Jump to content
Rexroth

Układ kanałów Cyfrowego Polsatu – dyskusja ogólna

Recommended Posts

Po zmianie parametrów z list ulubionych mogą znikać stacje - tak na przykład jest na Evoboxie PVR ;)

Nieprawda. Na liście ulubionych ładnie się samo zaktualizowało.

To ja w takim razie mam jakiś feralny egzemplarz skoro musiałem dodawać stacje Viacomu do listy za każdym razem gdy parametry się zmieniały :/

Potwierdzam rozmówce powyżej. U mnie także po zmianie parametrów nadawania stacje sie nie uaktualniły na liście ulubionych.

To i ja także się dołączam do wypowiedzi rozmówców. U mnie także poznikały kanały Viacom.Widniało co prawda epg na w/w kanałach,aczkolwiek na nich była tylko ciemność.Musiałem pousuwać nie aktualne serwisy i dołączyć na nowo kanały do listy ulubione na Evobox.

Panowie, wszystko pięknie, ładnie, ale sprawa dotyczy dyskusji o HD5500s. Zerknijcie na poprzednią stronę. @Poland zasugerował, że w HD5500s lista ulubionych się nie aktualizuje, tak jak to ma miejsce w Evobox.

Chyba nasze modlitwy o nową listę kanałów zostaną wysłuchane. Piotr Barełkowski z telewizji wPolsce.pl wyjawił na Facebooku że już niedługo Cyfrowy Polsat zmieni układ NIT i to niemal całkowicie.

Chyba twoje modlitwy, bo nikt tak nie płakał za zmianami na liście kanałów CP jak ty. Nikt się nawet nie posunął tak daleko jak ty i nie tworzył propozycji nowej listy kanałów.

Edited by Bloo411

Właśnie @Poland, w którym miejscu to dokładnie napisali? W jakimś konkretnym poście, czy tobie na PW? Podaj linka lub screena.
Swoją drogą lista już dawno prosi o porządek, więc zmiany są wskazane. Ostatnia duża korekta była w 2012 roku. Ale na dodanie wszystkich kanałów FTA bym nie liczył. :D

A tu nie chodzi o to, że kanał wPolityce.PL zmieni pozycję?

Edited by Patjyk

Dla mnie ten wpis mówi, że wPOlsce.pl otrzyma nową numerację w CP, a nie że zmieni się lista kanałów w słonecznej platformie. 

Dla mnie ten wpis mówi, że wPOlsce.pl otrzyma nową numerację w CP, a nie że zmieni się lista kanałów w słonecznej platformie. 

Moim zdaniem jedno rozumie się przez drugie, bo gdyby było inaczej to wPolsce.pl raczej nie trafiłoby tak daleko a z miejsca na przykład na wolną 66 pozycje na liście. 

Pozycja dla tego kanał nie została po prostu jeszcze ustalona. Kanał do końca roku będzie nadawał w formie testowej na pozycji 196. Więc na 90% można rzec że w tym wpisie chodzi tylko o WPolsce.Pl a nie o całą listę. I tyle, koniec fantazji. Dzieci spać.

@Poland, ty zawsze ze swoimi fantazjami wybiegasz za daleko. Wpis jest raczej jednoznaczny i chodzi tylko o zmianę miejsca dla wPolsce.pl na liście w CP. Zejdź na ziemię. 

Zobaczymy po nowym roku jak to będzie - możliwe że Cyfrowy Polsat będzie chciał nam sprawić niespodziankę zwłaszcza że ma on jeszcze parę stacji do dodania w najbliższym czasie, więc może to się zbiec z nową listą kanałów.

Edited by Poland

Chyba chodzi mu o te eski które wykupili.

Chociaż wątpię by dodali bo obowiązku nie mają

Jak będą chcieli dodać te Eski, to wystarczy jak poprzesuwają kanały od muzycznych wzwyż o 3 pozycje i po kłopocie. Nie muszą całej listy trzepać.

Jak patrzyłem listę kanałów w cyfrowym Polsacie to jakiś dziwne jest kanał nr 950 i się nazywa ppv HD, pierwszy raz widzie ten kanał.

U mnie ten kanał jest podpisany jako Test i włącza się ochrona rodzicielska.

U mnie nic nie włącza się tylko nie mam dostępu do kanału i pisze ppv HD.

Zawsze 222 było ppv, a nie tu. Napisałem do bart i support. Tylko bart przeczytał i tyle i potem napisalem w tym temacie.