Skocz do zawartości

Układ kanałów Polsat Box – dyskusja ogólna


Rexroth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oj... wierz mi, spokojnie ponad połowa abonentów, bo większość po prostu nie umie utworzyć własnej i tyle.

Takie przypadki, to leceważące podchodzenie do instrukcji, która gdzieś tam sobie leży, a którą należałoby przeczytać ze zrozumieniem i, w którą, w razie potrzeby, należy zaglądać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mss napisał, że w dekoderze Echostar DSB-717 ma problemy z listą a przy dłuższym braku prądu trzeba robić ją od początku.

 

Od 3 lat mam ten dekoder i nigdy przy dłuższych wyłączeniach zasilania (wyjazdy na urlop itp.) nigdy nie znikała mi żadna lista ulubiona, a mam ich kilka.

 

Trzeba pamiętać, że od października - listopada 2007 roku do punktów sprzedaży docierały też dekodery Echostar DSB-717A, które mają trochę zmieniony kolor grafiki ekranowej w niektórych miejscach i inną organizacje kanałów ulubionych a właściwie jej nie mają (brak możliwości tworzenia list ulubionych). Nie wiem jak obecnie, ale w pierwszych egzemplarzach podczas startu DSB-717A nie liczyły na wyświetlaczu do 100 tylko wyświetlał się na chwilę napis LOAD. O tych dekoderach Polsat wspomina tylko przy okazji akcji wymiany kart abonenckich.

 

Miałem już różne dekodery w Cyfrowym Polsacie, ale nigdy nie spotkałem się ze znikaniem ulubionej listy. Przy długich wyłączeniach zasilania czasami były jedynie problemy z aktualizacją uprawnień. Pamięć wewnętrzna nie jest ulotna i dosyć długo utrzymuje wszelkie dane i ustawienia. Po dłuższym używaniu dekodera, częstym skanowaniu transponderów itp. pozostaje w pamięci wiele nieistotnych śmieci. Radzę powrócić do ustawień fabrycznych i od nowa poukładać ulubione kanały. Jeśli w dalszym ciągu będą one znikały niestety należy liczyć się z wizytą w serwisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 3 lat mam ten dekoder i nigdy przy dłuższych wyłączeniach zasilania (wyjazdy na urlop itp.) nigdy nie znikała mi żadna lista ulubiona, a mam ich kilka.

 

Pogratulować egzemplarza :brawo: Dzięki za konkretne uwagi o tym tunku :brawo:

U mnie zaobserwowałem, że jak przenoszę dekoder do drógiego pokoju do innego telewizora to dodatkowo lista standardowa zawsze ustawia się nie na CP tylko lista wszystkich kanałów HB...być może tak jest poprawnie, ale jest to trochę męczące dla innych domowników :x

 

Trzeba pamiętać, że od października - listopada 2007 roku do punktów sprzedaży docierały też dekodery Echostar DSB-717A, które mają trochę zmieniony kolor grafiki ekranowej w niektórych miejscach i inną organizacje kanałów ulubionych a właściwie jej nie mają (brak możliwości tworzenia list ulubionych). Nie wiem jak obecnie, ale w pierwszych egzemplarzach podczas startu DSB-717A nie liczyły na wyświetlaczu do 100 tylko wyświetlał się na chwilę napis LOAD. O tych dekoderach Polsat wspomina tylko przy okazji akcji wymiany kart abonenckich.

 

Miałem już różne dekodery w Cyfrowym Polsacie, ale nigdy nie spotkałem się ze znikaniem ulubionej listy. Przy długich wyłączeniach zasilania czasami były jedynie problemy z aktualizacją uprawnień. Pamięć wewnętrzna nie jest ulotna i dosyć długo utrzymuje wszelkie dane i ustawienia. Po dłuższym używaniu dekodera, częstym skanowaniu transponderów itp. pozostaje w pamięci wiele nieistotnych śmieci. Radzę powrócić do ustawień fabrycznych i od nowa poukładać ulubione kanały. Jeśli w dalszym ciągu będą one znikały niestety należy liczyć się z wizytą w serwisie.

 

Zależy od użytkowania takiego tunka i od ilości osób przy nim operujących !!

Na razie działa jak dla mnie całkiem przyzwoicie z w/w uwagami :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od półtora roku mam Samsunga DSB-S305G i cóż mam powiedzieć, skoro hula mi bez zakłóceń. Nie mam zmartwień z listami. Podobnie jak u kolegi @ ivis, nic mi nie ubyło i nic nie przybyło - a krecą nim wszyscy, nawet pies, czasmi łapą, wciska klawisz z pilota :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na swoim Echostarze przy pomocy przełącznik DiSEqC odbieram sygnał z trzech pozycji HB 13E, Astra 19,2E i Astra 28,2E + EuroBird 28,5E. Po wyłączeniu z sieci i po ponownym podłączeniu i włączeniu dekodera, Echostar zawsze zgłasza mi się na tym kanale jaki ostatnio był używany bez względu na to jaka to była pozycja satelitarna. Jeśli na czuwaniu przez dłuższy czas dekoder był pozostawiony nie na HB a np na Astrze występują czasami problemy z włączeniem któregoś z kanałów CP (uprawnienia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To normalne, przełącznik jest przełączony na konwerter na Astrę i uprawnienia nie mogą spłynąć - nie ma "widoku" na Hot Bird z którego są wysyłane.

 

Kompletny off-topic... miało być o liście kanałów (że jest nieaktualizowana i takie tam), a wyszedł wątek techniczny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie napisałem maila do CP z prośbą o wyjaśnienie dlaczego kanał Travel Channel został wyrzucony na koniec listy. Jak tylko dostanę odpowiedź (o ile w ogóle mi odpiszą) to dam znać. :]

 

No i końcu mi odpisali :brawo::brawo::brawo::brawo::brawo:

Ale nie tak jak prorokował KwiateK :jupi:

 

Pewnie ci odpowiedzą że starają się sukcesywnie poszerzać ofertę o nowe kanały i na bieżąco będziemy o tym informowani...

 

STANDARD

 

tylko tak:

 

Szanowny Panie

 

Uprzejmie informuję, że kanał TRAVEL powrócił na pozycję 88.

 

Z poważaniem

 

_________________________________

Izabela Lewaszkiewicz - Jaroszewska

Sekcja Reklamacji, Dział Obsługi Klienta

Cyfrowy Polsat S.A.

ul. Łubinowa 4a; 03-878 Warszawa

tel.: (22) 212 7222; fax.: (22) 356 6677

kontakt@cyfrowypolsat.pl

http://www.cyfrowypolsat.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Echostar 606

Ja mam problem ze znalezieniem programów na własnej liście.

Bo nazwy są inne niż program i tak

BBC Entertainmemt - jego nazwa Pen TV

BBC Lifestyle-jego nazwa Didar tv

BBC CBeebies-jego nazwa Tapesh

Polonia 1-jego nazwa BHT 1

A tych nie mogę znaleść chociaż aktualizowałem satelity

TVS (silesia)

Polsat News

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Oficjalna lista kanałów polsatu? Nic takiego w polsacie nie istnieje. Obecne ustawienia kanałów polsatu , a jest lipiec 2008 rok, 25 kanałów dostępnych w pakiecie familijnym, rozstrzelone na przestrzeni 170, układał ciężki schizofrenik z zaawansowanym alzheimerem. Nawet po tak krytycznych opiniach swoich klientów, powinni coś zmienić, ale nie tłuki z polsatu , kasują i mają się świetnie, a klienci im pomstują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłoś "usterkę" do Cyfrowego Polsatu, może ich technicy ruszą swoje szanowne cztery liter (i nie chodzi tutaj o rękę) i dokonają aktualizacji listy. Ja jednak nie łudziłbym się, że coś zrobią, ale może dla ciebie... :smile:

Szkoda nawet do nich pisać. Ja robiłem to kilkakrotnie i zawsze dostawałem odpowiedź, że kanały typu RTL są kanałami FTA i CP nie ponosi za nich odpowiedzialności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...