Skocz do zawartości

Układ kanałów Polsat Box – dyskusja ogólna


Rexroth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, Mati06 napisał:

Skąd niby miałby ktoś o tym wiedzieć/ 8 lat temu były jakieś przecieki wcześniej na temat nowej listy? Bo ja nie pamiętam? Na krótko przed jej wprowadzeniem było wszystko jasne. Tak że trochę więcej wiary życzę:rofl:

Z tego co pamiętam na jakiś czas przed wprowadzeniem nowej listy (jeżeli dobrze pamiętam przy okazji nie tylko nowej pakietyzacji ale i rewolucji programowej) było głośno w serwisach pokroju tvpolsat.info a zwłaszcza na ich shoutboxie. A jakie macie oczekiwania wobec samej listy? Ja mam nadzieje że kanały Super Polsat, TV6 i Nowa TV pójdą do góry a spadnie Polsat Cafe czy Polsat Play.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nowej pakietyzacji, owszem, były przecieki jakiś miesiąc przed, ale o nowej liście świat się dowiedział tydzień przed jej wprowadzeniem. ?

A i przestań wreszcie fantazjować. ?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy wraz z mową pakietyzacją dodali około kilkanaście nowych kanałów, które musieli gdzieś pomieścić, więc ułożyli nową listę. Tym razem nie spodziewam się ani jednego nowego kanału.

Edytowane przez neo_patryk
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak było, dodali wtedy ponad 30 nowych kanałów, jeśli się nie mylę, ale wiele kanałów już nie ma, które mogłyby wejść do oferty. Raptem kilka zostało. Nie liczę stacji FTA. ?

Teraz mogą jedynie odświeżyć samą listę, bo jest okropny bałagan. Wiele stacji traci na bardzo niekorzystnych pozycjach.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Mati06 napisał:

Dokładnie tak było, dodali wtedy ponad 30 nowych kanałów, jeśli się nie mylę, ale wiele kanałów już nie ma, które mogłyby wejść do oferty. Raptem kilka zostało. Nie liczę stacji FTA. ?

Teraz mogą jedynie odświeżyć samą listę, bo jest okropny bałagan. Wiele stacji traci na bardzo niekorzystnych pozycjach.

W obecnej sytuacji to nawet Polsat 1 przyjąłbym z otwartymi ramionami, nie wspominając już o Pulsie 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, czytnik napisał:

A mi się marzy, że kilka kanałów usuną, a na pozostałych podkręcą bitrate.

Ale to tylko marzenie, które nie spełni się w CP.

 

Pierwszą część twojego marzenia możesz sobie sam w prosty sposób spełnić. ;)

Wystarczy tylko, zamiast z dekodera dedykowanego, korzystać z własnego, niezależnego, a od Cyfrowego Polsatu mieć tylko moduł CAM.

Wówczas sam sobie układasz swoją własną "listę marzeń" ;) i żaden operator nie będzie ci się w nią "wcinał".  :D

Ja od samego początku mojej "przygody" z Cyfrowym Polsatem korzystam właśnie z takiego rozwiązania i szczerze mówiąc, nawet nie znam obecnej numeracji oficjalnej listy kanałów Cyfrowego Polsatu na jego dekoderach dedykowanych. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na tej liście mogą być kanały dostępne w CP, a nie na przykład w TivùSat lub inną zagraniczną ofertę z fajnymi kanałami, bo nie ma do nich dostępu, czyli to nie jest zabawa min. dla @SatExpert ,@tweed77 czy też @czerstwy. :P

 

Wracając do tematu, to myślę że w październiku dowiemy się po co te duble, bo teraz dopiero mogą się szykować do "ataku". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co, wiesz coś na ten temat? Ja tam rewolucji listy nie widzę.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Adamek92 napisał:

Jakiego ataku? Dodawania dubli kanałów? Bo nie sądzę, by pojawiła się nowa lista w Cyfrowym Polsacie, tym bardziej nie oczekuję nowości.

Jeju, to proszę wskaz mi wolne miejsce, gdzie mogliby wsadzić czternaście dubli - ja jakoś tego miejsca nie widzę i nie wiem gdzie ty je widzisz... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...