał FTA (ostatnio wcale nie takie złe dawali - Russia Today, EWTN). Interesują się praktycznie tylko kanałami polskojęzycznymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oczywiście, że można, ale to kompletnie bez sensu. Będziesz czekał kilka dni na odpisanie, a później wkleją jakąś głupią regułkę i zrobią z ciebie idiotę, bo napiszą, że oni nie mogą tego zmienić, co jest kłamstwem. Oni się po prostu tą listą nie interesują. Wiem, bo sam pisałem do nich o takie rzeczy, np. o dołączenie do listy Press TV. Ustaw sobie listę polskich i zagranicznych kanałów zaczynając od 201, według tego poradnika http://www.youtube.com/watch?v=1p46YM3G56c, jeśli masz Echostara DSB 717A - jeśli inny po prostu ustaw listę. Nie polegaj na nich w tym przypadku.

Jakbyś jednak był masochistą i chciał pisać to: kontakt@cyfrowypolsat.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich przypadków jak z Canale 5 jest przecież mnóstwo na tej liście:

- Bloomberg, 2M Maroc, Canale 5 i Canal 24 Horas zmieniły częstotliwość a są ze starej na liście

- Napoli Int, F men, Countdown, Dance TV, Loveworld, Ebs, ROJ TV, OASI TV, PTP Sport, Canale Italia, Tele Padre Pio, ANN, RTB, Nostradamus - brak sygnału audio/video, możliwe że część z nich zmieniła częstotl. a część w ogóle zaprzestała nadawać

- RaiSat Premium - zakodowany

- kanał Vesti figuruje pod nazwą TFJ, kanał KICC TV pod nazwą Music Box Italia

 

Coś pominąłem? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- RaiSat Premium - zakodowany

On jest na liście? Coś ci się chyba pomyliło.

 

Wszystkie "nieaktualności" są wyszczególnione pod tym linkiem wraz z opisem. Wysłałem to kiedyś adminowi, żeby napisał na stronie, bo myślałem, że to ich zmobilizuje, ale jak widać do tej pory nic.

http://www.tvpolsat.info/articles.php?article_id=14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, poszukałem trochę i posprawdzałem co i jak dokładnie i oto podsumowanie (tamto co był link nie wszystko jest), a więc po kolei - błędy na oficjalnej liście CP:

 

124. F men -> kanał już nie nadaje

128. RTR Sport -> kanał już nie nadaje

130. RaiSportSat -> zmienił nazwę RaiSportPiu

136. Bloomberg English -> zmienił miejsce, częstotliwość pozostała ta sama (11,645) VID_PID=1360, AUD_PID=1320

139. Canal 24 Horas -> zmienił częstotliwość z 11,785 na 11,727 VID_PID=3569, AUD_PID=3570

151. 123Sat/69XTV -> zmiana nazwy na BEUR TV

153. COUNTDOWN -> kanał już nie nadaje

154. DANCE TV - kanał już nie nadaje

155. Music Box Italia -> zmiana nazwy na KICC TV

209. TFJ -> zmiana nazwy na Vesti

210. Bleur TV -> zmiana nazwy na Salute!

213. Best of shopping -> zmiana nazwy na Dan Lanka

217. Rai Edu1 -> zmiana nazwy na Rai Storia

218. Rai Doc -> zmiana nazwy na Rai Gulp

219. Canale 5 -> zmienił miejse, częstotliwość pozostała ta sama(11,919) VID_PID=514, AUD_PID=690

223. RaiNettunoSat2 -> zmienił nazwę na RaiSat Premium i został zakodowany

225. Roma Uno -> zmiana nazwy na Farsi 1

229. Roma Sat -> zmienił częstotliwość z 11,200 na 11,662 VID_PID=170, AUD_PID=171, na starej częstotliwości nadaje teraz Milano Teleport

230. Canale Italia -> zmienił częstotliwość z 11,179 na 11,662 VID_PID=1100, AUD_PID=1101

231. Unosat -> kanał już nie nadaje

233. Napoli INT. -> kanał już nie nadaje

239. Tele Padre Pio -> zmienił częstotliwość z 12,558 na 11,179 VID_PID=650, AUD_PID=651

240. ANN -> kanał już nie nadaje

243. RTB -> kanał już nie nadaje

244. Nostradamus -> zmienił częstotliwość z 11,623 na 11,662 VID_PID=1025, AUD_PID=1026

246. ROJ TV -> kanał już nie nadaje

247. Ebs -> kanał już nie nadaje

248. LOVEWORLD -> zmienił częstotliwość z 12,303 na 12,520 VID_PID=300, AUD_PID=301

249. 2M Maroc -> zmienił częstotliwość z 12,476 na 11,034 VID_PID=520, AUD_PID=530

256. OASI. TV -> zmienił częstotliwość z 12,520 na 11,200 VID_PID=501 AUD_PID=500

257. KHABAR TV -> zmiana nazwy na CASPIONET

 

Podane przeze mnie częstotliwości mogą się trochę różnić od tych rzeczywistych ponieważ mam Samsunga DSB305G, a w nim częstotliwości transponderów różnią się w niektórych przypadkach o kilka kHz od oficjalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie platformy cyfrowe się tym nie interesują, choć czasami zmiany są, ale to kosmetyczne. Cyfra+ też ostatnio olała sobie na całej linii aktualizację listy, sporo jest pustych kanałów, bo jeśli chodzi o emitowaną nazwę to już drobnostka ważne że jakiś kanał na tym nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem, co by się stało strasznego jakby początek naszej listy wyglądał tak:

 

1. TVP 1

2. TVP 2

3. Polsat

4. TV 4

 

reszta jak jest.

 

Jedynka by była na "jedynce", dwójka na "dwójce", a czwórka na "czwórce". Nie rozumiem co by się stało jakby było tak jak wszędzie, no ale wiadomo Polsat najważniejszy kanał w Polsce musi być na 1 miejscu, bo jeszcze ktoś by przypadkiem reklamy przy przełączaniu nie obejrzał :censored::/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tych mianach kolejności kanałów TV Puls wylądował na pozycji EPG o nr 138, a TV Polonia i TVP Kultura 137 i 136. Jak widać już dalej się nie dało :roll: . Nie wiem, kto układał tą listę, ale jest ona do kitu. Uważam, że kanały takie jak TV Polonia, TV Puls, Tele 5, TVP Kultura powinny być zaraz za kanałami typu TVN i Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...