Jump to content

Układ kanałów Cyfrowego Polsatu – dyskusja ogólna

Recommended Posts

Zastanawia mnie tylko jedno: po co te duble? Jeszcze gorszy bałagan będzie na liście.

Edited by Barti
Post napisany niechlujnie, jednym ciągiem. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.

Wątpię. Skończy się na dodaniu nowych dubli, a zmian w numeracji, podobnie jak i nowych stacji nie będzie. Szkoda, że kwestia must carry/must offer leży, bo tu byłaby okazja do głębszych zmian, gdyby zaktualizowano wykaz stacji.

Edited by Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
  • Confused 1

Gdzie te duble niby mieli by wcisnąć  ponad pozycje 200 bez żartów. 

Poza tym w 2012 gdy wprowadzali nowe pakiety wprowadzona została też nowa lista teraz również wprowadzają nowe pakiety a więc? 

Po co te duble jak nadawcy tych kanałów i tak mają już wysokie pozycje w obecnym NIT. Chyba że chcą je wsadzić od pozycji 1😂

Godzinę temu, Poland napisał:

Wątpię. Skończy się na dodaniu nowych dubli, a zmian w numeracji, podobnie jak i nowych stacji nie będzie. Szkoda, że kwestia must carry/must offer leży, bo tu byłaby okazja do głębszych zmian, gdyby zaktualizowano wykaz stacji.

A ten dalej marzy o pulsie 2 w CP. Ty myslisz ze CP wprowadzał by nowa listę dla jednego kanału? Równie dobrze mogą go wrzucić na wolną pozycje 201 :D

Zawsze myślałem że duble są tworzone dla jak najwyższych pozycji na liście, a takowych brak w CP. No chyba że tak jak mówiłem wsadza je grubo ponad dwusetna, ale to by było bez sensu. 🙂

Edited by Mati06

Myślę że są to duble pod nowa listę 😀

U mnie na tych dwóch świeżych testach na Evobox PVR komunikat błąd odczytu nie obsługiwany format video. Ma ktoś tak? 

Edited by Mati06

Na 11488 pojawiły się podwójne duble ES 1, 2 i 3; a na 11662 ⬇

1 godzinę temu, Adamek92 napisał:

Obecnie na pozycjach 520 i 521 pojawiły sie duble Noveli TV i Water Planet 

Ale one nie mają CAID, więc wygląda to tak jakby ⬇

54 minuty temu, Kamil :D napisał:

Bo nie ma kodowania CP .

I dekodery tak je widzą ⬇

Godzinę temu, Mati06 napisał:

U mnie na tych dwóch świeżych testach na Evobox PVR komunikat błąd odczytu nie obsługiwany format video. Ma ktoś tak? 

:)

Nic dziwnego - zawsze takowy tam był. Ja się tylko modlę żeby tylko przy okazji ewentualnych zmian moja lista kanałów się nie rozkopała. Osobiście myślę że jednak zmiany listy kanałów nie będzie a przynajmniej nie teraz. Gdyby było inaczej to na pewno coś byśmy o niej już wiedzieli.

Edited by Poland
  • Haha 1
20 godzin temu, Poland napisał:

Nic dziwnego - zawsze takowy tam był. Ja się tylko modlę żeby tylko przy okazji ewentualnych zmian moja lista kanałów się nie rozkopała. Osobiście myślę że jednak zmiany listy kanałów nie będzie a przynajmniej nie teraz. Gdyby było inaczej to na pewno coś byśmy o niej już wiedzieli.

20 godzin temu, Poland napisał:

Skąd niby miałby ktoś o tym wiedzieć? 8 lat temu były jakieś przecieki wcześniej na temat nowej listy? Bo ja nie pamiętam? Na krótko przed jej wprowadzeniem było wszystko jasne. Tak że trochę więcej wiary życzę:rofl:

Edited by Mati06