Skocz do zawartości

Układ kanałów Polsat Box – dyskusja ogólna


Rexroth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też mnie to wkurza. Polsat Sport HD i Polsat Sport Extra HD do niedawna jeszcze były w wysokim pakiecie, od maja chyba są od Rodzinnego. Ale nie wiem, czy starsi abonenci z pakietem Rodzinnym mają dostęp do tych kanałów. Jeśli tak, to myślę większość ma wersje HD i to one powinny wylądować na pozycjach 11 i 12. Albo żeby chociaż PSE HD było gdzieś na 20 albo 22, koło siebie. Kiedyś pamiętam były wersje HD PS i PSE chyba na 18 i 19 albo 21 i 22, ale się pozmieniało.

Edytowane przez AnalitykDVB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałem do wykazu kanałów CP i Polsat Sport SD jest dostępny od pakietu Mini HD, wersja HD nie. Tak więc jego istnienie jest jeszcze zrozumiałe, ale Polsat Sport Extra SD jest od Rodzinnego, a od Rodzinnego jest już też wersja HD, więc wersja SD jest całkowicie zbędna. Także Polsat Sport Extra HD jak dla mnie ewidentnie powinien znaleźć się na pozycji 12. Polsat Sport HD także powinien trafić na 11, bo poza Mini HD i Darmowym HD każdy ma do niego dostęp. Dla abonentów pakietu Mini HD, którzy mają tylko Polsat Sport w SD, mógłby zostać przeniesiony na pozycję 21. Czyli byłoby tak:

 

11. PS HD

12. PSE HD

13. PSN HD

21. PS SD

Edytowane przez AnalitykDVB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Ciekawe, kiedy ekipa z Polsatu wpadnie na ten pomysł i go wprowadzi. Dla mnie przydałoby się też troszkę uporządkować kanały ogólne. Ja tam mało co oglądam telewizję, ale jak już oglądam sport, i idą np dwa mecze na kanałach np. Polsat Sport HD i  Polsat Sport News HD, to troszkę męczące jest przełączanie między obydwoma kanałami, szczególnie jeżeli się zapomni o przycisku "Ostatni kanał". 

Troszkę jest też wkurzające rozbicie kanałów ogólnych po całej liście. 

Edytowane przez Gierek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim witam wszystkich forumowiczów :)

Mam CP od jakiegoś czasu,ale też tej głównej listy nie ogarniam,własnej mi się nie chciało robić więc do tej pory pod pilotem mam ściągę z najważniejszymi kanałami bo mózgowie nie jest w stanie tego zapamiętać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam CP od jakiegoś czasu,ale też tej głównej listy nie ogarniam,własnej mi się nie chciało robić

Też mam CP od jakiegoś czasu i pierwsze co zrobiłem, to ułożyłem sobie swoją listę ulubionych. Mam 65 kanałów na liście i więcej nie potrzebuję. Nie wyobrażam sobie żeby korzystać z głównej listy :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Tak samo jak za czasów VIVY w EPG ID dla tego było VIVA polska, a nie VIVA Polska, gdzie chodziło o ten pierwszy okres, w którym w logo był ten dopisek i było to brane jako przymiotnik, a nie nazwa kraju. Przez lata nigdy nie potrafili tego zmienić i poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Skoro wspomnieliście już o kropce przy Comedy Central HD, to ja dodam jeszcze to samo odnośnie Paramount Channel na pozycji 22. Wydaje mi się, że jeszcze kilka dni temu tej kropki nie było.

Edytowane przez Mr. Orbita
Technicznie na satelicie nic się nie zmieniło, serwis z kropką także w przypadku Paramount jest od dość dawna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...