Skocz do zawartości

Układ kanałów Polsat Box – dyskusja ogólna


Rexroth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla kanałów Polsat HD, Polsat News HD, Polsat Film HD zostały zmienione parametry nadawania na liście kanałów CP.

Aktualnie ww. kanały będą nadawane z jednej częstotliwości:

Eutelsat Hot Bird 13.0°E tp. 132 (11,158 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK)

 

W przypadku korzystania z list ulubionych, należy samodzielnie dodać kanały do list.

 

 

 

Przed chwilą sprawdzałem (EvoBox) u mnie Polsat Film na podanych parametrach, czyli 11,158 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2 jest w SD a nie w HD. Czy tak mam zostawić i kanał zostanie podmieniony na HD. Polsat Film HD jest nadawany na pozycji 992.

Odnośnie Polsat News HD zniknął, ale dodałem już go, ma takie parametry częstotliwości jak wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą sprawdzałem (EvoBox) u mnie Polsat Film na podanych parametrach, czyli 11,158 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2 jest w SD a nie w HD.

Dziwne to u Ciebie :shock: - u mnie na kanale 26 i 131 na w/w parametrach jest oczywiście w HD

 

Edit: usunąłem błędnie podany kanał 26 :(

Edytowane przez fezuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni mają w planach wyłączenie, czy chociaż wyrzucenie tych paskudnych dubli SD na liście? Chyba już nikt w CP nie używa dekodera SD to po co ten [...] w SD na początku listy, a ich odpowiedniki HD gdzieś na końcu?

Edytowane przez Barti
Nie obrażamy na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Obecnie za Zoom TV są 4 wolne miejsca. Na pozycję 156 z pewnością powróci Metro, a kolejną prawdopodobnie zajmie TVP ABC, ewentualnie TVS, jeżeli moje przypuszczenia okażą się prawdziwe. Pozostałe 2 idealnie pasowałyby dla WP i Nowa TV, ale na to są niestety niewielkie szanse, tym bardziej że tego pierwszego póki co nie ma na satelicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie WP, na jednym z forów użytkownik Poland napisał:

 

Jak udało mi się dowiedzieć Cyfrowy Polsat jest jedynym operatorem który to na tę chwile nie chce dodać WP| do swojej oferty - potwierdziła to jedna z pracownic Wirtualnej Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zoom TV faktycznie trafił na pozycję 155, nie widzę jednak jeszcze Metra ani WP TV

WP| nie zobaczysz, bo tego kanału w ogóle nie ma na satelicie. A jeżeli się pojawi, to nie ma co liczyć na rychłe pojawienie się w ofercie.

Obecnie za Zoom TV są 4 wolne miejsca. Na pozycję 156 z pewnością powróci Metro, a kolejną prawdopodobnie zajmie TVP ABC, ewentualnie TVS, jeżeli moje przypuszczenia okażą się prawdziwe. Pozostałe 2 idealnie pasowałyby dla WP i Nowa TV, ale na to są niestety niewielkie szanse, tym bardziej że tego pierwszego póki co nie ma na satelicie.

A z jakiej racji TVS? On już jest przecież w EPG, to znacznie wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...