Skocz do zawartości

Układ kanałów Polsat Box – dyskusja ogólna


Rexroth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak z miejscem na liście CP, ale wsadzić muszą gdzieś jeszcze Polsat Rodzina (może też zdublują?), więc być może to nie koniec i coś jeszcze wyleci na dalszą pozycję.

 

A co do Wellbeing to w grudniu minie 3 lata od rozpoczęcia nadawania, więc może kanał się zwija. Oglądalność zerowa a wy[beep]e tak daleko mu nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mimic napisał:

A co do Wellbeing to w grudniu minie 3 lata od rozpoczęcia nadawania, więc może kanał się zwija. Oglądalność zerowa a wy[beep]e tak daleko mu nie pomoże.

Oby nie, bo jest to jeden z najciekawszych kanałów w ofercie. W numeracji jest sporo dziur, więc jeszcze całość uporządkują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarty żartami, ale Cyfrowy Polsat ma dzisiaj taką pozycję, że ruchami na swojej liście kanałów może rozstawiać nadawców po kątach. Przykłady można mnożyć, zaczynając oczywiście od tarć z nadawcą Puls i PULS2 (pierwszy wyleciał na końcówkę listy, drugi wciąż nie jest dostępny). Moim zdaniem to praktyki, którymi powinien dawno zająć się UOKiK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, paskud napisał:

Oby nie, bo jest to jeden z najciekawszych kanałów w ofercie. W numeracji jest sporo dziur, więc jeszcze całość uporządkują.

Sporo dziur ale wypchanych dublami na których mogłyby być nowe kanały (w tym polskie stacje FTA) albo te które na liście są za nisko bo na całkowicie nową listę kanałów raczej nie ma co liczyć. Cyfrowy Polsat niby jest profesjonalną, największą platformą cyfrową w Polsce ale na swojej liście kanałów prezentuje totalną amatorszczyznę gdyż większa cześć listy to albo duble albo kanały poukładane byle jak i nie pasujące do swoich tematyk - takie ID HD (te z kanału 46) pomiędzy kanałami rozrywkowymi to istne kuriozum podobnie jak WPolsce.pl na kanale 196 zamiast 66 czyli wśród swojej tematyki :/

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mimic napisał:

A co do Wellbeing to w grudniu minie 3 lata od rozpoczęcia nadawania, więc może kanał się zwija. Oglądalność zerowa a wy[beep]e tak daleko mu nie pomoże.

Jestem tego samego zdania, przeniesienie na 500+ = przygotowania do wywal.enia tej stacji. :)

 

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mango 24 może trafić na 199, obok TV Okazje, a CBS Action też w okolicach (np. 197).

[EDIT 2:45] Czyli praktycznie trafiłem. CBS Action przesunięto na poz. 199, co jest kolejnym idiotyzmem ze strony Cyfrowego Polsatu. Natomiast Mango 24 jest na poz. 201, obok oczywiście "własnego" TV Okazje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już całkiem lista prosi się o przebudowę. Przynajmniej wtedy takich kuriozów w ogóle by nie było. Samego ruchu z ich strony w ogóle nie rozumiem - czy oni chcą kolejnych skarg nadawców i procesów sądowych? Dlaczego zmieniają miejsce kanałowi który występuje tylko raz na liście podczas gdy na przykład taki Polsat News gnije sobie na pozycji 116 i na dodatek jest wielokrotnie zdublowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii stucznych dubli, to nie że CP się gubi ( :P ), tylko tu są użyte takie dwie stuczki:

1. Chodzi o to, żeby wyglądało to tak, że na liście jest bardzo dużo kanałów; 

2. Jest szansa, że abonent jak będzie skakał po liście i po raz kolejny wejdzie na jakiś kanał, to zatrzyma się na nim dłużej. :)

 

Proste jak budowa… CePa. :mrgreen:

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Poland napisał:

Samego ruchu z ich strony w ogóle nie rozumiem - czy oni chcą kolejnych skarg nadawców i procesów sądowych?

Jeśli nie mają żadnego umowy z nadawcą co do pozycji w EPG operatora, to nie ma żadnych podstaw do wspomnianych skarg, procesów.

 

3 godziny temu, Poland napisał:

Dlaczego zmieniają miejsce kanałowi który występuje tylko raz na liście podczas gdy na przykład taki Polsat News gnije sobie na pozycji 116 i na dodatek jest wielokrotnie zdublowany.

Bo to jest ich kanał i bo mogą sobie tak robić.

 

2 godziny temu, Poland napisał:

Bo to co jest na pozycji 200 jest dublem tego co jest na pozycji nr. 20 - wiadomo bo to kanał Polsatu.

Wcześniej to nie był kanał Polsatu i do dziś nim nie jest. Mają 45.1% udziałów, ale to nie jest większość. Są po prostu z nimi powiązani kapitałowo. Tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego cieszy mnie możliwość ułożenia listy według własnego widzimisię. Z tego co mam w abonamencie, to ułóżone mam na liście 1/3 z pakietu który posiadam.Czyli to co ja oglądam najczęściej i nic poza tym. Gdy byłem w konkurencji, to na liście w dekoderze trzeba było skakać z kanału na kanał np.z pierwszego na dwieście któryś itp. 38 kanałów i starczy. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...