Jump to content
Rexroth

Układ kanałów Cyfrowego Polsatu – dyskusja ogólna

Recommended Posts

U mnie po przywróceniu ustawień fabrycznych TCM na 44 jest... A i lista ulubionych mi się rozleciała i od nowa muszę układać, i dobrze że dla abonentów przesunęli na 109, w ulubionych nie będzie mi aż tak przeszkadzać :)

Edited by bart18

Rozumiem burze mózgów w nc+ bo tam nie ma możliwości układania swojej listy kanałów (tak jak Pan Bóg przykazał od 1-999) ale w CP ?

Po co w ogóle taka dyskusja ?

U mnie po przywróceniu ustawień fabrycznych TCM na 44 jest... A i lista ulubionych mi się rozleciała i od nowa muszę układać, i dobrze że dla abonentów przesunęli na 109, w ulubionych nie będzie mi aż tak przeszkadzać :)

U mnie też jest,ale na  mini hd 2000 - na głównym czarna dziura:(

Ja także ,aż cierpłem jak pomyślałem o tworzeniu na nowo swojej listy kanałów/ostatnio to sporo czasu zajęło/.A tutaj miła niespodzianka wszystkie kanały pięknie pozostały.Jak coś jeszcze się nie zmieni na gorsze to jest lepiej niż myślałem.Super bez problemu wszystkie kanały są jak były.Super!!.

Stars TV z kolei jest już na pozycji 185. Brakuje jeszcze 4funów i trzech stacji zagranicznych.

Tak swoją drogą mogliby jeszcze skorektować listę i dodać brakujące polskie stacje FTA.

A ja przywróciłem "ustawienia fabryczne" zainstalowałem od nowa listę CP i kanału TCM nie ma :shock: ba! nawet niema kanału o nr.44. Ja nie mam najmniejszego zamiaru szukać go gdzieś po zakamarkach satelity HB, poczekam do jutra a jak się nie znajdzie to  CP dostanie po  :chair:

Sprawdź teraz. Ja miałem tak samo. TCM mi zniknął z pozycji 44 i wrócił na tę samą pozycję dopiero w tej chwili. 

Od razu mówię, że nie bawiłem się w przywracanie ustawień fabrycznych tylko uzbroiłem się w cierpliwość. 

Edited by Project_ALF

Potwierdzam, plus widzę że TCM jak narazie nie nadaje po angielsku (w sensie, że zapowiedzi na drugiej ścieżce z tp. 74 lecą po rumuńsku). TNT HD też aktywny (zapowiedzi po polsku i rumuńsku lecą), ale trzeba samemu wprowadzić.

STARS.TV na pozycji 185, chyba niedawno dodali, bo wcześniej skacząc po kanałach, nie zauważyłem tego kanału muzycznego.

Tak, odbieramy, jaki masz poziom mocy i jakości sygnału? W ogóle jaki komunikat pojawia się na ekranie?

Tak, odbieramy, jaki masz poziom mocy i jakości sygnału? W ogóle jaki komunikat pojawia się na ekranie?

Sygnał mam dobry wszystkie inne programy z tej częstotliwości odbieram.Na ekranie nie pojawia się żaden komunikat-tylko "kropki"

@mariusz899

Spróbuj Menu -> Ustawienia -> Instalacja -> Instalacja kanałów Cyfrowego Polsatu, ewentualnie przywróć ustawienia fabryczne.

@roratoga

Działa, zmienił częstotliwość, teraz jest na 12,188 V.

Edited by misiek2000wp

Tak, dziala Travel, i CBS Europa.

Edited by moqu'ai

Transponder 74, 12,188, V, 27500, FEC 3/4, DVB-S2. Kanał nadaje w MPEG-4.

Ciekawe kiedy wreszcie zlikwidują duble kanałów.Prawie połowa listy jest zdublowana,kanałów zamiast 1000 powinno być najwyżej polowa.Pozdrawiam!

A co z kanałami radiowymi? Przedtem było ich chyba z 7, a teraz jest tylko polskie radio i w dodatku nie działa.