Skocz do zawartości

Układ kanałów Polsat Box – dyskusja ogólna


Rexroth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[/code]

Ta lista nadaje się tylko do śmietnika.

Powinni zrobić jesienią nową, mogę im w tym pomóc :smile:, zresztą każdy zrobiłby lepszą od CP

Inaczej już niedługo będzie koniec miejsca na liście ( Play na 57 lub 60, raczej to drugie; BBC HD pewnie na 36 obok reszty kanałów z paczki BBC, dla abonentów wywalą na pozycję :?: )

Wtedy zostanie tylko jedno miejsce na nowe kanały polskojęzyczne ( pozycja 57)

Wśród zagranicznych kanałów panuje chaos. Nazwy nie są aktualizowane np. 94 - NBC, 115 - Musix Box Italia; wiele programów to "Usługa niedostępna". Nie wiem po co jest dodany np. Mediashopping.

Próżno szukać na liście CP wielu dobrych programów FTA, choćby Dubai Sports

Masz rację ale jeszcze Edusat na 77, Airbox TV na 70, Dla abonentów na np. 1000 lub 0, i jeszcze niech przesuną bliżej kanały informacyjne, TVS i TV Puls.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni pogrupować kanały tematycznie, nie patrząc na to, żeby kanały Polsatu były na przodzie. Polsat może zostać na kanale 1, później Polsat2, TVN, TVP1, TVP2 .... Polsat News, TVN 24, Superstacja. Powinni też pozostawiać po kilka kanałów wolnych, kiedy będą wprowadzać nowe, żeby już nic nie przestawiać. Kanały HD raczej powinny być razem, niezależnie od tematyki. Mogło by też powstać kilka list do wyboru, ww. oraz druga np: kanały Polsatu razem, kanały TVN razem, kanały HD razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Już widzę nowe kanały - w końcu na nie jest tyle miejsca... 3xFilmbox, TCM 24h(może w koncu dadzą), jakieś Zone z filmami, Discovery HD, MTV HD, BBC HD, Movies 24(?)... byłoby super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem według jakiego klucza sortowali kanały: według nadawcy(tvn24 i tvn meteo) czy też według tematyki.

Chyba trochę jednego i trochę drugiego. W dziwnym miejscu znalazł się zone reality. TVP Kultura i Puls coraz dalej - niedługo wyjadą poza 1000 :D Wśród zagranicznych nadal VOX, Musix Box Italia, NBC :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Echostarze 606 i 717 mam swoje listy ulubionych kanałów i OFICJALNĄ LISTĄ KANAŁÓW CYFROWEGO POLSATU nie jestem zainteresowany. Jedynie muszę na swoich listach pozmieniać niektóre kanały w związku ze zmianą parametrów ich nadawania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie :> To nie jest żaden problem tylko efekt wczorajszych zmian wprowadzonych przez CP :wink: CP wczoraj zreorganizował swoją listę, żeby zrobić miejsce na nowe kanały, stąd te puste pozycje :wink: Ewentualnie możesz stworzyć swoją listę, tylko nie wiem czy przypadkiem na Echostarze DSB 717 nie ma z tym problemu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja posiadam echostara dsb 717 i nie miałem problemów w utworzeniu swojej listy kanałów, może mamy różne wersje softu? byłem nawet zdziwiony z jaką łatwością utworzyłem swoją listę kanałów , przedtem ogromnym problemem były dublujące się kanały np. POLSAT na kanale 1 oraz TV4 również na kanale 1, a teraz wszystko w jak największym porządku. Oby znowu coś nie popsuli. :) bo już nie chce mi się tworzyć kolejnej listy ulubionych :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@t55555 Jak narazie to chyba można przypuszczać, że dołączą MTV HD, bo zostawili wolne miejsce (92) między MTV (kanał 91), a VH1 (kanał 93), także Discovery HD (wolna pozycja numer 80) między Discovery (pozycja 79), a Animal Planet (pozycja 81), może w tym roku dołączą BBC HD, bo zapowiadali, ale czy dołączą te i jeszcze jakieś inne kanały to CP tym będzie niektórych zaskakiwał, a niektórych nie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...