Jump to content
Rexroth

Układ kanałów Cyfrowego Polsatu – dyskusja ogólna

Recommended Posts

Dokładnie! Dlatego też w chwili obecnej wyszukiwanie ręczne tego kanału na dekoderze Cyfrowego Polsatu jest kompletnie bezcelowe.

Tyle w tym temacie.

Ciekawi mnie, jaki ruch zrobi CP, jeżeli chodzi o 8TV? Teoretycznie miejsce jest na kanale 186, ale nie wiem, czy z tej opcji skorzystają.

Edited by Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.

8TV wskoczy na pozycji 178, czyli w miejscu Eski TV, a nową Eskę trzeba będzie sobię samemu wyszukać. :P

Jednym słowem, niewielki procent abonentów CP nową Eskę sobie wyszuka. Większość pewnie będzie myślała, że stacja przestała istnieć, skoro mają jakąś 8TV.

Witam, mam moduł do telewizora Sharp Aquos 48', czy mógłby ktoś udostępnić listę Cyfrowego Polsatu w pliku?

Nie znam się bardzo na tym, może ktoś coś podpowie? 

Pozdrawiam

Wiadomo może już, kiedy kanał TV PULS HD pojawi się na oficjalnej liście kanałów Cyfrowego Polsatu?

Edited by Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku.

W artykule https://satkurier.pl/news/152667/tv-puls-hd-juz-nadaje-w-nc-i-cyfrowym-polsacie-akt.html podane jest, że TV Puls HD nadaje już w CP, ale chyba to nieprawda, bo nigdzie go nie ma. ICOK odpowiedział mi tak: ... informujemy, że Cyfrowy Polsat cały czas prowadzi działania, które mają na celu poszerzenie i wzbogacenie oferty programowej o nowe kanały telewizyjne oraz radiowe. O wszelkich zmianach w ofercie programowej Klienci Cyfrowego Polsatu będą informowani na bieżąco.

Czy coś więcej wiadomo na ten temat ?

W pakiecie Darmowym HD na module CI był dostępny parę dni temu z tego co pamiętam. Teraz widocznie badają, czy warto go dodać do listy operatora na dekoderach :).

Tak, za wyjątkiem Evobox-a, na którym wyszukać się nie da i trzeba czekać, aż CP doda do listy.

I to jest ciekawe w tym Evoboxie-niby nie wyszukuje kanałów kodowanych a ja kilka dni temu uruchomiłem ponowne wyszukiwanie kanałów i przez przypadek zaznaczyłem tak że mi przeleciało cały HB no i co ciekawe wyłapał wiele kodowanych- nawet  pakiet Canal+ :!: ale TV PULS HD

jest poza jego zasięgiem :/

DO KOSZA

:facepalm:

Edited by fezuj

Polsat HD i Polsat News HD działały z nowych parametrów już kilka dni temu były co prawda na odległych pozycjach, gdzieś w okolicach 966 kanału.

Coś chyba grzebia bo przed chwilą wcielo mi Polsat News HD na liście ulubionych na evoboxie

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Dla kanałów Polsat HD, Polsat News HD, Polsat Film HD zostały zmienione parametry nadawania na liście kanałów CP.

Aktualnie ww. kanały będą nadawane z jednej częstotliwości:

Eutelsat Hot Bird 13.0°E tp. 132 (11,158 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK)

W przypadku korzystania z list ulubionych, należy samodzielnie dodać kanały do list.

Edited by support458

W przypadku korzystania z list ulubionych, należy samodzielnie dodać kanały do list.

Czy to też dotyczy Evoboxów?

Działa, bo masz na liście Ulubione kanały z poprzednich parametrów nadawana, które za chwilę zostaną wyłączone.

Łatwo zweryfikować parametry. Wystarczy nacisnąć na pilocie przycisk "i" Opis przez dłużej niż 5 sekund.

Dziwne, bo ja nic nie zmieniałem w Evoboxie, a dekoder sam zaktualizował parametry i Polsat HD, Polsat News HD i Polsat Film HD mam na liście ulubionych z nowych parametrów. Czyli wynika z tego, że w Evo nie trzeba nic aktualizować.

U mnie na liście ulubionych w HD5500s mam nowe parametry dla wszystkich trzech kanałów. Samo się zaktualizowało. Jak się podmieniło, to brakowało tylko EPG, które się pobrało po włączeniu kanału.

Przecież do układania listy ulubionych używa się kanałów z oficjalnej listy, więc wydaje mi się, że skoro na oficjalnej liście podmieniono przekazy na te z nowy parametrów, to naturalnym jest, że z automatu zmienią się też na liście ulubionych.

Edited by Bloo411

U mnie, co ciekawe, Polsat HD zmienił parametry na liście ulubionych. Polsat News HD zniknął z tej listy, a Polsat Film HD pozostał na starych parametrach :D

W moim przypadku także Polsat HD,oraz Polsat Film HD pomimo zmiany parametrów pozostały na liście ulubionych. Zniknął mi jedynie Polsat News HD.Musiałem go ponownie dodać do swojej listy i wszystko teraz jest ok.