Jump to content
Rexroth

Układ kanałów Cyfrowego Polsatu – dyskusja ogólna

Recommended Posts

Faktycznie gdzieś od ok. miesiąca zabłąkały się jakieś radia. Kanał 218 RadioNationale, 219 Radio Inter, 220 Radio Amazigh, 221 Radio Med IV.

Tak, to te stacje radiowe. U mnie także one występują i nie wiem, co one tam robią.

W przypadku EVOBOX:

Na początek proponuje w menu KANAŁY TV wybrać Opcje następnie LISTA / WYCZYŚĆ / Wszystkie.

Po tym w Ustawienia / Antena / Instalacja kanałów.

Dopiero po tych krokach proponuję analizować nowości na liście Wszystkie.

U mnie dalej one widnieją na liście - od pozycji 241, a nie jak wcześniej pisałem, 246.

U mnie również. :) Przywróć ustawienia fabryczne - zobaczymy, czy dalej będą. :mrgreen:

Edited by SatExpert

U mnie również występują kanały radiowe 256-259 ustawienia fabryczne zrobić z dyskiem czy bez?.

Edited by oky1234

Nie wiem jak u was ale pewnie po aktualizacjach nie robiliście przywracania ustawień fabrycznych bo u mnie tych kanałów nie ma.

W przypadku EVOBOX:

Na początek proponuje w menu KANAŁY TV wybrać Opcje następnie LISTA / WYCZYŚĆ / Wszystkie.

Po tym w Ustawienia / Antena / Instalacja kanałów.

Dopiero po tych krokach proponuję analizować nowości na liście Wszystkie.

Zrobiłem tak, kanały dalej są, lista główna Cyfrowego Polsatu, a nie lista wszystkich kanałów.

Edited by Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.

To znaczy że nie zrobiłeś poprawnie Wyczyść albo Instalacji kanałów.

Edited by support458

Dopiero po ustawieniach fabrycznych z usunięciem danych z dysku pomogło, lista ulubionych do ponownego ułożenia niestety.

Edited by oky1234

Ciekaw jestem jak długo będzie na 514 Eurosport2, który już dawno nie ma kodowania Polsatu?

Pewnie przy okazji większych porządków, aczkolwiek CP lubi trzymać takie kanały (zwykle oznaczone jako test) na liście, więc to może jeszcze długo potrwać.

Ciekaw jestem jak długo będzie na 514 Eurosport2, który już dawno nie ma kodowania Polsatu?

Pewnie nawet zapomniano o tym, że na poz. 514 jest Eurosport 2 w SD, który już od jakiegoś czasu nie stanowi oferty CP. Dlatego pewnie nadal jest na liście.

Witam czy Polsat sport  news w wersji SD jest nadal dostępny ?

Ile trzeba mówić,że wersję SD zastąpił kanał Super Polsat, a Polsat Sport News wszedł tylko z wersją HD.

Ile trzeba mówić,że wersję SD zastąpił kanał Super Polsat, a Polsat Sport News wszedł tylko z wersją HD.

Może dała się na to nabrać KRRiT ale dla normalnego człowieka to zwykły przekręt. Zmieniono PSN w SuperPolsat, żeby obejść koncesję DVB-T, przy okazji oszukać nc+ i kablówki. I jakimś cudem w tym samym dniu uruchomiono PSN HD z zawartością dokładnie taką jaką miał wcześniej PSN... ale to przecież zupełnie nowy kanał.