Skocz do zawartości

Układ kanałów Polsat Box – dyskusja ogólna


Rexroth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 nowych kanałów w HD.

"Od 1 października 2015 roku 12 znanych i lubianych kanałów będzie można oglądać w jakości HD: BBC Earth HD od pakietu Familijnego Max HD, CBS Europa HD od pakietu Film HD, Disney Channel HD i Travel Channel HD od pakietu Familijnego HD, Extreme Sports Channel HD i FightBox HD od pakietu Sport HD, Polsat Food Network HD od pakietu Mini HD (kanały te zastąpią swoje wersje SD), Discovery Turbo Xtra HD od pakietu Familijnego Max HD, Polsat 2 HD i TV 4 HD od pakietu Mini HD, Polsat Cafe HD i Polsat Play HD od pakietu Rodzinnego HD,

Pojawią się dwa nowe kanały: Nat Geo People HD i Discovery Historia (dostępne od pakietu Familijnego Max HD). Na listę kanałów operatora zostaną wprowadzone trzy nowe niekodowane kanały muzyczne - 4fun Hits, 4fun Fit&Dance, Stars.tv.

6 października 2015 roku w pakiecie Familijnym HD pojawi się nowa odsłona filmowego kanału TCM - TNT, a do pakietu Film HD dołączy TNT HD. Natomiast 14 października 2015 roku Discovery Science HD wzbogaci pakiet Familijny Max HD, a dziecięcy Cartoon Network udostępniony zostanie w jakości HD od pakietu Familijnego HD.

Ponadto 29 września kanały FilmBox Extra oraz FilmBox HD zmieniły nazwy na odpowiednio - FilmBox Premium i Filmbox Extra HD."

 

źródło - http://media2.pl/media/128389-Cyfrowy-Polsat-16-nowych-kanalow-HD.-W-jakich-pakietach-W-ofercie-tylko-dekodery-HD.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

151. TVN Fabuła HD

152. TNT HD

153. 

154. TV4 HD

155. Polsat 2 HD

156. Polsat Play HD

157. Polsat Cafe HD

158.

159.

160. Nat Geo People HD

161. DTX HD

162.

163. BBC Earth HD

171. Pewnie zostaje Nick HD

172. Disney HD

173. CN HD

 

A poz. 1-150 właściwie bez mzian - co najwyżej za SD wskoczy HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na starych pozycjach VOD (czyli tych, które były wczoraj) pojawiły się duble HD

Discovery Historia na pozycji 77

Nat Geo People HD na pozycji 160.

 

Edit: Na starych pozycjach VOD, są też kanały w HD, których nie ma na wcześniejszych numerach. CBS Europa, Disney Channel, Extreme Sports mimo, że są w HD, nie mają znaczka HD. Trzeba sprawdzić, jak tam z obrazem.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa, że na pozycjach o numerach: 11, 12 i 14 takie kanały jak Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Eurosport zaświecą w HD? Byłoby to o wiele wygodniejsze...

 

W takim układzie Polsat Sport HD na pozycji 21 byłby już zbędny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już znalazłem ten kanał. Na kanale 74 był u mnie kanał NatGeo wild a TCM znalazłem dopiero po ręcznym wyszukiwaniu częstotliwości.

A ja przywróciłem "ustawienia fabryczne" zainstalowałem od nowa listę CP i kanału TCM nie ma :shock: ba! nawet niema kanału o nr.44. Ja nie mam najmniejszego zamiaru szukać go gdzieś po zakamarkach satelity HB, poczekam do jutra a jak się nie znajdzie to  CP dostanie po  :chair:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...