Skocz do zawartości

Układ kanałów Polsat Box – dyskusja ogólna


Rexroth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@t55555 Jak narazie to chyba można przypuszczać, że dołączą MTV HD, bo zostawili wolne miejsce (92) między MTV (kanał 91), a VH1 (kanał 93), także Discovery HD (wolna pozycja numer 80) między Discovery (pozycja 79), a Animal Planet (pozycja 81), może w tym roku dołączą BBC HD, bo zapowiadali, ale czy dołączą te i jeszcze jakieś inne kanały to CP tym będzie niektórych zaskakiwał, a niektórych nie :wink:

 

 

 

Tak a ciekawe co się pojawi na pozycjach od 31 do 33 czyli po miedzy cinemax2 a TV1000 a może są te miejsca przeznaczone na kanały Filmbox, Filmbox HD, i Filmbox Extra :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widzę nowe kanały - w końcu na nie jest tyle miejsca... 3xFilmbox, TCM 24h(może w koncu dadzą), jakieś Zone z filmami, Discovery HD, MTV HD, BBC HD, Movies 24(?)... byłoby super

 

Wszyscy myślą, że te puste miejsca to na nowe kanały, ale zauważcie, że zawsze zostawiają takie duże "dziury" między kanałami, ale nic w te miejsca później nie dołączają. Jeśli już, to robią nową listę i wszystko przestawiają.

To jest raczej zwykły zabieg psychologiczny, ponieważ przełączając na jakiś dalszy kanał o numerze przykładowo 60 wydaje się nam, że kanałów jest zdecydowanie więcej, niż gdyby nie było wolnych miejsc i kanał miałby numer np. 40.

 

A tak poza tym dla tych, których denerwuje że będą musieli się uczyć ustawienia jeszcze raz, to polecam utworzenie własnej listy i problem z głowy. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] To jest raczej zwykły zabieg psychologiczny, ponieważ przełączając na jakiś dalszy kanał o numerze przykładowo 60 wydaje się nam, że kanałów jest zdecydowanie więcej, niż gdyby nie było wolnych miejsc i kanał miałby numer np. 40.

To zauważ, że jakby nie zrobili tej reorganizacji listy i tych pustych miejsc, to nowe kanały umieszczaliby conajmniej od kanału 180, a jakby zaczęli dodawać je za tymi kanałami testowymi, czyli powyżej kanału 334 ten zabieg psychologiczny wyszedłby im wtedy jeszcze lepiej, bo przełączając na kanał 335 to wtedy to dopiero wydawałoby ci się, że tych kanałów jest naprawdę dużo :wink: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie bardzo ,że wszyscy tak płaczą gdyż nie zapamiętają nowej listy z kanałami.

Przecież prawie kazdy ma ustawione swoje listy kanałów ulubionych,a to że ,,,,CP,,,,modyfikuje podstawową listę z kanałami nie ma żadnego wpływu na kolejność ustawionych kanałów na naszych listach ulubionych.

Do wsztstkich,którzy marzą już o kanałach nowych,,,spokojnie jeszcze dlugo ich nie będzie.

Mam pytanie do wszystkich tych,którzy chcą aby ,,,CP,,, dodał kilka nowych kanałów FTA do podstawowej listy,po co???

Każdy może ustawić i dodać kanały FTA do swoich list,jest ich około 1000 (ASTRA+HOTBIRD) ja tak mam,ale co z tego

jak nie ma praktycznie możliwości oglądnięcia chociaż 10% z tych kanałów.

Wiem po sobie,ustawiłem te wszystkie kanały po to tylko aby je mieć,zwykła u Polaków próżność. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie bardzo ,że wszyscy tak płaczą gdyż nie zapamiętają nowej listy z kanałami.

Przecież prawie kazdy ma ustawione swoje listy kanałów ulubionych,a to że ,,,,CP,,,,modyfikuje podstawową listę z kanałami nie ma żadnego wpływu na kolejność ustawionych kanałów na naszych listach ulubionych.

Do wsztstkich,którzy marzą już o kanałach nowych,,,spokojnie jeszcze dlugo ich nie będzie.

Mam pytanie do wszystkich tych,którzy chcą aby ,,,CP,,, dodał kilka nowych kanałów FTA do podstawowej listy,po co???

Każdy może ustawić i dodać kanały FTA do swoich list,jest ich około 1000 (ASTRA+HOTBIRD) ja tak mam,ale co z tego

jak nie ma praktycznie możliwości oglądnięcia chociaż 10% z tych kanałów.

Wiem po sobie,ustawiłem te wszystkie kanały po to tylko aby je mieć,zwykła u Polaków próżność. :read:

 

 

 

 

Przypominam ci że nie prawie każdy, pamiętaj o tych którzy w ogóle nie mają możliwości tworzenia list ulubionych

czyli posiadaczy Echostarów DSB-717 A :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie bardzo ,że wszyscy tak płaczą gdyż nie zapamiętają nowej listy z kanałami.

Przecież prawie kazdy ma ustawione swoje listy kanałów ulubionych,a to że ,,,,CP,,,,modyfikuje podstawową listę z kanałami nie ma żadnego wpływu na kolejność ustawionych kanałów na naszych listach ulubionych.

 

Ludzie po prostu boja sie cos zmieniac, wazne ze dziala i niech tak zostanie, nie chca miec potem zadnych problemow. Ostatnio jak kazalem pani wejsc w menu dekodera to tu cytat: "Takich szaleństw to ja nigdy nie robiłam" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, daleko porobili te kanały. Np. TVN 24 to troche z myslą o polsacie news. Chociaż to i tak 2 przyciski naciskam i tak, ale jutro bede wkuwał co gdzie i jak.
Ja mam ten problem z głowy, ponieważ zawsze korzystam z własnej listy, a główną odwiedzam co jakiś czas, aby ją zaktualizować i ewentualnie dodać nowe kanały. Jedyny problem jest wtedy, gdy muszę swoją listę tworzyć od nowa, co jednak trochę długo trwa. Dlatego dobrze by było, aby CP dodał przynajmniej pozostałe polskie kanały FTA.

 

PS: Dla ciekawości dodam, że na swojej liście nadal odbieram wszystkie kanały ze starych częstotliwości, mimo, że dekoder na głównej liście wykrywa tylko te, które nadają z nowych częstotliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście, że po zmianie kolejności kanałów na niektórych brak EPG? :roll:

Np. na Discovery, Discovery Science i Animal'u nie ma wcale, a na Polsacie Sport jest tylko na kilka najbliższych godzin :?

Po prostu już nie nadają EPG :) oczywiście to jest specjalnie. Niedługo będzie EPG, spokojnie trzeba czekać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Sagemach (albo przynajmniej na tym co mam u siebie - model 4285) też nie ma EPG na Boomerangu, ani z poziomu tego kanału, ani też z poziomu innych kanałów - nawet tych nadających z transpondera CP... ale czemu tak jest :roll: kto to wie :roll: na szczęście ramówkę kanału można znaleźć w To&Owo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...